Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Apsaugos direktorius !

Recommended Posts

sunglasses attitude animated GIF

 

Laba diena žmonės. Šiandien buvo renkamas Apsaugos firmos direktorius. 

 

2c5fb1d2a143a4db3f9f54db710ce212249.png

 

Vakaris_Good – naudoji tą pačią anketą, todėl tų pačių klaidų ir pastabų net neberašysiu, nes vistiek jaučiu neskaitai savo analizės.

 

Nedas_Avatar – negalim keisti šrifto.

 

Dovydas_Lemons – Anketa jau primena anketą, bet pasiknaisiojęs giliau atradau vieną kitą keistą dalyką – tu mąstai lygiai taip pat, kaip Tomas Shanai, tai jūs gal broliai? 80proc anketos žodis į žodį, nu če gers.

 

5b80195eda316eb58c9284d8b591a892806.png

 

5753c7b4cdde7fa892b7b08e7c98d0a1116.png

 

Laimis_Over – labai mažai apsaugos xp, nesi puikiai susipažinęs su jų veikla serveryje, nepaminėjai daug jų galimų veiklų (( turbūt net daugelis nežino )). Pastebėjau, kad pildai visur, kur tik gali. Kodėl? Išsirink vieną sritį, ir stenkis joje išmąstyti idėjų, naujų sistemų, o ne pildyti visur su mąstysena „svarbeuse gauti“ (( gauti ką? :3 ))

 

2c5fb1d2a143a4db3f9f54db710ce212249.png

 

(2) - Grazvvys_Nfs. Senbuvis, nors turi vos 300k xp... Jeigu užsiregistruoji 2012 metais, leavini ir grįžti – nereiškia, kad esi senbuvis. Apsauga yra toks darbas, kur didžiąją dalį anketos svarbume užima idėjos. Tikėjausi pas tave jų rasti, tokių, kokių seniai buvo visi matę, bet pasigedau. Apsaugai reikia originalumo, kad atgaivinti darbo ir jis būtų įdomus kitiems. Pasiklausinėjęs žmonių radau informacijos, kad praeitį labai daug juodų dėmių turi, kurios iki šiol dar tavo „byloje“, so patarčiau įrodyti, kad tu pasikeitei. Pasiimti kokį pavaduotoją, prižiūrėtoją.

 

(1) - Erikas_Ciole. Nesenai grįžai į serverį, bet kadangi esi senas žaidėjas – tave puikiai žinau. (( fun fact – mano pirmas darbas su pakvietimu buvo pas tave ftb xdd )) . Nors ir neturi apsaugos xp, bet jų veiklą nusakei geriausiai, iš visų pildančiųjų. Tavo apsaugos tikslas ir idėjos mane nustebino, nes būtent to ir ieškojau kiekvienoje kandidato anketoje. Kur tobulėti yra, idėjų apsaugai visada turėjau daug, tik niekada neradau tokio direktoriaus, kuris turėtu iniciatyvos jas plėtoti, o tu būtent tai, ko aš ir ieškojau. Pats nuolat darau eventus, kuriems tikrai praverstu tavo G4S būrys ar kita eventam apmokyta komanda. Tikiuosiu išpeši iš apsaugos maximumą, sėkmės !

 

Naujasis Apsaugos firmos direktorius - Erikas_Ciole !

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.