Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
d0Nt

Versija 2.7.3[Papildyta 2014.06.27]

Recommended Posts

I still waiting for a big , interesting news. But still good:)

Me too...

 

GAL pastumėjo, tai, kad bugų daug, reikia išpradžių taisyt juos :D banko grobimo pilnai kaip neištaiso jau greit metai bus :D px vpš, cj skiną gali pasiimt jau vpš visi 2 metai.. ir tai dar yra jų daug, galėčiau vardint.. krč, išpradžių tegu bug apmažina :D

 

Netur laiko, matosi visiškai..

 

Jūs visi mldc, kurie bent kažkiek pasakė tai, ką galvoja..

 

Kaip ir visi minėjot, trūksta kažko, trūksta.. Visi laukiam, tie kurie rašė tik : Mldc ar Šaunu. Tai jūs visiški de*ilai, kad apsimetinėjat, ir apgaudinėjat save, jog viskas gerai, nors ištrikrųjų, jum nepatinka, ir yra skurdžiai atnaujinimų, bet jūs jau kaip darot, taip jau ir darot. Tik rašydami mldc, nepagalvojat, kad kai kitoj temoj rašot, jog lievai yra, ir niekas nesikeičia, jūs nesuprantat, kad patys sau prieštaraujat, sub*nlaižiai, daugiau nieko.

 

 

Mano manymu atnaujinimas labai mažas, aš žinau vieną kreditų bugą, ir manau tu čia jį ištaisei, tai jegu taip, tau tereikėjo parašyt vieną su*istą eilutę gm'e. .. Pinigų bug'e tas pats. Ir palyginus su visu tuo, ką tu moki, ir ką sugebi, tau čia tokį atnaujinimą padaryt buvo visiškas niekas.. Asmeniškai nusivyliau, nes galvojau bus daug, tikrai daug visko.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Per du mėnesius galėjot ir daugiau pasistengti, bet vistiek gerai, jog progresas, kad ir koks mažas būtų, vyksta.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sakyčiau mažai, bet svarbiausia kad pagrindiniai bug'ai ištaisyti. Tikiuos kitas atnaujinimas bus daug didesnis, svarbesnis, ir nereiks laukti 2 mėn.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šudu kruva ne atnaujinimas sorry už nuomuone bet noriu but atviras 

del bugu pritariu gerai kad ištaiso bet vien tik tuos bugus taisyt tai vpš *keiksmai*

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu jau rašai su LT raidėm tai ir rašyk, o ne belekaip. Tai susikurk serverį ir pabandyk prižiūrėti, nes jiem po 18 - 19m. O tau max koks 15.

Čia mano nuomuone taip kad nerėkauk čia :) beje žinau kad jiem 19 ir daugiau bet galėtu kad ir ilgai kaško nekurti bet kaš ka rimto sukurti o ne tik bug ištaisimus gal ir neturi laiko bet jaigu laikai serveri tai kaš ka reik vistiek padaryti.Nesakau kad išvien to reikia.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kaip per foruma galima rėkauti ?

Jaigu nesupranti tokių išsireiškimu tai ne mano problemos ok bagiu šita makaloše gali neberašyt bet aišku pabusi protinguolis ir kaš ka suskelsi.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jaigu nesupranti tokių išsireiškimu tai ne mano problemos ok bagiu šita makaloše gali neberašyt bet aišku pabusi protinguolis ir kaš ka suskelsi.

Tavo gramatika man akis degina.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.