Gytis_Malavicku

Malavicko pradžia RLS'e

Recommended Posts

PASTABA: TIE, KURIE ALPSTA NUO KEIKSMAŽODŽIŲ - NESKAITYKIT NES ČIA JŲ YRA, NEDAUG, BET YRA.

Ahoi. Nežinau kodėl, bet nusprendžiau parašyti „blog‘ą“ jau turbūt seniai niekam neįdomia tema XD. Žodžiu, pamačiau, kad čia daug kas rašo apie tuos atėjimus į serverį, kaip sekėsi pradžioje ir taip toliau, tai pagalvojau, kad ir aš parašysiu, bet rašysiu tik apie pradžią ir prasimušimą. Gero skaitymo!

Mano atsiradimas serveryje tai turbūt nelabai kuo ir skiriasi nuo kitų. Nepatikėsit, bet ir mane pakvietė draugai, tada aš išvis nežinojau kas tas sampas, ką jame reikia daryt, o tuo labiau kaip ble gali būt real life žaidime???? Iš pradžių pasikvietė į kažkokį stunto serverį, ten pradėjau žaist, nepatiko, sakiau atšokit su tuo sampu, nežaisiu :D. Tada sako einam į kitą serverį – RLS. Vajezus, dar kiek vargo buvo, kol paleido man tą RLS, visi serveriai veikia, o RLS – ne. Žodžiu, vargais negalais pasileidžiu, žaidžiam, tie jau pasikėlę XP, aš lopas su autobusu lekioju, CP renkuosi, xp keliuosi, šaibas virinu, bet nifiga nieko nesuprantu. Pažaidžiau gal savaitę laiko, pradėjau gaudytis aplinkoj, daugmaž susižinojau pagrindines komandas ir tada prasidėjo nolaiferio gyvenimas. Lauką vpš buvau pamiršęs, kapodavau kol motina grįždavo iš darbo, paskui reikdavo pamokas pasiruošt ir tada vėl nlfr. Paskui draugam atsibodo, metė sampą, o aš tokio nuostabaus žaidimo iki dabar mesti negaliu, nes mano kibiras kompas galingiau nelabai ką veža J

Pirmas darbas buvo – Armija. Jo, kol pasikėliau 20k xp, niekur nedirbau, apart autobusų vairuotojų, nes galvojau, kad ten pats geriausias būdas pasikelti XP. Tada direktorius buvo Daivaras_Marvel, kai apklausinėjo, klausė kiek per dieną reikia pražaist, o aš pasakiau, kad „7 valandas(kūrwa debilas :DDD)“, jis atsakė „oho“, kai dabar pagalvoju, tai tikrai, kad oho :D, o taip atsakiau dėl to, kad sumaišiau su darbo laiku :D. Ždž, ten pradirbau apie savaitę, paskui kažkodėl nežaidžiau keletą dienų, ateinu ble išmestas. Nu zjbs galvoju. Toliau darbų istorijos neatsimenu :D.

Pirmas pavaduotojas. Šitą postą gavau po maždaug metų laiko nuo žaidimo pradžios(greitai ane). Direktorių gavo draugelis(Giedrius_Meow) ir dar prieš užpildant sakė, kad jeigu gauna drk, pavą duos man, tai to, kad jis drk gautų turbūt labiau norėjau aš, negu jis pats, o kai gavo, tai plojau katučių krč. Atbuvau apie 2 savaites, paskui palikau, nes bšk pabodo, bet kas smagiausia buvo, kad po to, kai palikau, būdavo, kad per miestą važiuoji ir jau kažkas pralėkdamas „sw“ parašo. Pyzdą galvoju, taip greit tapau žinomu???? Tada Giedrelis davė dar kažkam pavą, sakau jam davai tas atbūna savaitę ir vėl man duodi. Tas – naok. Praeina savaitė, vėl aš pavas, pasijaučiau lyg prezidentas, nes vstk būdavo tokių sms, kaip „e kada atranka“ „dw padaryk atranką“. Žodžiu buvo žiauriai fun. Po kiek laiko vėl palikau tą pavą, ėjau ieškot nuotykių kitur :D. Pirmus kartus pavaduotojo poste pasirodžiau nevisai šūdinai, tai gavau ir kitų direktorių pasitikėjimą, tai paskui Anderson dar pavą davė, paskui Guzas, nu krč, žiauriai mušiausi į priekį, bet draugų servery daug dar neturėjau(nu neskaitant tų, kur „e nu primk i darba ka“).

Didžiausias šuolis į priekį buvo pirmas direktorius Apsaugoje. Tada buvau jau kažkiek žinomas servery, žiūriu paskelbia rinkimus į apsaugos direktorių. Prieš tai buvau pildęs dar į kažkokį direktoriu su pyzdinta anketa (XD), nepaėjo, bet nepakirto, kad anketa ne mano(tfu). Žodžiu, galvoju nieko neprarasiu, pasirašau aš ten tą anketą šiaip ne taip, įkeliu. Kitą dieną vaikštau lauke, dar gerai pamenu nuėjau į parduotuvę ledų pasiimt. Ėdu krč, Giedrelis parašo „svkn“ aš toks „aik tu n.x“, parpyzdinu namo, žiūriu akurat. Prisijungiu iškart „/sms Cooler_Master Sveikas, gal gali uždėt direktorių ir išmest iš taksų?“(ai va tada dar buvau pavas taksi). Pyst žiūriu padarė viską, ko prašiau. Zjbs, iškart „/sms Kuce ė ateik padėsi, pavu pabūsi“. Tas „ok“. Paskiriu jį pavu, tas ble kai pradėjo rinkt chebrą, visi jo draugai pasidarė mano draugai(o kuce tai ble naras bv bilekoks, vėliau už mane pradėjo žaist, jau prasimušęs bv kak nada ane @Kučė_Bora). Buvo taip cool, kad visi gaujiniai ir mafijozai, sulindo į apsaugą. Aišku, kai Kuce paliko pavą, tai daug kas ir išėjo, liko tik keletas. Toks kaip Shanajus tikrai pamenu liko, nes pradėjom žr gerai su juo sueit. Žodžiu, dar pamenu kažkam daviau pavą, paskui parašo Tazas @Tazas_Romero. „Sveikas, dar ilgai žadi būt drk?“ Pz galvoju wtf, Tazas čia man parašyt sugalvojo. Paskui paaiškėjo, kad ans nori drk apsaugos. Ai sakau minimumą atbūnu ir paliksiu. Tada vasara dar buvo, minimumas 14 dienų, aš turėjau vieną neaktyvumo dieną. Ateina ta 14-ta diena, sakau Tazui „kažin nieko nebus, jeigu paliksiu šnd, nors turiu vieną neaktyvumo dieną? Blisto negausiu?“ Tazka iškart „ne, px čia yra, Cooleris vistiek nežiūri“. Krč, palieku tą drk, paskelbia rinkimus, nueinu į valdžios blistą, pyst žiūriu *keiksmai* įrašė. Žodžiu, išsipirkau aš iš ten ir paskui kažkuriam laikui turbūt leavinau.

Tai va, toks mano prasimušimas. Realiai, tai Kuces dėka, nes ans čia į apsaugą chebros prikvietė, su daug kuo pradėjau sueit ir vėliau prasidėjo visi pavai, direktoriai ir pnš.

Tai štai tiek api mano pradže, komentuokite, laikinkite, subskraibinkite, iki kitų kartų, atiaaaa.

Ždž, gal kažkada parašysiu apie tolimesnius mano kelius(jei prisiminsiu XD). Tikiuosi nebuvo labai nuobodu, reikškite nuomones :)))))

Visa gera.

Redaguota . Redagavo Gytis_Malavicku

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
27 minutes ago, Lukas_Eptimo said:

Levas apsaugo drk buvai, vos 14 dienu :/

13*

prieš 2 valandas, Tom_White said:

TAI DĖL VISKO BUVO KALTAS KUCE ANE. SIAIP GALEJAI INTRIGA PALIKT TIPO SUZINOSITE KAS BUVO KALTAS KITAME BLOGE ZN XDDDD NU SUPRANTI ;DDDD 

MANO KITAS BLOGAS BUS TOKS PAT KAIP IR RESPES - NEBUS XDDDDDDDDDDDD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 13 valandas, Saska_Finazonik said:

Geras blogas :D tikrai įdomoai skaitesi. Mane maz kur pridursi kitam bloge :D

Jeigu bus tas blogas, tai gal :D

prieš 10 valandas, Ernis_Mafas said:

Opa Gyti maladic užskaitau

Dėkui :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tazas_Romero    3.892
On 4/9/2017 at 12:01, Gytis_Malavicku said:

Ateina ta 14-ta diena, sakau Tazui „kažin nieko nebus, jeigu paliksiu šnd, nors turiu vieną neaktyvumo dieną? Blisto negausiu?“ Tazka iškart „ne, px čia yra, Cooleris vistiek nežiūri“. Krč, palieku tą drk, paskelbia rinkimus, nueinu į valdžios blistą, pyst žiūriu *keiksmai* įrašė. Žodžiu, išsipirkau aš iš ten ir paskui kažkuriam laikui turbūt leavinau.

Šito tai nepamenu xDDDD 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2017-04-09 at 12:01, Gytis_Malavicku parašė:

Ateina ta 14-ta diena, sakau Tazui „kažin nieko nebus, jeigu paliksiu šnd, nors turiu vieną neaktyvumo dieną? Blisto negausiu?“ Tazka iškart „ne, px čia yra, Cooleris vistiek nežiūri“. Krč, palieku tą drk, paskelbia rinkimus, nueinu į valdžios blistą, pyst žiūriu *keiksmai* įrašė

Tazui kantrybė neatlaikė xDxDxDxDxDxDxDxDxD 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri