Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Policijos Departamento direktorius !

Recommended Posts

police signs security beating brutality

 

Sveiki, šiandien buvo renkamas Policijos Departamento direktorius. Rinkimai buvo juokingi... Tiesioginia ta žodžio prasme, juokingi. Pamatysit kodėl ;)

 

2c5fb1d2a143a4db3f9f54db710ce212249.png

 

Vakaris_Good – daug nekomentuosiu, neskaitant to, kad perliukai turėtu būti tavo antras vardas. Pagrindinė priežastis, kodėl mano akyse krenti vis giliau ir giliau. http://forumas.rls.lt/index.php?/topic/58520-peikiu-vakaris_good/#comment-597555 Jaučiu kai direktorium liks prabūt 1 diena visiem pavus išdalinsi? O gal netyčia kalėjima paversi dideliu zoologijos sodu? Neblogai būtų, prie mafijozų būtų parašyta „Atsargiai, piktas. Nekalbinti, nešerti“ . Labai keistas pastebėjimas – puse anketos rašai, kaip 3-iokas per lietuvių diktantą, o kitą pusę kaip studentas baigiamąjį atestatą. :? 

 

 

Karolis_Mldc – šitas žmogus jaučiu yra vienintelis serveryje, kurio pavardė prieštarauja jam pačiam. Neskaitant to, kad iš kitų acc dėliojies sau +rep‘us, bet yra ir kitų įdomių dalykų. Keista, kai per vieną IP rašo 2 skirtingi žmonės su skirtingomis nuomonėmis. Vienas sveikina, kitas šmeižia, keikiasi, įžeidinėja kitus... Keista.... Už šį turbūt „sutapimą“ gauni kalėdų proga metam laiko direktorių blistą. Tikiuosiu, kad po metų subręsi ir nebedarysi tokių vaikų darželio lygio prikolų. Have fun.

 

b7858c15b35dc263c8c3ae3854205bb7686.png

-------------------------------------------------------------------------

a5730c8579d28341a68db5739bc45cc7648.png

-------------------------------------------------------

29ed92e099d9ab95f7badf7222b4bed4455.png

--------------------------------------------------

a121341748eb5ea8a04b05fcb157b121257.png

 

Tofixas_Bingo – gavau žinių, kad žaidi kitame serveryje, bet neskaitant to – tikrinai grubius? Keista... Darai labai kvailus minčių šuolius, reiktu su rašyba padirbėti (( direktorius turi mokėti rašyt lietuviškai :xx )). Keistas tavo rangų kėlimasis bus. Kitam rangui pasikelti turėsi daryt misijas, bet neparašai būtent kokias. Detalumo šiek tiek reiktu. Paskutinės tavo idėjos visiškai nesupratau, mintys šokinėjo nuo Trumpo rinkimų iki 0.16ct už bulvių kilogramą. Nepaminėtas naujas kriterijus.

 

Adam_Beast – Grįžai į serverį su ketinimu užimti bet kokį postą. Keista, tai taip išeina, kad tave matysiu kiekvienuose rinkimuose? Tai nėra gerai. Pamenu tave, kai buvai PD direktorius – galim sakyt on nebūdavai, ir šių pareigų atsisakei, nes trukdė mokslai, bet pala.. Dabar irgi mokslų metas, nebijai, kad vėl tas pats gali būti? Neskaitant to, kad esi katik grįžęs – kaip planuoji padaryti visas teisėsaugos sritis lygias? Ar tai išviso įmanoma? Visada kažkuri sritis būna stipresnė, kažkuri silpnesnė, ir nemanau, kad tu kažkaip tai pakeisi. „Svarbiausia: Gaudyt /ieskomus, /gaudomus su savo darbininkais, sukurti kuo daugiau naujovių, bei vykti į grobimus“ užmiršai truputį, bet Policija dar prižiūri kalėjima, nu jeigu kalinys nužudo kita, jis tampa maištininku, ir reikia jį nušauti. Už tai gauni pinigų, jis sėdi 10min ilgiau ir atsiranda vienutėje. Nu čia priminimas mažas. Nepaminės naujas kriterijus.

 

Titas_Dasbliudas – Policija negali tikrinti narkotiku, jiem net pati komanda neleidžia jų tikrinti. Žodis „kaleimia“ vietininko laipsnyje rašoma „kalėjime“ . Mažas tip‘as.

 

Pitbull_Terjeras – Pakeistas šriftas.

 

Eligijus_Nike – Visa anketa kopijuota. (( net „cituoti“ mygtuką nukopijavo xdd ))

 

Matas_Rap – Visiškai tavęs nematyti žaidime jau pora savaičių, ir bam – tu pildai į direktorius. Nepaminėtas naujas kriterijus.

 

2c5fb1d2a143a4db3f9f54db710ce212249.png

 

(1) - Laimis_Over. Daug vietų dedi taškus, vietoj kablelių, kas baisiai rėžė akį. Nežiūrint to anketa buvo gerai, TS‘e atsakinėjai išsamiai, pildai į direktorių jau n kartą, todėl šiuose rinkimuose tau pasisekė. Iš visų šitų "pareigingų" žmonių buvai geriausias, nebuvo durnų klaidų, neaiškių minčių, kitaip sakant - wp wp. Tikiuosiu, kad išbūsi ilgiau, nei minimumą, surinksi stiprią komandą, o kiti teisėsaugos direktoriai tau padės apsiprasti pirmose savo pareigose. Sėkmės !

 

Naujasis Policijos Departamento direktorius - Laimis_Over !

 

Pagaliau perliuuuuuuuuuuuuuuukai! – „Politcijos- viekla serverija yra ; tai viena iš teisesaugos srišiu kuri uzima nemaža reputacija teisesaugai. Nes policija gali važiuoti i jaill, ir į namo plėįima ; esu tinkamas direktorius šiam postui, esu aktyvus, policija man patinka. ; tikrai gan nedaug esu pasiekęs buvau Armijos pavaduotojus ; tikrinau grubius ; mažokai patirties vadovavime,bet vis kažkie turiu patirties. ; Policija|Komandos|-tai bus visai įdomus dalykas.Tai bus komandinis darbas. ; kai kuriems žmonėms nepatikau dėl savo vadovavimo, bet nesprendžiu pagal kitus apie savo vadovavimą. ; malšinti maištą kaleimia, tikrinti narkotines medžiagas"

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taip ir sakiau kad laimis gaus, sveikinu vyruti sėkmės direktoriaujant.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Laimi, jau pamatęs tavo anketą, žinojau, jog tapsi direktoriumi. xD Swkn, pasiekei savo, o dabar - ir patirsi.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.