Dovydas_Skrudzas

Mainai, kaip juos atlikti

Recommended Posts

Sveiki, ši tema svarbi tiek paprastiems žmonėms, tiek prižiūrėtojams, kurie padeda atlikti mainus.

 

Norėdami užtikrinti, kad jūsų mainai būtų 100 % saugūs jūs privalote pasikviesti serverio prižiūrėtoją*.

 

Jei nėra nei vieno prižiūrėtojo prisijungusio žaidime nebandykite keistis patys, nes jūs galite būti apgautas. Pabandykite susisiekti su prižiūrėtojais asmenine žinute (AŽ). Arba pasiteiraukite būsenos atnaujinime, ar yra peržiūrinčių forumą prižiūrėtojų ir ar jie galėtų jums padėti.

 

Toliau bus aprašyti PAVYZDINIAI MAINAI:

 

Situacija. Žmogus A parduoda 1'000'000 serverio valiutos žaidėjui B už 1000 kreditų. Prižiūrėtojas prižiūri mainus.

 

Žaidėjas A parduoda 1'000'000 serverio valiutos mainus prižiūrinčiam asmeniui (prižiūrėtojui). Žaidėjas B nusiunčia SMS žinute 1000 kreditų žaidėjui A. Kai žaidėjas A gauna kreditus prižiūrėtojas 1'000'000 serverio valiutos parduoda žaidėjui B.

 

JEIGU žaidėjas B neišsiunčia kreditų ir žaidėjas A NEGAUNA kreditų, prižiūrėtojas GRĄŽINA 1'000'000 serverio valiutos žaidėjui A.

 

Betkoks kitoks bandymas mainytis NEGARANTUOS jums 100 % mainų kokybės.

 

Jeigu atlikote betkokius kitokius mainus ir praradote turtą praneškite apie tai pgr. administracijai parašydami SKUNDĄ (be abėjo turi būti visos nuotraukos susitarimo ir kiti įrodymai, kad jūs tikrai tuos mainus atlikote ir koks buvo susitarimas).

 

Apgavikai užblokuojami 1000h., tačiau tą daryti gali tik serverio DPKT nariai, glob. moderatoriai, moderatoriai, savininkai. Paprasti administratoriai blokuoti už apgavystes negali.

 

 

*- Jei žmogus yra trečio lygio administratorius, tai nereiškia, jog jis yra prižiūrėtojas, tik šioje nuorodoje rasite TIKRUOSIUS prižiūrėtojus, nerekomenduojama pasitikėti betkokiais trečiojo lygio administratoriais.

 

**- Jei serverio prižiūrėtojų prisijungusių nėra, kreipkitės į serverio DPKT narius, glob. moderatorius, moderatorius. Šie asmenys taip pat yra patikimi ir turi teisę tarpininkauti mainuose.

  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri