Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tadas_Black

Naujasis Medikų direktorius!

Recommended Posts

giphy.gif

Sveiki visi, kaip žinote buvo renkamas naujasis Medikų direktorius. Sulaukiau penkių kandidatų iš kurių atkrito vienas asmuo kuris anketos nesugebėjo parašyti pats ir įkėlė kito asmens rašytą anketą. Rinkimuose buvo stiprių kandidatų, apsipsręsti man tikrai buvo sudėtinga, bet tikiuosi, kad dėl mano pasirinkimo neteks gailėtis.

 

jiFFUYG.png

 

The_Dude – Kitą kartą rašyk pats anketa.

 

Lukas_Wizard -  Sveikas Lukai, serveryje esi naujas žmogus, patirties turi ne daug, bet pakankamai, kad galėtum pretenduoti į mediko direktoriaus pareigas. Anketa tavo silpna, joje nemažai yra rašybos, skyrybos klaidų. Pati anketa trumpa, joje nepasakai viska iki galo, į klausimus atsakai labai glaustai. Kai kurių klausimų manau net nesupratai, nes atsakei praktiškai ne į temą, idėjos labai tavo silpnos, nemanau, kad iš jų būtų didelės naudos. Padirbėk labiau prie anketos ir stenkis joje paaiškinti viską rišliai, taip pat pagalvok idėjų, nes idėjos daug ką reiškia tiek palaikant darbo produktyvumą tiek darbuotojų aktyvumą.

 

Deshawn_Wilson – Sveikas Deshawn, tavo anketa nebloga, joje viskas suprantama, bet pagal tavo sugebėjimus tikėjausi kažko įspūdingesnio, prie idėjų iš vis nepadirbėta nei kiek nepagalvota, treniruotės taipogi. Turbūt atėjai parašei ir galvojai, kad medikų direktorių paimt nėra čia kas, deja. Užpildžius Lauriui, Ispanui konkurencija padidėjo kur kas,o jų ir aktyvumas didesnis. Praeituose rinkimuose minėjau, kad reikia tau daugiau iniciatyvos pildant anketa ir siekiant direktoriaus. Kita karta atkreipk į tai didesnį dėmesį.

 

jiFFUYG.png

 

Taigi, galų gale liko du kandidatai, tarp kurių turėjau rinktis. Laimis ir Karolis, abu panašaus charakterio asmenys (Sprendžiu iš anketų) manau jie abu ramūs ir turintys begale kantrybės, ko tikrai šiame darbe reikia, dėl rutinos bei naujokų dėmesio. Jūsų anketos buvo panšaus lygio, idėjos taip pat panašaus lygmens, tačiau ženkliai skyrėsi jūsų aktyvumas, kuris ir padėjo man apsispręsti. Karolio aktyvumas 250 minučių skyrėsi nei Laimio, todėl aiškiai matėsi, kad Karolis daug aktyvesnis, o ir jo dalyvaujama veikla buvo daug naudingesnė serveriui, todėl šiuose rinkimuose buvo pranašesnis Karolis, o Laimis lieka antruoju kandidatu. Linkiu didžiausios sėkmės Karoli, be abejonės rekomenduoju tau Laimį į pavaduotojus, būdami kartu valdžioje manau pasieksite įspūdingų rezultatų.

Redaguota . Redagavo Tadas_Black

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Karoli, užpisi... Ateini į Armiją, būni geriausias Armijos pavaduotojas ir vėliau, įšeini.. Gi pasiilgs tavęs teisėsauga...

 

Bet, sėkmės direktoriavime!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu !! 

prieš 2 valandų, Marcius_Kill parašė:

Sveikinu, nenuvilk kaip aš...

Kadangi nežinau, as nutiko, noriu paklausti, kas nutiko, jog atsisakei ? Gali atsakyt į PM, jeigu nori ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.