d0Nt

Forumo registracijų reikalavimai

Recommended Posts

d0Nt    175

Sveiki, žaidėjai.

 

Primenu, kad forumo registracijos reikalauja Vardas_Pavardė formos. Bet koks neatitikimas diskusijų slapyvardis prives prie užblokavimo(7 įspėjimų). Galbūt pagalvosit, kad vėl eilinis priminimas ir tiek, bet, deja, šį karta viskas rimčiau:

 

Naujų forumo registracijų pirmą pranešimą patvirtins moderatoriai. Jei registracija neatitiks nustatytų normų, tai ji bus iškart blokuojama ir pranešimas ištrinamas. Jiems yra sukurta nauja įspėjimo priežastis "Netinkama registracija", kuri iškart uždės 7 įspėjimus ir būsite užblokuotas. 

 

Taip pat galite būti užblokuotas už turinio kūrimą kito asmens vardu(pvz: temą sukuriama vartotojo Vardas_Pavardė, bet joje norima susigrąžinti vartotoją Pavardė_Vardas). Jei registracija nauja - ji iškart bus blokuojama, jei ne - pranešimas ištrinamas.

 

Nuo šiol jei jūsų forumo Vardas_Pavardė neatitinka žaidimo Vardas_Pavardė, prarandate šansus:

  • Tapti direktoriumi (anketos privalo būti atmestos)
  • Rašyti papeikimus (tiek administracijos, tiek direktorių prižiūrėtojai gali juos iš karto atmesti, net jei jie teisingi)
  • Rašyti skundus dėl vartotojo atsigražinimo, problemų dėl kreditų, gražinimų ir t.t. jei iš pradžių nesutvarkyta forumo paskyra
  • Pildyti emigracijos anketas (emigracijų prižiūrėtojas privalo atmesti emigracijos anketą)
  • Kurti skelbimų temas (būsite įspėtas už "Netinkama registracija")

 

P.S. Išimtis jei slapyvardis yra su lietuviškai rašmenimis, pvz. Jokūbas_Boss ar Jokubas_Boss, tačiau naudojama paskyra turi būti tik viena.

 

Kas paskatino imtis tokių veiksmų? Kadangi pradėjot kurtis naujas registracijas su vardais visiškai ne į temą ir žvelgiate į forumo registracijas maždaug taip: "** tie įspėjimai susikursiu naują registraciją ir vėl rašysiu". Tokie jūsų veiksmai ir privedė prie to. Jei norėsite susigrąžinti forumo registraciją(įspėjimų nenuimam, tam yra sms) galima susisiekti su Ridu per el. paštą info@rls.lt, jis jums padės. Nuo vasario 14d. (simboliška, tiesa?) bus masiškai pradėtas netinkamų paskyrų užblokavimas/trinimas,tad laiko susitvarkyti savo paskyras - yra. Tai tiek šiam kartui, padarykime forumą švaresne ir malonesne vieta naršymui.

 

Primenu, kad informaciją kaip atsiblokuoti savo paskyra yra šioje temoje (jei ko nors nesuprantate, geriau prieš tai parašykite į info@rls.lt el paštą, jog nepadarytumėte klaidų):

 

PATIEMS JUMS SLAPYVARDŽIO KEISTIS NELEIDŽIA, TODĖL NORINT PASIKEISTI FORUMO SLAPYVARDĮ REIKIA KREIPTIS Į RIDAS_RLS ARBA INFO@RLS.LT

d0Nt & Ridas

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
The_Smecher    552

Smagu stebėti vykstantį progresą ne tik kylant žaidėjų skaičių žaidime, bet ir naujoves forume. Pagaliau apmažės tie forumo taisyklių pažeidimai, freepostinimai kur nereikia bei kito šūdo darymas. Good job Deividai, Ridai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Ridas    694
Dabar, Andrius_Crazy said:

Nemanot kažką padaryt kaip įspėjimų išnykimas pvž po kokių 1metų? Nes vstk įspėjimai 3metų užsilikę tai bl. O dėl atnaujimo šaunu pagaliau pradės žėt kur kas komentuoja.

 

O taip, dėl to turiu minčių, prieš išrenkant moderatorius norėčiau, kad tai būtų padaryta, pakalbėsiu su Deividu ta tema :P

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Ridas    694
10 minutes ago, Frank_Monaco` said:

Puiki iniciatyva, bet ar bus galima prie profilio vardo prisidėti pavyzdžiui „`“ ženklelį, kaip ir aš dabar turiu? Ar ir pastarąjį reikia nusiimti? 

 

Reikės nusimt visus simbolius.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri