Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Naujas komandos narys, naujas etapas RLSui!

Recommended Posts

Sveiki,

Kelios dienos įvairių šnekų pradėti naujus, 2017 metus, su pasikeitimais RLS komandos gretose pasiteisino. Nuo šiandien su jumis sveikinuosi kaip naujasis projekto pagalbininkas ir tarpininkas tarp jūsų, žaidėjų, ir projekto savininko d0Nt.

 

Ką veiksiu projekte? Padėsiu projekto savininkui d0Nt taisyklių atnaujinime, senų temų atnaujinimu. Taip pat laikinai perimsiu emigracijų, administratorių, direktorių prižiūrėtojų, TeamSpeak savininkų privilegijas, jei jie atsistatydintų ar būtų nušalinti, rengsiu rinkimus į šiuos postus ir su d0Nt palaiminimu skirsiu naujus komandos narius. Stengsiuosi atgaivinti sezoninius rinkimus, atnaujinsiu nominacijų rinkimų mechanizmą (kadangi balsuojant kas metus, balsai pasiskirsto tik pagal paskutinius 2-3mėn.), atsakinėsiu į žaidėjų klausimus ir stengsiuosi padėti jiems nežinant ką daryti tam tikrose situacijose. Darbą pradėsiu su ribotomis galimybėmis, tačiau laikui bėgant, tikiuosi, tas keisis ir kartu su jūsų pagalba RLS padarysime dar geresniu SAMP projektu.

 

Serveryje užimsiu 3 lygio administratoriaus pareigas (tad savarankiškai kokių nors GT ar DRIFT rėžimų „vakarų“ padaryti neišeis, o d0Nt prisikalbinti nebūtų lengva), forume turiu tokias pačias galias kaip globalus moderatorius (na, šiek tiek daugiau, bet tai didelės įtakos nedaro), tad bent jau kol kas padėti pasikeisti slapyvardį, savarankiškai, sutvarkyti forumo rangus („spalvas“), sukurti/išimti blogų subforumus negalėsiu. TeamSpeak‘e privilegijos taip pat man jokios nepriklauso (na, dėl to nė nebuvo derėtasi, tačiau d0Nt patarė tartis su dabartiniais TS savininkais), o wiki.rls.lt taip pat nieko neužimsiu (kol kas). VVP sistemoje turiu galimybę įspėti administratorius, tad Ievukz prašymu padėsiu jai su administratorių papeikimais.

 

Kartu su kitais komandos nariais, projekto senbuviais pabandysiu atgaivinti sezoninius konkursus, atnaujinti metines žaidėjų nominacijas, atnaujinti ir papildyti bausmių sąrašus, atnaujinti pasenusias temas, sukurti naujų. Stengsiuosi atsakyti į jūsų klausimus, jei pasiseks, paspartinti jūsų problemų sprendimą. Galiu garantuoti, kad dar šį mėnesį bus renkami forumo moderatoriai!

 

Taigi, dar keletą dienų norėčiau susipažinti su svarbiausia informacija, problemomis ir savaitės pabaigoje tikiuosi sukurti forumo temą, kurioje informuosiu apie ateinančias naujienas (pagrindinė problema, kurią dabar bandysiu išspręsti – neinformatyvios temos ir galutinis donatinimo uždraudimas). Atkursiu savo blogą, kuriame karts nuo karto išsakysiu savo nuomonę apie svarbiausius dalykus.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai tikriausiai sveikinimai :> (y) bet ar nebūsi kaip seimo narys prisižadėsi visko ir pamirši apie tai? ;o

Redaguota . Redagavo Lukas_Fzk

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu Ridai siek daugiau!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dabar, Msw_lukas said:

Tikiuosi nebus seimo taisyklių

 

Nebijok, generalgurbenatorpagalbininkas pasistengsiu nebūti.

 

Ačiū visiems už sveikinumus

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinimai! E ,bet kredu dar vis neuždėjai žn

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu! Žiūrėsim ar ištesėsi savo žodžius ;)

Redaguota . Redagavo Lukas_Cola

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.