Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Gytis_Malavicku

Naujasis Armūhos vadas!

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „army gifs“

 

Labą vakarą. Aivaras paliko savo postą, todėl teko išrinkti kitą asmenį, kuris pakeistų jį. Tikiuosi išsirinkau teisingai ir neteks dėl to pasigailėti.

 

jiFFUYG.png

 

Gepars_Gepar – nuo mano temos paskelbimo ir tavo anketos įkėlimo laiko skirtumas – 5 minutės. Aš primetu kaip tu rašei tą anketą. Anketoj nieko gero neradau. Baisiai daug minčių šuolių, nieko neina suprast, ką tu nori pasakyt. Postų neturėjęs, bet nesi žalias? Dar keisčiau. Neik į teisėsaugos valdžią, jei nesi ragavęs nei trupučio vadovavimo duonos. Aš tau tą patį rašiau praeitoj analizėj. Viskas, ko pasimokei iš praeitos analizės, tai taisykles paskirstei. Daugiau nieko. Gaila, kad nemačiau, ką tu ten dar buvai parašęs rinkimų temoj, nes ištrynei.

 

Eligijus_Nike – jo, aš noriu konkretumo anketose, bet pas tave iki tiek konkretu, kad nei kiek nekonkretu. Tavo anketa primena, kai per lietuvių kalbos pamoką rašai rašinį, pamatai, kad pamoka baigiasi po 5 minučių, o tau dar likę parašyt dvi pastraipas. Kur tu skubi? 24 valandas turi parašyt anketą, nieko aiškaus nepasakai, supylei, kaip žirnius į sieną ir viskas. Beveik apie visus kriterijus pasakai 1-2 sakiniais. Su gramatika ir skyryba yra problemų nemažai. Kitą kartą labiau pasistenk.

 

Disq_Warm - paskutinis postas tau buvo nekaip nusisekęs. Serveryje nesi toks, kokį save aprašai anketoje, dažnai matau, kaip nemandagiai kalbi, nors ir esi mafijozas, nereiškia, kad reikia būt keikūnui ar šiaip kokiam nemandagiam. Teisėsaugininkus, kurie tave surakinę baudė, išvadinai visokiom nešvankybėm, o paskui pildai į armijos direktorių. Tigi pats toks būsi, kokiais išvadinai juos.

 

Kloun_Joker – neduosiu direktoriaus vien dėl to, kad nepasitikiu tavim. Šitam poste gal ir esi aktyvus, bet praeitam nušalitnas buvai dėl neaktyvumo. Kiek atsimenu dažnai taip buvo, kad direktorių laikai tik dėl posto, vietoj to, kad gaivintum darbą. Paskui prasideda visokie minimumo nepražaidimai. Blogai yra tas, kai jauti, jog nesi aktyvus, bet vistiek smukdai darbą, taip apsunkindamas viską naujam direktoriui. Dar labai įtartinai atrodo tau sudėti +rep, kai dvi anketos, iš kurių sudėti + rep – registruotos ant vieno IP.

 

The_Makar – taisykles bandei aptart, bet kažkaip nesigavo. Jos yra suskirstytos į elgesio, forumo, priskyrimų, perleidimo, atrankų, darbo veiklos, aktyvumo. Tu to neišskirstei, todėl tavo anketa atmetama. O ir eit į teisėsaugos valdžią, neturėjus postų – nėra protinga.

 

Robertux_Greitux – netikiu, kad pats galėjai rašyt anketą. Gal parašei pats, bet kažkas bandė taisyt tavo klaidas. Logiškų sakinių irgi nėra daug. Ir šiaip kažkodėl man atrodo „tavo“ anketa kažkur matyta. Prajuokino tavo vienas sakinys:  Ir kaip visos teisėsaugos sritys prižiūrį miestą ir pilotuoja Sraigta“ – visos sritys turi sraigtus. Neaptarei taisyklių.

 

jiFFUYG.png

 

Aurimas_Racer – iš kandidatų, turbūt, esi vienintelis, kuris pakeltų Armijos kartelę. Anketa nėra skurdi, bet nors ir daug reikšmės turi ji, tačiau ne viską nulemia. Netuščiažodžiausiu ir sveikinu, nenuvilk!

 

Antro kandidato taip pat nematau kam duoti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
16 minutes ago, Kaspiux_Meow parašė:

Sveikinu 

E, sakei imsi. 

 

Sveikinu, Aurimai užvaldė beveik visą teisėsaugą. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Absolut_Jokse  Benas_Offensive  Justas_Ses 

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.