Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Džioraldas_Golden

WIKI žaidėjų skiltis

Recommended Posts

wiki.png

 

WIKI žaidėjų skiltis

 

Šitam reikalu yra sukūrtas šablonas, pavyzdys kitaip sakant - http://wiki.rls.lt/index.php?title=Šablonas:Žaidėjas. Nebijokit, jums nieko nereikės koduoti, klijuoti ar daryti patiems. Jums tereikės - rašyti. Tik tiek. Viską kitą sukelsiu ir padarysiu aš.

 

Dabar noriu peržvelgti keletą dalykų:

 

 • Jums tereikia pateikti INFORMACIJĄ. Į tai įeina: tekstas, kurį norite matyti puslapyje ir nuotraukos, kurias norite matyti puslapyje. 
 • Jūs galite rašyti KIEK NORITE. Galite ir 5 lapus, galite ir 5 sakinius. Limito ar minimumo nėra
 • Aišku, paprastas principas - KUO DAUGIAU, TUO GERIAU. Žaidėjus, kurie norės daugiau ir gražiau aprašyti apdovanosiu prizais, kiek galėsiu.
 • Galite rašyti KOKIU TIK NORITE STILIUMI. Pvz.: Tiek"Aš nuėjau į VM ir supratau, jog sunku", tiek "Tazas nuvažiavo į Vairavimo Mokyklą ir suprato, jog teises išlaikyti yra sudėtinga" tinka. Kaip norite, taip rašote.
 • Nuotraukas galite pridėti KOKIAS TIK NORITE. Svarbu tik tai, kad jos susietu su istorija (na nes kitaip random bus). 

 

Infobaro - http://image.prntscr.com/image/a659e587474a457bbe59c874b3c2a8df.png informaciją, tai yra jūsų nuotraukakada pradėjote žaistiiš kokio esate miesto, koks jūsų mėgstamiausias darbasdėl kokių dalykų esate žinomas, ar nesate palikęs projekto ir savo citatą pateikiate JūsGalite ir nepateikti, bet tada ten bus tuščios vietos.

 

Taigi, techniniai dalykai apžvelgti, pavyzdžiai pateikti. Viskas ką jums dabar tereikia padaryti - parašyti. 

 

Jeigu norite turėti savo asmeninį Wiki puslapį, turite parašyti man . Tame AŽ turėtų būti dokumentas su jūsų informacija ir nuotraukų nuorodomis (link'ais). Pasistenkite tik aišku išskirti atskiras temas ir metus (pavyzdžiui paryškinti). Jog eitų suprasti, kada kalbate apie kitą dalyką. Ir nepamirškite pridėti Infobaro informacijos, apie kuria jau kalbėjau. 

 

 

Viskas. Tik tiek. Keletas klausimų-atsakymų:

 

Jeigu aš jau turiu žaidėjo profilį, bet nenoriu jo pakeisti taip, kaip rašoma čia?

 

Tokiu atveju tavo žaidėjo profilio puslapis bus ištrintas arba tiesiog visa informacija jame bus pašalinta ir tai bus tuščias puslapis.

 

Po kiek laiko bus pradedami trinti žaidėjų puslapiai?

 

Nusprendžiau tai pradėti daryti birželio 1 dieną. Manau 3 su puse mėnesio yra pakankamas laiko tarpas susikurti bent minimalų Wiki puslapį. 

 

Kiek laiko užtruktų toks žaidėjo puslapio sukūrimas?

 

Viskas priklauso nuo jūsų. Vieni rašo greičiau, kiti lėčiau. Savo žaidėjo puslapį http://wiki.rls.lt/index.php?title=Tazas_Romero parašiau per kelias valandas, tačiau aš pakankamai smulkiai ir į detales lindau. Jeigu būčiau norėjęs greitai ir paprastai, būčiau užpildęs viską per kelias valandas (nes dabar dar nepabaigiau).

 

Ar galima paminėti kokias pareigas turėjau?

 

Taip, galima. Jeigu galvojate pavyzdžiui, kad nemokate rašyti istorijų, tai apie kiekvieną savo postą galite parašyti bent 5 eilutes turbūt: kaip gavote pareigas, kada gavote pareigas, kaip sekėsi pareigose, kaip sekėsi darbui, kol jūs buvote pareigose, kada atsisakėte pareigų, kodėl atsisakėte pareigų, ką darėte atsisakęs pareigų ir pnš. Jeigu tarkime turėjot 9 postus, ir apie kiekvieną aprašysite bent 5 eilutes, jau turite 45 eilutes teksto vien iš savo buvusių postų! O kur dar visi kiti dalykai, kaip atėjimas į serverį, pirmieji žingsniai, pirmos pažintys, nuotykiai, įvykiai, forumo pareigos, leavininmai ir t.t. Tada jau iš 45 eilučių galite turėti ir 145 eilutes bei daugiau, o čia jau ir pilnas žaidėjo profilis išeina. 

 

Ar tai privaloma?

 

Žinoma ne. Bet tokie dalykai įdomūs, bent jau man. Manau ir kitiems būtų įdomu paskaityti kitų žaidėjų istorijas. 

 

O galbūt nori turėti WIKI'o puslapiuką, tačiau šis tipas tavęs netenkina? Pasirink patį paprasčiausią būdą!

 

 • Užpildyk infobarą (Infobaro - http://image.prntscr.com/image/a659e587474a457bbe59c874b3c2a8df.png informaciją, tai yra jūsų nuotraukakada pradėjote žaistiiš kokio esate miesto, koks jūsų mėgstamiausias darbasdėl kokių dalykų esate žinomas, ar nesate palikęs projekto ir savo citatą pateikiate JūsGalite ir nepateikti, bet tada ten bus tuščios vietos.)
 • Trumpai aprašyk kas toks esi žaidime, kaip žinomas ir dažniausiai veiki ir t.t (Pavyzdžiui, Ridas_Rls (žaidžia serveryje nuo 2013.02.28) - Ilgametis projekto žaidėjas šiuo metu einantis projekto pagalbininko pareigas (nuo 2017.01.04), buvęs daugkartinis serverio direktorius, pavaduotojas ir komandos narys. Žaidimą pradėjo 2013 pačioje vasario pabaigoje, kai būdamas visiškas naujokas tapo taksi firmos direktoriumi, jį į šias pareigas paskyrą tuometinis DPKT narys Tadas_Black. Taip projekte įsitvirtinęs žaidėjas tapo vienu įtakingiausiu projekto nariu.)
 • Paminėk visus savo turėtus postus(pavaduotojas, direktorius, moderatorius, TS prižiūrėtojas ir kt.). BŪTINAI NURODYK, KIEK DIENŲ LAIKO BUVAI PAREIGOSE. Tuo pačiu Gali nurodyti ir laimėtas nominacijas ir kitus įvairius dalykus, kuriuos laikais pasiekimais.
 • Taip, ir nuotrauką :) Galiu ir aš jus nufotografuoti..
 • Patinka 6
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2023.01.17 anketa v1.

Nuo šiol visi norintys susikurti savąjį puslapį turite užpildyti šią anketą:

 

Jūsų slapyvardis:

Norima informacija Wiki puslapyje::

Foto/video medžiaga:

Redaguota . Redagavo Hero_Master

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.