Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Linas_Killer

Naujasis FTB direktorius

Recommended Posts

Sveiki, šį kartą buvo renkamas FTB direktorius. Sulaukiau 6 anketų, visas trumpai išanalizuosiu, kadangi  buvo atmestų dėl taisyklių pažeidimų. Anketa bus trumpa, tad šį kartą nesitikėkit nieko gero :/ 

Samperis_Dry - Anketa gana nebloga, tačiau.. Vos ne pusė tavo parašytos anketos užima turėtos pareigos, jų veikla, kas turėtų užimt žymiai mažesnę dalį. Buvai rekomenduotas į radistų pavaduotojo postą, tačiau Ignas nesutiko. Kodėl? Tau siūlė bent šiek tiek pabūti radistuose, kad įgytum jo pasitikėjimą, ir tuomet leistų tau šansą pasireikši tačiau tu atmetei tai. Nė nesupratau kodėl.. Anketos gale - "Šiuo metu dirbu ftb, įsidarbinau vakar, vykstu į grobimus, šturmus, budžiu mieste, bendrauju su linksmu armijos kolektyvu arba iš viso, važinėjuosi su nuosava tr. priemone, kartais pabendrauju vip chat'e." Na jei naudoji ta pačią anketą, tai bent visus žodžius pakeisk. Sėkmės kitą kartą!

Deimantas_Dubstep - Žmogus, pildo į FTB direktorių turėdamas 0 teisėsaugos patirties. Manau viskas tuo ir pasakyta. Yra klaidų, kaip nesenai grįžusiam senbuviui rekomenduočiau pasiimti kokį nors pavaduotojo postą, o vėliau mėginti ir į direktoriaus postą. Sėkmės!

Titas_Dasbliudas - Anketa nebloga, tačiau yra loginių šuolių. [porą jų net perliukuose]. "  serveryje yra Palaikyti tvarką " (prie ko čia didžioji raidė viduryje sakinio? :? ) Įtartinai kurtąsi naujos forumo paskyros ir dedami reputacijos taškai. Tavęs serveryje nematyt, jei žinojai, kad būsi neaktyvus, galėjai bent pranešt apie tai. 

Zip_Dovydas - atmestas už šrifto dydžių keitimą.

Sasha_Bogrov - Anketa gera, viena kita klaidelė, kuri negadina anketos. Teisėsaugos gyvenime esi patyręs asmuo, šiuo metu tikrai padėtum teisėsaugai, kadangi tokio karvedžio, jiems šiuo metu ir reikia. Serveryje buvai aktyvus, tad pažiūrėsim, koks būsi vadovaudamas FTB ! Sėkmės!

Las_Vegas - ahahahahahahaha nepaeis. Atmestas, kadangi čia ne tikras asmuo.

Naujasis FTB direktorius - Sasha_Bogrov

antras kandidatas - niekas. kadangi buvo pretenzijų dėl Samperio. 

p.s. greitu metu analizes rašysiu ne tik aš. :):):) 

Vienas kitas perliukas: " Kiek viena frakcija turi skirtingą veiklą, ftb turi savo veiklą  ; viršuje rašiau, kad išsiskirsiu naujomis idėjomis, bet nieko išskirtino neturiu ; laisvalaikiu būnu su draugais, bei kai lauke šalta, ar lyja savo laisvą laiką praleidžiu sėdėdamas prie kompiuterio ir žaidžiu SA-MP (( tai prisijungsi tik tada, kai bus šalta? xdd )) ; postuose sekėsi gana neblogai, tik į atrankas beveik neateidavo žaidėjų ; Išsiskirčiau savo naujomis idėjomis (( kitas stulpelis ))  šiame direktorevime naudosiu buvusių direktorių naudotas idėjas ;  Per še treniruote ;  Man FTB tai yra dar vieną teisėsaugos sritis ; darbuotojiems ; Darbuotoju atlyginimai, būtų tikrai realiai geri ; pas mus jau labai yra pabodė tie rangai ; Per ketverius metus esu serveryje bendros patirties taškų susikaupęs tik 78,250 ; Esu buvęs VIP narys ; pas mane keletą ar daugiau įdėjų bus negirdėtų, o gal ir girdėtų ; FTB veikla serveryje – Yra padėti žmonėms, bei pareigūnams ; nes FTB padeda policininkams bei armijai, o policija ir armija padeda FTB ; Darbo diena mano darbuotojams būtų įprasta kaip ir pas mane šiuo metu mechanikuose ; Pas mane treniruotės bus paprastos, bet neįprastos " .

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dabar, Versači said:

nemanau , kad tau geriau sektus :)

seniuk sitam serve losiu ir zinau kas geriau kas ne saves net nesisiulau , net nebandau nes sitam serve neverta i toki posta stot ;) , Tiesiog sitas serveris seniau budavo zjbs dbr jis eina zemyn link su*servio bet as jau cia nuo temos nukialevau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu.

Zipis  (coffee) Pameni, kai Erniui papeikimą norėjai rašyt, ir sakei, jog taisyklės yra taisyklės ir jų reikia laikytis? :D

Čia tas pac (rolleyes)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu.

Jo, žn kas kitas bus, kuris rašys analizes :):):):) 

"  nes FTB padeda policininkams bei armijai, o policija ir armija padeda FTB  " čia gaunasi sviestas sviestuotas :D:D 

Redaguota . Redagavo Gytis_Malavicku

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
24 minutes ago, Role_Jackson said:

Gal tu geriau eik is to dpkt matau tau cia nesiseka :)

XDDDD Išnyk 

Sveikinu, Sasha! ;) 

Redaguota . Redagavo Ievukz_Miau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
39 minutes ago, Role_Jackson said:

seniuk sitam serve losiu ir zinau kas geriau kas ne saves net nesisiulau , net nebandau nes sitam serve neverta i toki posta stot ;) , Tiesiog sitas serveris seniau budavo zjbs dbr jis eina zemyn link su*servio bet as jau cia nuo temos nukialevau.

Kokie pakilimai be nuosmukių? Viskas čia bus gerai!

Sveikinu, sėkmės.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.