Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

d0Nt

Dėl pinigų

Ar norite pinigų restarto?  

110 balsai

This poll is closed to new votes
  1. 1. Ar norite pinigų restarto?

Recommended Posts

Daugelis mačiau rašinėjot apie pinigų restartą, kas dar nėra nuspręsta. Kadangi serveryje žaidžia ~200 pastovių žaidėjų, tai reiktų padaryti apklausą.

Atsakydami apklausoje galite ir išsakyti savo nuomonę kodėl to norit?

Primenu, kad pinigų restartas apimtų viską iš automobilius ir namus ir verslus.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pinigų restarto reiktų, bet automobilius ir namus ir t.t manau palikt geriau būtų, visgi yra žaidėjų kurie viską sąžiningai uždirbo ir nusipirko..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

UŽ! Atsistatytų serverio ekonomika. 

@d0Nt Nereikia liest namų, verslų, mašinų. Reikėtų ištrint žaidėjų acc kur per 10 acc'ountų tuo pačiu IP prisipirke namus, verslus ir t.t ;) 

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Domis_End parašė:

Pinigų restarto reiktų, bet automobilius ir namus ir t.t manau palikt geriau būtų, visgi yra žaidėjų kurie viską sąžiningai uždirbo ir nusipirko..

Bet yra tokių, kurie prisibuginę juos nusipirko ir taip bandys užsidirbti, tai kaip tik nesąžininga xD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Aivaras_Russia parašė:

Kas koksą masinoj laike tai nekažką šita naujiena čj

Tai faktas, kad didžiają daly laikė arba mašinose arba namuose =D Va koks masteris, ten 19k ar kiek, nu tikrai rankose nelaikė =D

1 minute ago, d0Nt parašė:

Bet yra tokių, kurie prisibuginę juos nusipirko ir taip bandys užsidirbti, tai kaip tik nesąžininga xD

Na bet vėlgi, už ta bugintą valiutą keli namai nupirkti tik, o didžioji dalis vilų ar butų tikrai ne už buginta valiutą pirkti, kalbu apie tuos kurie nuo seno turi xD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Disq_Warm parašė:

Tai faktas, kad didžiają daly laikė arba mašinose arba namuose =D Va koks masteris, ten 19k ar kiek, nu tikrai rankose nelaikė =D

O galėjo laikyt :D:D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Aš nors ir Dune prarasiu už sąžiningai uždirbtus pinigus, bet tikrai bus žaisti čia geriau negu sėdėti su buginta ekonomika..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Skriaust ne visus, o buggerius. Iš jų atimt viską, ką pribugino, nuimt IŠ VISŲ bugintus pinigus, bet palikti tik sąžiningai uždirbtus pinigus. BET, restartas lengviausia išeitis, darbo mažiau, tai čj tą ir daryk..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Siaip tai gera mintis, bet @d0Nt gal tada ką nors su narkotikais padaryk? Kokia parduotuve ar ka nors tokio. Nes db tai mafijoms ir gaujoms bus rip.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nu nežinau dėl visiško valymo, visgi tiek daug restartų buvo per rls istoriją, kažkaip visgi reikėtu apsiriboti, pvžatimti visus pinigus bet palikt algą, šeip serveris atsigautu, bet pvž aš neesu nusiemęs dar algos ir db vėl restartas, kai man žaidžiant bent 2 jų jau dalyvavau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Gytis_Malavicku parašė:

Skriaust ne visus, o buggerius. Iš jų atimt viską, ką pribugino, nuimt IŠ VISŲ bugintus pinigus, bet palikti tik sąžiningai uždirbtus pinigus.

O tu įsivaizduoji, kad tie buginti pinigai paplito po visą serverį, daug kas išdalino ir t.t. Tai čia dabar sunkiai atskirsi.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
1 minute ago, Andrius_Crazy parašė:

Nu nežinau dėl visiško valymo, visgi tiek daug restartų buvo per rls istoriją, kažkaip visgi reikėtu apsiriboti, pvžatimti visus pinigus bet palikt algą, šeip serveris atsigautu, bet pvž aš neesu nusiemęs dar algos ir db vėl restartas, kai man žaidžiant bent 2 jų jau dalyvavau

2 ir tebuvo xD Tam ir darau apklausą, nes čia stiprus sprendimas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Vakaris_Good parašė:

Tai pvž: aš pardaviau du sk tai mano png neuždirbti?

Tai mažum tie pinigai buginti :D

3 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

tai kad du rr tebuvo

Redaguota . Redagavo Jason_Harris

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Tadas_Black parašė:

O tu įsivaizduoji, kad tie buginti pinigai paplito po visą serverį, daug kas išdalino ir t.t. Tai čia dabar sunkiai atskirsi.

Tai jo, bet niekas nekaltas, kad tik po tiek laiko kažką sugalvojo daryt. Jau gerokai anksčiau buvo sakoma, kad buginami pinigai :D 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.