Lukas_Cola

Teisėsaauga ir Gabka

Recommended Posts

Lukas_Cola    409

Laba diena, dėkoju tiems, kurie rado laiko ir pasiūlė begales idėjų temai blogą.

Nors iš pradžių galvojau, kad geriau būtu parašyti net apie savo asmeninį gyvenimą, bet pagalvojus o kam tai turėtų rūpėti? :D Nebent tie žmonės, kurie siūlė tai, tai galvojo, kad apie gyvenimą - žmonių daromas klaidas, pasaulyje užplūstančias problemas, tregedijas ir žinoma Lietuvos gyvenimą. Bet ne :D, to much work ir garantuoju, kad bus mažai skaitytojų, nes jiems tai yra ne aktualu. Maybe next time. Todėl nusprendžiau parašyti apie tai, kas VISIEMS bus aktualu ir įdomu, tai teisėsauga ir mafija.

 

Chapter 1"Prieš"

Nors čia bus seni faktai, tačiau leiskite jums parodyti, kas darėsi PRIEŠ Gabkos atėjimą į nusikalstamosios grupuotės "CN" boso vietą.

2017 metų kovo pradžia. Mafijos(gaujos turėjo savų rūpesčių) nenorėjo lysti į miestą. Tikrąją to žodžio prasme. Teisėsaugos darbuotojams užėjo noras neprisijungti ar net palikti darbą ir eiti į neutralius darbus, kur gali būti daugiau veiksmo nei kad teisėsaugoje. Ir jų buvo tikrai ne vienetai. Kai kurie net iš valdžios prašė, kad Jokeris paliktu CN valdžią, nes jų buvo mažiausiai ir trumpą laiką mafijose konkuravo RM. Skirmantui tikrai buvo sunku VIENAM kovoti prieš visą teisėsaugą, kuriai vadovavo tikrai aukšto kalibro žaidėjai. Turiu omeny kaip Smečeris, Vincentas ir Tuktukas ir žinoma jų parankiniai Darius, Mode, Redbulis ir... Veršius:D Visi šie vadovai ir jų pavaduotojai nusimano apie mafijas tikrai daug, net buvo jų pusėje ne kartą ir tikrai ne tris kartus. Taktikos sukonstruotos puikiai, dažnas aktyvumas ir žinoma įgūdžių lavinimas(treniruotės), be kurių ar iš viso būtu tos taktikos ir bandymai įgyvendinti. Todėl teisėsauga tikrai gyveno savo gerąsias dienas, o mafijos ir gaujos net nedrįsdavo lysti į miestą. Aišku atsirasdavo intusiastų, kurie mėgino mieste puldinėti teisėsaugą, bankus daryti, tačiau kad ir kaip keistai skambėtu dabar, bet krito visi kaip lapai. Konstatuoju faktus, nes pats dalyvavau juose ir rašau tai ką mačiau ir patyriau. Todėl drąsiai sakau, kad nusikalstamai veiklai atėjo panika ir nebežinojo ką daryti... Teisėsauga karaliavo gatves, negalėjai niekur nusižengti, nes iš kiekvieno kampo išlysdavo po vieną ar du ekipažus. *TYLIAU, TYLIAU, NES PAREIGŪNAI KLAUSO!* Bet, anksčiau ar vėliau mafijos atsigaus, tiesa? Kovo 4 ar 5 dieną, CN bosas(nors nežinau ar verta jį vadinti bosu xddd), Kloun_Joker atsisakė savo pareigų. Teisėsauga pagaliau džiaugėsi, nes jie senai neturėjo palankaus veiksmo.
Tačiau niekas nesitikėjo, kad pildys Gabka :DDD. Vieni mūsų net suprato, kad jis taps bosu ir ta ilgai laukta valanda ateis ir prasidės pats įdomumas.

2017 metų kovo 7 diena. Gabka buvo išrinktas CN mafijos bosu ir pradėjo nedelsiant rinkti komandą ir tik sekančią dieną prasidėjo pirmieji grobimai ir tiesiog... PAGALIAU... PAGALIAU KRČ :D rimtos ir įdomios kovos kurių visi laukė tiek teisėsaugoje tiek mafijos su gaujomis.
 

Chapter 2 "Dabar"

Po Gabkos atėjimo dauguma persikėlė į mafijas ir gaujas. Prieš tai neturiu nieko prieš, nes tai yra normalu. Reikia padėti mafijoms įsivažiuoti ir įgauti tos reikiamos motyvacijos. Po kelių vadovavimo dienų mafijos pasiekė savo ir įrodė teisėsaugai, kad nebegalima atsipalaiduoti ir dar žinant, kad ballas perima Tonis(Corleone) ir dar paskui Montis GS... Galima sakyti, kad mafijos subūrė savo Dream SQUAD. Gabka, Skirmantas, Tonis ir Montis prieš teisėsaugos kariauną: Smečas(apie jį vėliau x)), Tuktuką ir Vince. Nemeluosiu ir tikiuosi kiekviena frakcija supras mane teisingai ir nenoriu girdėti, kad mafijos geriau, kad teisėsaugos geriau ar kad viena iš jų naudoja palengvinančias programas. VISOS FRAKCIJOS KOVOJA VIENODAI IR KUPINI MOTYVACIJOS. Jei  vieni laimėjo vieną kovą, tai nereiškia kad jie laimėjo patį karą. Karas tarp mafijos ir teisėsaugos NIEKADA nesibaigs ir neverta ginčytis. Būna tik tokie ir laikini atvejai, kai viena laimi vos ne visus veiksmus, bet paskui ta silpnoji dalis atsistoja ant kojų ir toliau nepasitraukia nuo kovos. Esu pakankamai patyręs teisėsaugoje ir mačiau kaip mafijoms atsibosta pralaiminėti ir ieško žmonių, kurie gali padėti jiems ir po kelių dienų viskas apvirsta aukštyn kojomis.

Kalbant apie dabartinę valdžią galiu drąsiai pagirti Tuktuką ir Vincentu. Du direktoriai kurie palaiko komandoje gerą atmosferą darbe, šaunuoliai vyrai!

Armija ir Smečas... Prieš jį tikrai nieko neturiu ir nemeluosiu, bet kai jį pamatysiu aš jį nugirdysiu XDDDD. Tačiau armiją palaiko du nuostabūs pavaduotojai. Tai būtu Darius su Gyčiu. Abu aktyviausi ne tik valdžioje bet ir visoje komandoje. Dėl jų abiejų ir kelių kitų darbuotojų(neminėsiu jų, tiesiog turėkit omeny, nes patys žinot ;)) išdirbau pas Smečą virš 60 dienų. Overall Smečas tikra yra puikus direktorius ir tikiuosi, kad po kalbėjimo lietuvių prasidės rimti dalykai ir idėjų vykdymai, kuriuos tikiuosi išvysti jo valdymo laiku, o ne kito direktoriaus.

Trumpai apie nusikalstamosios frakcijos valdžią ir komandą tai tikrai esu sužavėtas visais. Tačiau yra vienas bosas, be kurio tai nebūtu įvykę. Iš karto sakau tai yra mano asmeninė nuomonė, nes kas gali žinoti, gal Gabka būtu tapęs RM pavaduotoju ir būtu RM atsigavę, tačiau prieš CN būtu buvę nenusipratimai IR neturiu prieš nieką iš bosų už jų valdymą, nes visi jie atlieka nuostabų darbą. Bet Gabka yra tas bosas be kurio niekas nebūtu įvykę. Dėl to temos pavadinimas buvo "Teisėsauga ir Gabka". Tačiau reikia nepamiršti, kad tarp mafijų ir gaujų yra susidariusi graži organizacija veiksmo metu(banko, žmogaus ar pastato grobime). Tikslaus pavadinimo nepamenu, todėl būtu gerai jei kažkas parašytu kaip ta organizacija vadinasi :D

 

Baigiant norėčiau paprašyti tiek teisėsaugos darbuotojų, tiek nusikaltėlių ir žinoma pačių serverio žaidėjų, nepradėkite per /vc rašyti nesąmonių apie vieną ar kitą frakciją. Iš to tikrai jokios naudos nebus, tiesiog patys sau gadinatės reputaciją ir ateityje tai gali paveikti jus pačius. Neverkite dėl tų čytų, jų yra ir bus. Bet prašymas. Jei jau turite juos, tai būkite malonus nenaudokite jų per veiksmus ir zonas. Kovos vyksta apylygiai ir smagiai, tai kam gadinti visą šitą smagumą naudojant palengvinančias programas? Duodu jums dabar pasireikšti ir išsakyti savo nuomonę tiek apie pačias frakcijas, tiek apie blogą. Gal visgi pastebėjote fakto klaidų, tai nebūkite abejingi ir praneškite.

 

Didelis ačiū tiems, kurie skaitė mano blogą ir iki kito karto.

DAVAI

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lukas_Gang    0

Pilnai sutinku su čia parašyta nuomone. Yra tokių kurie galvoja, kad laimėję kelis grobimus iš eilės jie taps nenugalimi, tssg/mafija žlugs ir vsio, reikia naujo direktoriaus. Ne, tikrai ne. Kaip cola pats rašei, karas buvo ir bus, jis niekada nesibaigs. Būna dienų kai nesusirenka tos šaikos ir nenori grobimą daryt nes prasmės jokios, bet ir pralaimėjimo metu ne tiek to grūzo būna, nu nes ką tu praradai? pasišaudei, įgijai gal šiokios tokios patirties ir žaidi toliau. Gi kai pvž krepšininkai ten pralaimi rungtynes, tai kitose jie ateina dar labiau užsivedę su noru laimėti ir revanšuotis. Tas pats ir čia, nereikia visko priimti arti širdies, o žaist vien dėl malonumo. O tie stumikai per /vc tai išvis visokiausi pašlemėkai kuriem laimėti grobimą reiškia daugiau negu realybėj kažką nuveikt, jeez.

Pyktis atsiranda tada, kai viskas eina kaip iš pypkės bet pralaimi viską dėl kažkokio tai čyterio/relogerio/lagerio. Bet visi puikiai viską žino tai nesiplečiu))

 

btw. organizacija Holy quatro bet čia kai gabis dar drk buvo, ar dabar tas pats net nežinau :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Donatas_Kba    1

ka as zinau man visada buvo toks klausimas del gauju/mafiju: kas geriau? ar kad viena mafija/gauja sugeba dominuot ar kad visos 4 sritis nusikalstamos susijungia? Nes pvz kiek tekdavo anonimiskai forume lankytis ir matyti ka tazas isdarinejo su savo cn 4 menesius tikrai nemanau kad dar kazkas pakartos taip gerai kaip jis, na jo ten jam titazzz kazkiek padedavo bet daugiau nei puse laiko jis vienas su cn buvo, nes rm turejo sajunga su gs o tb dirikas nesilaikydavo nrml po kelias savaites tik, bet is kitos puses ir neblogai atrodo kai sugeba 3 ar 4 sritis susijungt pries teisesauja. abu dalykai ispudingi, bet manau zymiai sunkiau vienam ar su minimalia pagalba viska padaryti ir pasiekti negu kad 3 ar 4 sritis bet cia tik mano nuomone :D dar atsimenu kad tazas niekada narku nevartodavo kad lygesne kova sudaryt su teisesauga, to manau irgi negalima uzmirst 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lukas_Cola    409
prieš 3 valandas, Lukas_Monstr said:

TOO COLA TOO, NE TO O TOO.

 

GET IT RIGHT *keiksmai*

OJ SORI PONAS ANGLISTE, NENUSISPAUDE ANTRA KART MAN TA O ;(

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tie kurie sako kad teisėsauga jau RIP -> Gydykites. Dabar yra viskas maždaug tolygų,nes visi grobimai maždaug 50/50, kaip ir turi buti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Gabka_Kybai    15
prieš 15 valandas, Donatas_Kba said:

ka as zinau man visada buvo toks klausimas del gauju/mafiju: kas geriau? ar kad viena mafija/gauja sugeba dominuot ar kad visos 4 sritis nusikalstamos susijungia? Nes pvz kiek tekdavo anonimiskai forume lankytis ir matyti ka tazas isdarinejo su savo cn 4 menesius tikrai nemanau kad dar kazkas pakartos taip gerai kaip jis, na jo ten jam titazzz kazkiek padedavo bet daugiau nei puse laiko jis vienas su cn buvo, nes rm turejo sajunga su gs o tb dirikas nesilaikydavo nrml po kelias savaites tik, bet is kitos puses ir neblogai atrodo kai sugeba 3 ar 4 sritis susijungt pries teisesauja. abu dalykai ispudingi, bet manau zymiai sunkiau vienam ar su minimalia pagalba viska padaryti ir pasiekti negu kad 3 ar 4 sritis bet cia tik mano nuomone :D dar atsimenu kad tazas niekada narku nevartodavo kad lygesne kova sudaryt su teisesauga, to manau irgi negalima uzmirst 

Dirbau aš pas Tazą 3 menesius ir viską gerai žinau. Sakai vienas prieš visą teisėsaugą, norėčiau pažiūrėt, kaip dabar būtų, 25 teisėsaugos kaip on būna :D O tai laikais teisėsauga tikrai nebuvo tokie stiprūs, kaip dabar. Beveik visada vos po 8 on, o dabar 15 on, tai jau čia galima sakyt mažai, kaip būna ir 25-27 :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

  • Šią temą peržiūrėjo

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Justas_Ses