Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tadas_Black

Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

Recommended Posts

Sveiki, rinkdamas Cosa Nostra mafijos bosą nemažai dėmesio kreipiau į aktyvumą bei elgesį serveryje, šio posto siekė šeši asmenys tarp kurių buvo tikrai stiprių kandidatų. Pirmiausiai atkrito Matas (Jis pirmas ir užpildė) Šis kandidatas serveryje pasirodė tik per rinkimus, taigi be abejonės jam suteikti šanso negaliu, nes nežinia kas jam "Užeis" ir vėl dings iš serverio. Antrasis atkrito Disq, manau daugelis žino jo elgesį serveryje. Disq yra labai nervuotas žmogus, menkiausia smulkmena paverčia tragedija ir be abejonės nepraleidžia progos su kuo nors susipykti, taip pat jo anketa neatitiko taisyklių.  Trečiasis atkrito Saška, kuris taip pat neaktyvus ir žinoma kuris mane nuvylė būdamas FTB direktoriumi, paprašius jo aktyvumo jis iš kart atsisakė direktoriaus, nes jautė jog bus nušalintas, be abejonės jo direktoriavimo pabaigoje FTB buvo "mirusi" taigi, nemanau, kad būdamas Cosa Nostra bosu tai kažką pakeistų, nes žinant jo praėjusias kadencija su FTB, tikrai nesinori suteikti šanso, o ir anketa be galo skurdi, mano manymu penktokas parašytu ilgesne bei konkretesne anketą. Ketvirtasis atkrito Julius, pagrinde dėl savo anketos, ji buvo skurdi, nieko išsiskiriančio nepamačiau, tiesiog manau į ja įdėta per mažai darbo. Galų gale liko Edvinas ir Karolina apie kuriuos parašysiu apačioje.

 

Karolina_Anderson (2) - Karolina nesenai grįžus į serverį senbuvė, kuri turi daug sėkmingos patirties vadovavime. Karolinos anketa visai nebloga, bet puse jos anketos užima jos turėti postai, manau, kad postus galima aprašyti daug paprasčiau ir trumpiau, o svarbesnius kriterijus aprašyti galima plačiau. Karolinos aktyvumas lyginant su Edvinu daug mažesnis, todėl Edvinas šį kartą buvo daug pranašesnis tiek savo anketa tiek savo aktyvumu, Karolina tu šį kartą lieki antra.


Edvis_Carter - Sveikas Edvinai, puikiai pamenu kaip pildei į FTB direktorių ir tapai antruoju kandidatu, didžiausias tavo minusas buvo aktyvumas, bet dabar pastebėjau, kad tai tapo tavo dideliu pliusu, padarei išvadas ir ištaisei savo klaidą, kas be galo yra puiku. Tavo anketa nebuvo labai ypatinga, ji paprasta, konkreti, argumentuota. Joje buvo klaidų, tačiau lyginant su kitais ji buvo geriausia. Aktyvumas taip pat buvo didžiausias iš visų, turbūt tave daugiausiai stebėjau ir per visą stebėjimo laikotarpį dėl tavęs nesuabejojau, tikiu tavimi, kad tu gali "Prikelti" Cosa Nostra mafija, sėkmės tau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.