Tazas_Romero

Komandos /spalva naudojimas

Recommended Posts

Tazas_Romero    401

Spalvos užsidėjimas reiškia, jog administratorius nori ir yra pasiruošęs padėti serverio žaidėjams. Tai taip pat įpareigoja administratorių nenaudoti ginklų, neįžeidinėti serverio žaidėjų ar kitaip nepasišiukšlinti. Privalomas spalvos užsidėjimas padedant žaidėjams mainuose, organizuojant renginius ar atsiteleportuojant pas žaidėjus pagalbos klausimais leis jiems suprasti, jog administratoriumi galima pasitikėti ir jog jis supranta bei žino ką daro. 

 

INFORMACIJA SERVERIO ŽAIDĖJAMS

 

 • Spalvos užsidėjimas reiškia, jog administratorius gali jums padėti. Jeigu jums jis nepadeda - galite rašyti jam papeikimą už spalvos įsipareigojimų nevykdymą. https://forumas.rls.lt/index.php?/topic/60391-administratorių-papeikimų-anketa-ir-taisyklės/
 • Spalvos užsidėjimas taip pat reiškia, jog administratorius negali jūsų žaloti (ginklais ar kitomis priemonėmis). Jeigu atsitinka priešingai - taip pat galite rašyti jam papeikimą už spalvos įsipareigojimų nevykdymą. Nebent administratorius priklauso teisėsaugos sričiai, mafijai ar gaujai ir jūs jam trukdote dalyvauti paprastame ar zonos grobime.
 • Spalvą užsidėjęs administratorius negali jūsų įžeidinėti (jokiame pokalbių lange, nesvarbu ar tai būtų bendras chat'as, ar /sms, ar visi /vc;/c;/vp;/s ir t.t.). Jeigu jus įžeidinėja administratorius su spalva - galite rašyti papeikimą už spalvos įsipareigojimų nevykdymą. 

 

 

SPALVOS ĮSIPAREIGOJIMAI

 

 1. Administratoriams spalvą UŽSIDĖTI privaloma:
   
  1. Padedant žaidėjams mainuose.
  2. Organizuojant ir darant renginius (event'us).
  3. Atsiteleportuojant padėti žaidėjams, jeigu skelbiate per /s kad galite padėti.
    
 2. Administratoriams spalvą UŽSIDĖTI leidžiama:
   
  1. Naudojant ginklus prieš kitus serverio žaidėjus esant teisėsaugininku, mafijos ar gaujos nariu grobimų bei zonų grobimų metu.
    
 3. Administratoriams, kurie UŽSIDĖJO spalvą draudžiama:
   
  1. Naudoti ginklus prieš kitus serverio žaidėjus. (Išimtis taikoma pagal 2 taisyklės 1 punktą)
  2. Nepadėti serverio žaidėjams pagalbos klausimais. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

 • Dabar skaito   0 nariai

  Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri