Tom_White

Neoficialios gaujos

Ar reikia neoficialių gaujų/veiklų ?  

92 balsai

Neturite galimybės matyti balsavimo rezultatus ar balsuoti. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tom_White    786

South Park spanish gang illegal

Waddup RLS community, taigi, po Tazo pasiūlymų  apmąstėme neoficialių gaujų reikalą. Jos būdavo seniau, tik labai silpnai reikšdavosi, ir tik žaidime. Its time to make a change. Ką manot, jeigu šitą reikalą paimti į gilesnę saują. Kiekvienas turės galimybę pradėti savo nelegalią veiklą/gaują ar kitą dalyką, viskas priklausys nuo jūsų fantazijos. Direktorių skilį bus sukurtas atskiras subformas/skiltis jūsų nelegalioms veikloms, ten galėsite kurti temas. Dabar paaiškinsiu kaip tai veikia, duosiu pavyzdžių ((RP shit.))

Tarkim aš noriu sukurti naują gaują "Bloods" ((asmeniškai mano mėgstamiausia, nr 2 nortenos a.k.a mexai)), aš nueinu į tą forumą, sukuriu naują temą, pavadinimu DEAD END BLOODS, joje ((dabar priklauso nuo jūsų, bet aš rašau taip, kaip aš pats daryčiau)) aprašyčiau savo gaujos istoriją, ale kaip prieš 100metų jinai formavois, kokie įvykiai įvyko, kas nutiko ((pvz numesiu apačioj)), tada ką ta gauja daro dabar, kur jinai randasi ((pagrindinė susitikimų vieta, arba kaip tik tai nuslėpčiau)), kuo jinai užsiima, kas gali į ją patekti, kokie gaujos lūkeščiai, ir tai padarę - jūs skelbiat savo temą ir jau turit savo gaujos temą. Joje jūs keliat ((kaip atsakymus)) savo žaidimo veiklą ((grobimai, reketai, tarkim kaip bando įstot, "krikštrynas" n' other stuff, o kiti taip matys jūsų aktyvumą, ką jūs veikiate, ar jūs nemiegate vietoje. (( Realus pavyzdys, pasididinkit )). Aišku, viskas priklauso nuo jūsų, jūs galit tiesiog tarkim sukurt, kad ir LOGO, ir fsio, daugiau kelt tiesiog atsakymus, rodydami savo veiklą žaidime. Antras pavyzdys. Tarkim jeigu aš gaučiau visų darbų blist'ą, kaip gavo Fanas, tai atsidaryčiau tarkim savo ginklų/narkotikų parduotuvę. Taip pat, sukurčiau temą, parašyčiau kaip tarkim jinai susiformavo ((fantazijos reikalas, čj jeigu šitą dalyką įvesim - pats padarysiu)), kur jinai randasi, kaip atpažint tuos, kur "dealina [slangina]", kaip įgaut pagarbos, kad parduotų, nes viskas vyktų nelegaliai ir atsargiai ir t.t..t..t.t.. Bet viso šito pagrindinis reikalas yra ne pati tema, o jūsų veikla žaidime, ir jos perteikimas jūsų temoje. Kaip darbų nuotraukų galerija, tik aišku stengtis viską parodyt, nes jeigu tas nelegalus verslas klestės, jie įgaus pasitikėjimą iš DPKT ir viso community, ir gali būti taip, kad tarkim mafijos bijos vienos imt kokį PD ofisą be jūsų, nors jūs būsit paprasti mechanikai. Tas pats ir su Fano reikalu, jeigu jis būdamas visų darbų bliste sugebėtų rasti tokios veiklos, į ją įtraukti žmonių, rasti jiems veiklos - manau apsvarstytume ir blist panaikinimą ir t.t. O koks mano main goal yra, kad tarkim susikurtų kokios 3 tos neoficialios gaujos, ir jos tarpusavį kariautu, ne tik žaidime, bet ir savo veiklos rodymu temose, kažką vis originalesnio, vis daugiau narių, veiklų, susirastu gal net tos gaujos narkotikų tiekėjus nu ždž, čia tik fantazijos reikalas kokios veiklos jūs prisidarysit. Tai va. ((ble kiek daug prirašiau)) Jeigu bus daugiau už, tada sukursim aišku taisykles, kurių privalės laikytis, išimtis taikomas, galimybes, gal net kaip išmokas ((tarkim gauti piniginę paramą iš DPKT, jeigu jūs sėkmingai vykdysit savo veiklą)). 

All in all, šitas reikalas priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Man vien rašant kilo dar viena idėją, padaryti ale "advokatų" kontorą, kurie turės argumentuotai įrodyti nekaltumą tarkim žmogaus, ar kažkaip kitaip išdėstiti DPKT nariams, kad jis yra nekaltas, or pasitaisė, kalėjime laikosi taisyklių ir t.t., todėl nusipelnė mažensės bausmės xdd . Žodžiu, už ar prieš? Ir savo nuomonę rašom. Esu įsitikinęs, kad daug žmonių nesupras iš pirmo karto, todėl pasistengsiu atsakyti į komentarus.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Cynthia_Hand    45

Kadangi serveryje jau buvo susikūrusios panašios gaujos (vienoda atributika, šiuo atveju, buvo žalios spalvos Elegy), o čia dar oficialiai duodamas leidimas neoficialiai nusikalstamai veiklai, mano akimis žiūrint - pasaka.

Už ir tik už! 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Ridas    855

Idėja puiki, bet jos realizavimo be donto įsikyšimo nematau. Galbūt dontas galėtų sukurti kokius klubus/klanus (neoficialios gaujos lievai skamba XDD), kuriuos įkūrus nariai turėtų savo racija, bazės pickup, per /info rašytų kokiai gaujai priklauso (td būtų galima ir teisėsaugai kąnors daryt). Taip pat norėtųsi matyti ką tos neoficialios gaujos galėtų daryti, nes pvz. iš cooler laikų buvo, kad random susirenka neoficialios gaujos ir padeda banke - nei žinai narių, nei žinai ar traktuot kaip pašalinį..

Už, bet netyč paspaudžiau prieš XDDD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    786
14 minutes ago, Ridas_Rls said:

Idėja puiki, bet jos realizavimo be donto įsikyšimo nematau. Galbūt dontas galėtų sukurti kokius klubus/klanus (neoficialios gaujos lievai skamba XDD), kuriuos įkūrus nariai turėtų savo racija, bazės pickup, per /info rašytų kokiai gaujai priklauso (td būtų galima ir teisėsaugai kąnors daryt). Taip pat norėtųsi matyti ką tos neoficialios gaujos galėtų daryti, nes pvz. iš cooler laikų buvo, kad random susirenka neoficialios gaujos ir padeda banke - nei žinai narių, nei žinai ar traktuot kaip pašalinį..

Už, bet netyč paspaudžiau prieš XDDD

Galim tiesiog įdėt kad ir pirkt racijas, /setchannel 420 ir visi, kas tą channeli nusistatę - mato.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Cola    257

Atėjęs 2013 metais jau buvo kažkas panašaus daroma. Temos, nariai visas tas buvo. Minde buvo pirmasis kuris sukūrė neoficialią gaują "Marozai". Esmė tame, kad jus tik norite sugrąžinti tas kas buvo ankščiau, nors visi galėjo tą daryti senai, jeigu butu noro, pinigų aišku(ginklas, narkotikams ir pnš). Siūlyčiau ir gaujoms kištis į banko grobimus(TIK į banko). Maždaug atvyksta gauja su 6-8 žmonėmis ir aišku koks mafijų bosas ar parankinis ir užstato sprogmenį ir gavęs pranešimą, kad sprogo seifas jis nuvyksta paima maišą, nuvyksta į bazę ir duoda atlygi gaujos bosui. Simple ane? :D

Aš už aišku :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Briusas_Pro    44
54 minutes ago, Tom_White said:

Galim tiesiog įdėt kad ir pirkt racijas, /setchannel 420 ir visi, kas tą channeli nusistatę - mato.

Pirkt racijas būtų papraščiausias ir geriausias sprendimas. Klubai/Gaujos ten kažkas rašė - bullshit, nes jau privalai visada būt tuo "gangsta" or whatever, nebegali dirbt normalaus darbo. O čia su racijom būtų patogu, tik gal, kad ne tik įrašius kanalo nr duotų chat naudotis, bet dar kad būtų ir pvz slaptažodis. Nes tarkim turės koks random raciją, ir iš oro prisijungs į pokalbius kurių neturėtų matyt, u know.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri