Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis Policijos Departamento direktorius !

Recommended Posts

tv homer simpson the simpsons fail cartoon

 

Sveiki, šiandien buvo renkamas Policijos Departamento direktorius. Smagu matyt, kad anketos tobulėja, ir kandidatų jau nebe 1-2, o visi 4. Kuriems įdomu kodėl nepatekote prie kandidatų - AŽ.

 

jiFFUYG.png

Anketų - 7.

Atmesta už taisyklių pažeidimus - 1.

Kandidatai - 4.

 

jiFFUYG.png

(4) - Bobo_Smith. Sveikas, Bobai! Labai kliuvo šitas: „gal pd tiksiu“ patikėk, jeigu pildai visur, kaip sakant kad tik gaut direktorių – nah. Šansas labai mažas. Rašai, kad nedarysi direktorių bei pavaduotojų klaidų, bet neparašai būtent kokių klaidų. Išsamiau tokius dalykus. Idėja „riaušių malšintojas“ yra stupid. Tavo „idėja“ tokia, kad žmogus tiesiog malšins maištininkus, nors tai yra policininko pareiga, o ne darbo idėja. Tas pats, kaip padaryt idėja „baudų dalintojas“ arba „grobimų dalyvis“. Pasigedau išskirtų taisyklių.

 

(3) - Lukas_Cola. Sveikas, Lukai! Didžiausias minusas buvo idėjų nebūvimas. Pagrindinis balas visada būna idėjos, jų įgyvendinimas, o pas tave jų visiškai nebuvo. Jautėsi, kad anketa parašyta atmestinai, nors niekad netikėjau, kad Dainiaus anketa pranoks tavąją. Dėl šių priežasčių šiuose rinkimuose lieki trečiu kandidatu.

 

(2) - Dainius_Raketa. Sveikas, Dainiau! Minusas, kad prieš pora mėn fakekillinai, patekai į bendrą ir teisėsaugos blistą. Kaip sakant, turi juodų dėmių savo praeityje, bet neskaitant to – tai nesikartoja, nebečytini, kas yra gerai. Dar vienas minusas – žaidime tu tiesiog “kaitinai”. Iš vieno galo į kitą kaip sakant. In other hand - anketa parašyta gerai, viską aprašei išsamiai. Gan nustebau, kad iš tavęs susilaukiau tokios kokybiškos anketos, nors per kitus šaltinius jin 41procentu sutapo su Fano anketomis, bet jaučiu genai, ne? Nebuvo minčių šuolių, neaiškių sakinių, idėjos taip pat buvo neblogos, bet. Vincentės anketa buvo geresnė, patirties turėjo daugiausia, iš visų kandidatų kartu sudėjus, todėl likai antru kandidatu. Norėčiau rekomenduoti tave į policijos pavaduotojo postą, nes tikrai esi to vertas, o dabar nenusimink! Vincentėi neišbuvus minimalaus termino – direktorius bus perleistas tau.

 

(1) - Vincente_Delboske. Sveikas, Vincente! Anketa buvo labai gera, skaitėsi lengvai, paminėjai visus kriterijus, neturėjau prie ko prikibt. Bus įdomu pamatyti šį seną gaujų vilką priešingoje pusėje – teisėsaugoje, ir tikiuosiu labai jų neskriausi. Sveikinu tapus naujuoju Policijos direktoriumi!

 

Naujasis Policijos Departamento direktorius - Vincente_Delboske !

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinimai. Jau aiškiai buvo matyti, kas laimės rinkimus, o Dainiau, nenusimink. Jei ne šiandien, tai kitą syk pasieksi direktorių, o daba varyk nardyt Vincei. xD O Cola, irgi, bus tų postų...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Matas_Rap  Cynthia_Hand 

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.