Tom_White

[APKLAUSA] Neutralių darbų direktorių rinkimai.

Kas geriau - anketa ar šablonai neutralių darbų direktorių rinkimuose?  

94 balsai

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tom_White    556

hello hi flirting waving hola

Waddup. Čia vėl aš savo naujam blog... Aj jo. Geerai, kaip ir matėt, neutralių darbų direktorių rinkimuose pradėti naudoti šablonai, taip norima padidinti šansą naujokų atžvilgiu, bet ar to reikia? Pamąsčiau, kad galim tiesiog šiek tiek papildyt paprastą anketą naujų klausimų ir pridėt naują dalyką - papildomi klausimai. Jie nėra būtini ir dažniausiai net nesusiję su sampu, tiesiog matyt, ar tas žmogus nėra kibernetinis robotas. ((kiekvienuose rinkimuose būtų vis kitokie papildomi klausimai, o gal ir išvis nebūtų))

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
3 minutes ago, Lukas_Eptimo said:

Tai kad vstk i taxi pilde mazai naujoku, daugiau senbuviu...

Gal naujokams ne taip ir yra reklamuojama žaidime, kad vyksta rinkimai į direktorių, ir šie, paprasčiausiai neužeidami į forumą, nežino, kad vyksta rinkimai. Va kur bėda galėtų būti.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Eptimo    19
10 minutes ago, Frank_Monaco` said:

Gal naujokams ne taip ir yra reklamuojama žaidime, kad vyksta rinkimai į direktorių, ir šie, paprasčiausiai neužeidami į forumą, nežino, kad vyksta rinkimai. Va kur bėda galėtų būti.

Variants

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    556

Koks naujokas lankosi forume 24/7 ir žino pagrd. naujienas? Joks, todėl su laiku ateis tas knowledge. O žaidime visada paskelbiama tiek prasidėjus rinkimams, tiek išrinkus naują drk. ((pagal šablonus išrinkti nauji drk pasakos, kad va drk gavau padares klausimų - ats testą, ir žinos. Pats su sdpkt acc matau, kad drk dažnai pasakoja darbuotojam apie anketas, kad sunku gaut ir t.t., tai gal db kas pasikeis :D Nk, išsiaiškinsiu pats >:) ))

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nemanau, kad naujokai kurie nesugeba rasti atranku i direktorius yra pasiruose tokiam postui, geriau tegu ima pavus, kaupia zinias ir poto pildo. Su sena anketa gal kiek didesne yra direktoriaus verte, nes ne kiekvienas welnes sugeba ja rasyt, + nors cia ir zaidimas, bet rislaus teksto rasymas, minciu suoliu vengimas ir gebejimas logiskai sudeliot sakinius pravers gyvenime ir be sampo, so mano pasirinkimas aiskus.:))

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Gabis_Plaipa    316
26 minutes ago, Hipster_Limon said:

Nemanau, kad naujokai kurie nesugeba rasti atranku i direktorius yra pasiruose tokiam postui, geriau tegu ima pavus, kaupia zinias ir poto pildo. Su sena anketa gal kiek didesne yra direktoriaus verte, nes ne kiekvienas welnes sugeba ja rasyt, + nors cia ir zaidimas, betarrow-10x10.png rislaus teksto rasymas, minciu suoliu vengimas ir gebejimas logiskai sudeliot sakinius pravers gyvenime ir be sampo, so mano pasirinkimas aiskus.:))

va būtent,tai aš turėjau omeny skypėj xD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Cynthia_Hand    45

Norit, kad būtų daugiau pildančių, tačiau kai užpildo koks Robertux Greitux, pajuokos objektu laikot xD Ne kiekybė, o kokybė. Ne kiekvienas galintis parašyti anketą ar tą šabloną, galėtų tinkamai susitvarkyti su norimom pareigom, todėl, tiesą sakant, jokio skirtumo, kokią formą pritaikysit rinkimams.

Sakau dėl rinkimų įvairovės, siekį gerinti situaciją su būsimais direktoriais ir skatinimą naujokų prisitaikymą šiame projekte.

Mano nuomone, verta palikti neutraliųjų darbų direktorių rinkimams šį variantą, o likusiems - senąjį. Matysi, ar pasiteisins ar ne :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Ridas    586

Bent jau aš už senąją, „laiškų“ rašymo sistemą, kadangi, kaip ir minėjo Hipster, rišlaus teksto rašymas yra kur kas naudingesnis ne tik dėl SA-MP.. Pats būdamas naujokas norėčiau laisvai dėstyti savo mintis, idėjas ir kitus kriterijus, nei atsakinėti ir sukti galvą dėl klausimų apie kuriuos nelabai turiu ką parašyti.

P.S. O kodėl nesukūrus šablono, kurie jį nori naudoti, paliekant galimybę kurti ir rišlų tekstą? (music)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri