Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tadas_Black

Naujasis Rusų Mafijos bosas!

Recommended Posts

Sveiki, kaip žinote rinkau naująjį Rusų mafijos bosą, šį postą užimti norėjo šeši asmenys, iš kurių tikrai buvo labai rimtų kandidatų. Perskaičius visų anketas, edga atkrito pirmasis dėl savo kopijuotos anketos (įrodymai žemiau) antrasis galvos skausmas buvo Lukas_Svr, jo anketa iš dalies panaši kaip Gabio, bet tik pakeista savais žodžiais, tačiau negaliu teigti, kad ji yra nukopijuota, taip pat žinant Luko praeitą postą bei jo nuveiktą veiklą būnant direktoriumi jis atkrito. Blue_Whale buvo trečiasis kuris atkrito, viskas beveik patenkinama, veikla, aktyvumas, elgesys ir t.t. Bet jo anketa šiuose rinkimuose buvo labai skurdi ir ne detali, todėl vien dėl savo skurdžios anketos teko jį atmesti. Ketvirtasis ir paskutinis (Galima teigti, kad trečios vietos laimėtojas) Buvo Julius, jo pagrindinis minusas buvo patirties stoka, praktiškai jokios patirties nebuvo, todėl tokiam postui manau reikalingas patyręs asmuo, o Juliui patarčiau pradėti nuo paprastesnių postų arba bent pavaduotojo. Galų gale liko Feat ir Matas, apie juos plačiau apačioje.

 

Matas_Rap (1) - Sveikas Matai, tave žinau nuo senų laikų, todėl turiu susidaręs įspūdi apie tave. Man beveik visada atrodė, kad tu labai impulsyvus jaunuolis kuris dažnai pasiduoda emocijoms ir iškrečia vis kažką negero, bet paskutiniu laiku pasirodei pasitaisęs (po grįžimo) kai dar nebuvau DPKT teko šiek tiek praleisti serveryje kartu su tavimi, pasirodė visai kitas asmuo, nes dabar tu daug ramesnis bei atsakingesnis. Tavo aktyvumas buvo daug didesnis nei Feat, todėl tu turėjai pranašumą, o anketa taip pat tvarkinga, rišli, praktiškai nieko joje man netrūko. Turi labai daug patirties mafijos/gaujos postuose, todėl manau, kad sugebėsi "pakelti ant kojų" rusų mafija ir kariausi sąžiningai, sveikinu.

 

Feat_Thompson (2) - Sveikas Mindaugai, esi nesenai išimtas iš blisto į jį patekai dėl savo senų klaidų, puikiai pamenu kaip man rašei dėl jo su tikslu būti išimtam, labai abejojau dėl to ir surizikavau, tu manęs nenuvylei, teko su tavimi pabendrauti daugiau kai buvai TPVP. Mano nuomone esi pilnai pasiruošęs užimti direktoriaus/pavaduotojo pareigas, nes tavo požiūris, elgesys pasikeitė. Kaip ir minėjau be abejonės tu esi pasiruošęs užimti pareigas, bet šį kartą Matas už tave buvo pranašesnis, tiek savo aktyvumu tiek anketa, todėl šį kartą lieki antras.

 

Edga_Kill - Išskiriu tave dėl tavo "puikios anketos"

 

dd5969940a78053287b9c80c14ebf75c809.png

 

Gabio anketa:

 

73a7b24b5ab2cbfa4a60f522b2692bae769.png

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 14 valandų, Donatas_Vait parašė:

Sveikinu.

 

Loupz asi :\

Kod tep žheurej ka :/

 

swkn da kart

 

Redaguota . Redagavo Feat_Thompson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ooo Rimvi seuti <3 Sveikinuu, taip ir maniau kad tu gausi, tai sėkmės tau :>

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.