Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tadas_Black

Naujasis Policijos direktorius!

Recommended Posts

giphy.gif

Sveiki, šiuose rinkimuose sulaukiau nemažai pretendentų į šias pareigas, tačiau tarp jų buvo nemažai silpnų anketų, o asmenys su stipriomis anketomis mane šiek tiek nuvylė, tačiau džiaugiuosi, kad buvau informuotas anksčiau. Iš visų stipriausi buvo Aivaras, Lukas ir Jimbo, kadangi Lukui iškilo problemų ir jo aktyvumas sumažėjo ženkliai, teko rinktis iš Aivaro ir Jimbo, apie tai, plačiau apačioje.

Jimbo_Bone - Sveikas Jimbo, tavo žaidimo vardas man matytas, tačiau niekaip neprisiminiau tavo vadovavimo laikotarpio, stengiausi sužinoti daugiau apie tave iš kitų, bet nieko ypatingo sužinoti neteko, taigi, teko daugiau remtis tavo veikla serveryje bei anketa. Tavo anketa man patiko, ji skaitėsi labai lengvai, aiškiai. Pradžioje anketos buvau šiek tiek nusiminiau, nes joje šnekėjai neužtikrintai, teigei, kad gavęs direktorių sužinosi koks tavo pajėgumas būnant direktoriumi, tai mane nuliūdino, bet skaitydamas toliau suradau argumentus kodėl tu sugebėsi būti direktoriumi ir kaip suvaldysi komandą. Treniruotės bei dienos veikla aprašyta labai plačiai ir aiškiai, taip pat paminėjai jų nauda, tai man labai patiko. Trumpai tariant tavo anketa skaityti man buvo tikrai smagu, manau esi pavyzdys kitiems dėl anketos rašymo.  Kaip ir minėjau jog nežinau tavęs kaip asmenybės, tai teko šiek tiek pastebėti tave, šiek tiek esi problematiškas kiek pastebėjau, manau reiktų šiek tiek valdyti emocijas. Taip pat nežinau kaip yra su neleistinomis programomis, nieko įtartino nepastebėjau, bet teko girdėti, kad esi naudojęs, tikiuosi, kad tai nepasikartos ateityje, dedu į tave visas viltis ir linkiu didžiausios sėkmės!!

Aivaras_Russia (2) - Sveikas Aivarai, vadovavime patirties turi daug, bet paskutiniame poste mane šiek tiek nuvylei, tavo mafija direktoriavimo gale tiesiog merdėjo, kaip ir tavo aktyvumas serveryje, palikai mafija vien dėl to, kad paprašiau aktyvumo, nes nujautei kuo tai baigsis. Šiuo metu tavo aktyvumas taip pat nestebina, nemanau praktiškai pokyčių aktyvumo atžvilgiu. Tavo anketa man patiko, ji tvarkinga, rišli, aiški. Iš tavo idėjų man labiausiai patiko patrulių rinktinės, manau tai tikrai gera idėja ir reikalinga Policijai. Daugiau nieko ypatingo nepastebėjau, šiuose rinkimuose pasirinkimas buvo labai mažas, todėl negaliu tau šį kartą duoti direktoriaus žinant tavo dabartinį aktyvumą, jei Jimbo nuvils manę, be abejonės jo pareigas perimsi tu.

* zinau kaip reikia elgtis neimti pinigu uz rangu pakelimus pvz kaip is manes eme Evaldas_Air 3500e
* didziuojuosi kad esu lietuvis zaidziu siame puikiame serveryje
* as issiskiriu is kitu tuom kad dauk nekalbu ir iskart vigdau pareigas
* negalima priimineti kisiu net nors ir siulitu 100k

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
  1. Jimbo_Bone | Mass dropper naudojimas, free fix | 2017.04.27 - [VISAM]

va kur matytas xD 

nene soriux už ta bana,sveikinu Jimbo

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Linkiu sėkmės, pakariaukit prieš mafijas, duokit spaudimo Vakariui.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

• Šią temą peržiūrėjo

3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Absolut_Jokse  Pro_Mode  Justas_Ses 

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.