Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tadas_Black

Naujasis The Ballas gaujos bosas!

Recommended Posts

cdce067b9d8b663df16c5f4aaeab4dcc932.jpg

Sveiki visi, turbūt visi žinote, kad palikus Smečiui The Ballas gaujos bosą teko rinkti naująjį šios gaujos vadeiva. The Ballas gauja šiuo metu turi 100 procentų, kuriuos turėjo beveik visą Smečerio direktoriavimo laikotarpį, kas yra be galo didelis pasiekimas. Šiuose rinkimuose buvo labai silpnų kandidatų, bet buvo ir stiprių kandidatų. Anketų sulaukiau net septynių (Nesitikėjau) Bet kai kurios anketos tikra katastrofa.. Blue_Whale, Jiokubas_Luk ir Eligijus_Nike buvo atmesti iš kart dėl savo anketų, manau jų analizuoti neapsimoka, nes jos parašytos visiškai atmestinai ir viliuosi, kad jie tai supranta. Be abejonės sulaukiau New_Killer anketos kuris pildo tik į gaujas ar mafijas, tačiau šį kartą sugebėjo net gauti ban už čytų naudojimą, taigi, jį vėl teko atmesti. Kalbant apie Joną tai jo anketos kaip ir visos, nieko naujo, jokio progreso, jei nebūtų rinktis iš ko tuomet gal būtų galima rizikuot, bet ne šį kartą. Galiausiai liko du kandidatai, dėl ko man buvo labai sunku apsispręsti, anketos, Luko ir Gyčio panašaus lygio, abi neblogos. Aktyvumas irgi labai panašus, kadangi buvo labai sunkus apsispręsti sugalvojau pažiūrėti daugiau juos serveryje. Serveryje Gyčio elgesys man nelabai patiko, nes buvo kelis kartus šaudymai į civilius ir įžeidinėjimų, todėl Gytis mane šiek tiek nuvylė. Priešingai nei Gytis, Lukas elgėsi ramiai dirbo savo darbą, su niekuo nekonfliktavo. Nors ir Lukas yra nesenai grįžęs, labai abejojau ar jam suteikti šansą, bet Gytis nesenai yra išimtas iš blisto todėl manau, kad šį kartą leisiu pasireikšti Lukui, o Gytis šį kartą lieka antras. Sėkmės Lukai, nenuvilk manęs.

P.S. Analizės visų kandidatų nerašau, nes daugelis net nepadaro išvadų, norintys analizės parašykite man į AŽ.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dabar, Gabis_Plaipa parašė:

sveikinu neivi,galesi toliau 0 valdyt

p.s svkn svarke

SAVAGE XDDD

Sveikinu beje :)))

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

• Šią temą peržiūrėjo

4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Lukas_Svr  Matas_Rap  Domis_Bass  Ned_Nike 

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.