Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

[Finalas] Bendra Kolektyvo Nuotrauka

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „staff photo“

Finalas!

Laba litra visiems, kaip sako 12-okai, kurie laikė anglų egzaminą, ay lmao. Iškarto atsiprašysiu už klaidas, nes nuo pagyrių dar plyšta galva.

Prizai primenu buvo tokie:

1 vieta - 1'000'000€
2 vieta - 800'000€
3 vieta - 600'000€
4 vieta - 400'000€

Paguodos prizas - 100'000€

Laimėtojai yra:

1 vieta - Policijos Departamentas ! Surinko 29 balsus.

2 vieta - Taxi ! Surinko 18 balsų.

3 vieta - Armija ! Surinko 15 balsų.

4 vieta - Medikai ! Surinko 14 balsų. 

Paguodos prizai atitenka:

Rusų Mafijai, surinkus 13 balsų.

Tolimųjų Reisų Vairuotojams, surinkus 11 balsų.

FTB, surinkus 7 balsus.

Cosa Nostra mafijai, surinkus 1 balsą.

Jūsų nuotraukos bus patalpintos albumuose, o prizus gausite kelių valandų bėgyje.

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Meh,grp kaip visad,laimi tas kuris draugeliu turi,o ne foto kažkokią unikalesnę idėja ar ką.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

balsavimas visalaik bus šudinas dalykas. Kaip Darius ir minėjo - kas turi daugiau draugeliu,tas ir laimės.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Ačiū visiems balsavusiems, išskirtinumas šį kartą laimėjo. Dabar dėl to balsavimo.. lieki kaltas dėl laimėjimo, nes ale prašei balsuot, draugai ir t.t.. wtf why?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
31 minutes ago, Jason_Harris parašė:

Ačiū visiems balsavusiems, išskirtinumas šį kartą laimėjo. Dabar dėl to balsavimo.. lieki kaltas dėl laimėjimo, nes ale prašei balsuot, draugai ir t.t.. wtf why?

Dėl tavęs pretenzijų neturiu aš,tačiau pažiūrėkime į Armijos foto,ten kiek grafikos tragiškos kiek nuotraukos idėjos vapšie nėra,turėjau omenyje tą.

• Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
9 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Dėl tavęs pretenzijų neturiu aš,tačiau pažiūrėkime į Armijos foto,ten kiek grafikos tragiškos kiek nuotraukos idėjos vapšie nėra,turėjau omenyje tą.

Ai, atsiprašau. Na, buvo geresnių

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu visus laimėjusius, kaip visada prasideda draugeliai balsava ir t.t na nežinau man asmeniškai tikrai PD gražiausia buva. Įsižiūrėjus matosi situacija, 30% žmonių pilnai nematė nuotraukuose situacijos.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2017-05-22 at 10:16, Darius_Blogizzz parašė:

Ponai Armijiečiai supyko už tiesą? Awwwww <3 

9d84d26f34702e519c400e5bb0c1bac9.png

Tu kaltini mus, kad už mus balsavo kažkas, lol. Žinau, nuotrauka gal ir netokia gera kaip kitos, bet ar čia mano kaltė kad už ją balsavo žmonės? Asmeniškai aš nesitikėjau užimt prizinės vietos.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
11 minutes ago, Aivaras_Russia parašė:

Tu kaltini mus, kad už mus balsavo kažkas, lol. Žinau, nuotrauka gal ir netokia gera kaip kitos, bet ar čia mano kaltė kad už ją balsavo žmonės? Asmeniškai aš nesitikėjau užimt prizinės vietos.

Aš nieko iš jūsų nekaltinu kad balsavo,tiesiog išreiškiau savo nuomonę o jus heitinat, bet čia GRP ir RLS tai no wonders 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2017-05-22 at 10:57, Darius_Blogizzz parašė:

Aš nieko iš jūsų nekaltinu kad balsavo,tiesiog išreiškiau savo nuomonę o jus heitinat, bet čia GRP ir RLS tai no wonders 

Neheitink ir nebūsi heitinamas kaip sakoma. Ai, btw, jei čia toks lievas grp ir dar rls, ką tu čia veiki? Kam tu čia kažką komentuoji? Eik ten kur geras grp, ir sedėk spakainas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
30 minutes ago, Aivaras_Russia parašė:

Neheitink ir nebūsi heitinamas kaip sakoma. Ai, btw, jei čia toks lievas grp ir dar rls, ką tu čia veiki? Kam tu čia kažką komentuoji? Eik ten kur geras grp, ir sedėk spakainas.

Geras ir GRP nenaudok vienam sakinyje. Ir taip,aš jau ten ir esu kur nėra GRP don't worry o ateinu pažiūrėt kas pas jus čia dedasi ;] 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2017-05-22 at 11:52, Darius_Blogizzz parašė:

Geras ir GRP nenaudok vienam sakinyje. Ir taip,aš jau ten ir esu kur nėra GRP don't worry o ateinu pažiūrėt kas pas jus čia dedasi ;] 

Ateini papizdielint koks cia xujovas servas, jo okey, ačiū už nuomonę, sekmes tau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 5 valandų, Aivaras_Russia parašė:

nichuje bl, neheitink, vstk visi tavi heitins

gj, malačiai vyrai, geros foto

Redaguota . Redagavo Matthew_Kiwi

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.