Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Gytis_Malavicku

Naujasis Fūristų direktorius jau čia!

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „trucks gifs“

 

 

Sveiki, šįkart buvo renkamas Fūristų direktorius. Kandidatai ne patys geriausi, kas yra liūdna, jų nėra daug, tai ir pasirinkimas mažas.

 

 

Laimis_Over – tu rimtai galvoji, kad mes tokie kiauri? Tu pasiskaityk savo senas anketas(kad ir į PD direktorių) ir dabartinę. Matau tik tiek, kad Karolina nepamiršo ir moka gerai rašyt anketas. Pats irgi nežinai kieno tu direktorius nori būt. Pildai dažnai, su tikslu „ai mažu paeis“. Ne, nepaeis. Anketas reikia rašyt patiems.

 

Rls_Auris – tu irgi apsispręsk ko tu nori. Pildai beveik visur, o tobulėjimo 0. Parašei nesąmonę: „o jeigu jis neturės ir sakys nežinau kas buvo“ – nu, kad įrodymų neturės, tai dar dar, bet, kad nežino kas buvo, dėl ko susipyko su darbuotojais, tai geras idijotas tavo pavaduotojas. Neapgalvoji ką rašai. Apgalvok, ką rašai, perskaityk kelis kartus prieš įkeliant, naikink ne vietoj padėtas nosines, taisyk klaidas.

 

Dainius_Raketa – nuo direktoriaus iki kito direktoriaus? Hmm...įdomiai. Vos spėjai palikt direktorių - iškart nuėjai į RM pavaduotoją, o dabar pildai į TRV direktoriaus postą. Hmm...dar įdomiau. Kokia išvada? Nežinai ko nori. Posto nori tik dėl to, kad turėtum jį, bet ne dėl to, kad tau patinka vienas ar kitas darbas. Apsispręsk. Galima būtų tave paskirt direktoriumi, bet man nepatinka tavo nemokėjimas apsispręst. Juk tu tik vakar tapai RM pavaduotoju. Tu apie 40 dienų prasėdėjęs mafijose, neutraliam darbe, po to, net nebuvai. Ką tu žinai, gal tu tik atėjęs pamatysi, kad nėra veiksmo ir baigsis tavo aktyvumai ir buvimai direktoriumi. Baisiai išsipleti prie postų – mažink jų aptarimą, nereikia visko taip plačiai aiškint. Postai > 1,2 sakiniais aptari > kodėl palikai/buvai nušalintas(ir trumpu sakiniu). Jau esi šiek tiek sutrumpinęs anketas, bet vistiek dar per daug.

 

Jeremy_Lin  – lieki vienas realus kandidatas. Nors ir praeity dažnai nukrisdavo aktyvumas – šįkart gauni galimybę pasitaisyt. Anketa neprasta, yra klaidelių, bet viską ėjo suprast, viskas buvo aišku. Gerai, kad susitvarkei visas bėdas su paskyra ir dabar galėsi dirbti. Net nemėgink nuvilt, sėkmės!

 

Naujasis Fūristų direktorius – Jeremy_Lin!

 

Perliukų šįkart nebus, soriuks.

Redaguota . Redagavo Gytis_Malavicku

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.