Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Visų pirma, sveikinus pakeitus projektą į gerąją pusę. 

 

Visų antra, į smulkmenas - kaip man sekasi, ką veikiu, ką čia šiuo metu veikiu ir t.t. atkreipsiu dėmesį ateityje, blog'e. 

 

Na, o dabar prieinam prie reikalo:

 

dar būdamas CN direktoriumi 2013.12.02 - 2014.04.02 laikotarpiu norėjau sukurti filmuką/filmą apie mafiją. Ne pristatomąjį, ne prikolą kažkokį, o rimtą dalyką, be jokių efektų, MLG ir t.t. Tada pritrūko laiko, noro ir motyvacijos. Šį kart trūksta tik laiko, bet šis "projektas" būtų ilgalaikis, besikeičiantis, besivystantis.

 

Ir prie viso šito galima prisidėti bet kam, kaip?

 

Kuriant bet kokį filmuką/filmą visuomet reikia "aktorių". Rašau kabutėse, nes būti įtrauktam į flmuką per sampą nelabai skaitosi prie aktorystės reziume, bet vistiek. 

 

Trumpai apie patį filmuką:

 

Jo trukmė - nuo 10 minučių iki visos valandos, jei tik įmanoma.

 

Jo esmė - pokolkas esu apsistojęs prie elementaraus mafijom "pakilom, buvom viršūnėj, nusileidom" scenarijaus, bet kaip minėjau, šis dalykas yra besivystantis, tad viskas gali keistis. Filmas bus porimtis, o tai reiškia, kad jame gal ir bus vienas kitas juokelis, bet bus orentuojamasi link rimtumo požymių. Vienas dalykas, kuris nesikeis - šis filmukas bus sukurtas. Mark my words. 

 

Mini reikalavimai:

  • Mikrofonas. Šitame filmuke neužteks vien mano balso, noriu, kad būtų keli (bent 6, bet kuo daugiau, tuo geriau) balsai. Blogiausiu atveju aišku, bandysiu pats visus igarsinti, bet to tikrai nenoriu.
  • Kadangi reikia mikrofono, reikia ir subrendusio ir paauglystę perėjusio balso. Balso improvizacijai (kalbėti storiau, ploniau, manipuliuoti balsu) vietos yra palikta, tad jei savo balsą laikot baisiu, galit jį keisti, bet neturit cypt kaip 13-ametis paauglys.
  • Kantrybės. Aš 3 dienas dirbu, 3 dienas turiu laisvas. Iš tų 3 laisvų dienų vieną tikrai galiu paskirti šiam dalykui. Taigi, per savaitę minimum vienam kartui visi susibėgtume filmavimui. Tad nei jūs, nei aš nebūsim prispausti prie šito reikalo ir turėsit marias laisvo laiko kitiem dalykam, jei jau norėsit šitame reikale dalyvaut. 
  • Laisvo laiko turėjimas. Labai sunku pasakyti tikslias dienas, kada filmuosim, tad geriausia būtų, kad būtumėt pasirenge bet kada. Aišku, žinosiu, kuriomis 3 dienomis (tomis, kuriomis dirbsiu) nefilmuosim, tad pasiruošimo pilnai turėsit.

 

Jeigu šituos reikalavimus atitinkat, pilnai galit komentuoti šioje temoje. 

 

Pagal tvarkaraštį, turėtumėm šį visą reikalą baigti iki vasaros (scenarijaus kūrimas, filmavimas, įgarsinimas, edit'inimas, redegavimas, išleidimas, kiti nenumatyti trukdžiai ir techninės kliūtys). Beje, viso šito nepradėsim rytoj ar poryt, kadangi nėra scenarijaus, yra tik idėja mano galvoje. 

 

Pagal tą mano idėją reiktų apie 10 pastovių aktorių. Ką tai reiškia? Tai tie, kurie bus dažnai minimi/rodomi filmuke, kurie turės besivystančius ir progresuojančius (ar regresuojančius) veikėjus. Be šito, reikės daugelio žaidėjų, kurie pasirodytų epizodiškai, masinėms scenoms (pvz susišaudymams, gaudymams, smulkesnėm rolėm [kuriom nereikia mikrofono ir pnš]). 

 

Jei sudominau, turit klausimų, pasiūlymų ar dar kažko - rašykit ir komentuokit šioje temoje. Pagal bendrą vaizdą matysiu ar verta kažką pradėt galvoti ir rašyti. Pradėsim kurti skype grupę ir žiurėsim, kas gausis.

 

 

Ačiū už dėmesį,

Tazas. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tazai, idėja skamba tikrai labai įdomiai, aš tikrai prisidėsiu prie viso to filmavimo, mane labai sudomino tai. 

Galiu pasiimti sunkesnę rolę. :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu tik leistumet mielai prisideciau turiu ir mikrafona ir TS ir Skype esu visa vsara laisvas neturiu jokiu darbu ir tt. p.s moku keist balsus galiu pakeist i suaugusio balsa i vaiko o siaip mano balsas ir taip nera is plniausiu ....

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Iš Vokietijos grįšiu tik liepos pabaigon, tad prisidėt į pirmą seriją/dalį tai tikrai nespėsiu, bet jei reiks kokios pagalbos su modifikacijom (čia jau mano specifika) - prašom kreiptis :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prisidėčiau, galėsiu ir kalbėt ir viską :D Esu aktvyus, tad manau kiekviena diena tiktų, bet aš teisėsaugininkas, tad manau gal irgi būsiu reikalingas su savo komanda x)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 15 valandas, Hipster_Limon said:

ti kada filmas ka

 

nepatikėsi, bet scenarijus beveik 100 proc parašytas xD tik kad laiko nėra filmuot

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.