Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Didžėjaus pultą pasiema.....

Recommended Posts

Radistų direktoriaus rinkimų apžvalga

 

Štai ir ji - mano pirmoji kaip DPKT nario analizė.. Tikėjaus paprastos rinkiniminės „kovos“ ir smagios mini analizės su daugybę perliukų. Prisikalbėjau. Dvi dienas trūkę rinkimai man buvo tikras išbandymas, kadangi kandidatai buvo itin stiprūs ir motyvuoti. Na, bet patys žinote kaip viskas vyksta ir vis dėl to turėjau priimti sprendimą, kuris, tikiuosi, jums bus priimtinas.

 

Kovą dėl direktoriaus pareigų pradėjo Vakaris_Good, pirmas pateikęs savo anketą į direktoriaus pareigas ir deja, jam, kaip ir Minde_Wizard nepasisekė - nematau prasmės detalizuoti jų anketas, kadangi su likusiais kandidatais jie šansų neturi. Fun fact, į radistų pareigas pildęs jo ex pavaduotojas nemažai Vakarį sudirbo ir aiškiai pareiškė, kad Vakaris yra šališkas, neaktyvus direktorius ir t.t. Grįžtant atgal, abiems reikia atidžiau rašyti, kadangi daroma daugybę gramatinių ir stiliaus klaidų, neišsamiai aprašytos idėjos, didžioji dalis jų nė neunikalios, ko ir buvo prašoma kriterijų sąraše. Nuvylėte, kadangi dėjote per mažai pastangų ir tikriausiai galvojote, kad bus lengva. Sorry, bet ne.

 

Gan įdomią anketą pateikė Gytis_Valentas, žinomas kaip Frank_Monaco/Vikarijus_Finger. Visų pirma kodėl nebenaudoji tų paskyrų? Vos pradėjus skaityti tavo anketą, „pasistojo“ klausimas - rašei, kad jokių burelių ar užsiemimų nelankai, nes neturi tam laiko, bet jau kitam sakinį iš karto save laikai šiokiu tokiu „noliferiu“. Tai kaip supratau, laikas, kurį galėtum skirti būreliams ir kitai veiklai, yra skirtas kompiuteriui? Rašydamas savo siekius būnant direktoriu nieko įpatinko neparašei. Tą, ką paminėjai tu, rašo ir visi kiti: būsi pareigingas, palaikysiu gerą atmosferą ir blablabla. 0 unikalumo. Idėjos - puse velnio. Yra įdomių dalykų, bet yra ir tusčiažodžiavo, bet viską apibendrinus už idėjas pliusą gautum. Taip pat kadangi buvai palikęs projektą, ir tikriausiai po šių rinkimų ir negrįši, negaliu tau suteikti pareigų nežinomas ar pasikeitei. Pats supranti, kad praeityje pridarei klaidų ir man sąžinė neleistų tau suteikti kokias nors pareigas, kai čia nežaidi ir negaliu matyti tavo pasikeitimų. O ir likę kandidatai pasirodė geriau, tad šįkart galiu tik padėkoti už kandidatavimą ir palinkėti sėkmės kitą kartą.

 

Namažos apimties anketą parašęs ir iš pirmo žvilgsnio nustebinęs Benas_Offensive irgi stojo į kovą dėl didžėjaus pulto.. Gaila, bet perskaičius anketą visa nuostaba dingo. Kaip serverio senbuvis, ne kartą pildantis į dir. pareigas, turėtum rašyti aukštesnio lygio anketas. Savo pateiktame motyvaciniame laiške Benas pridarė daugybę gramatinių klaidų, apie stilių net baisu prasitarti. Labai nepatiko, kad visą laišką sudėjai į vieną krūvą. Kodėl neatskyrus atskirų minčių naujomis eilutėmis? Ties idėjomis stengeis kažką išspausti, bet nustebinti nepavyko irgi - unikalumą gal ir buvo galima rasti, bet tik trupinėliuose, tad už idėjas pagirti irgi negaliu. Trumpai tariant - gerai pasirodyti nepavyko. Laaaaaabai daug tuščiažodžiavimo. Rašydamas dalykus, kuriuos ir pats žinau, gaišini ne tik savo, bet ir mano laiką, o ir žiovulys paima greitai. Ačiū už dalyvavimą, sėkmės kitą kartą.

 

Laikas rinkimų favoritams: dar ir užšaldytuose radistuose motyvacijos įgavęs Darius_Blogizzz nusprendė savo jėgas išbandyti radistuose. Dar ir dabar negaliu įsivaizduoti, kad Darius pasirinks radistų kelią... Anketa trumpa, išsami ir netuščiažodžiavimo koplyčia, tad nelabai ir daugiau yra ką pridurti. Idėjos geros, unikalios ir įdomios, kurios turėtų patikti visiems RLSiečiams, išsiilgusiems naujovių, tad už jas gauni didelį pliusą. Beeet, nusprendei dalies mano parašytų kriterijų ignoruoti ir neparašyti, dėl ko iš dalies nuliūdau, kadangi būtent tavo atsakymus pamatyti būtų ir malonu, ir įdomu. Kito ringo kampe, direktoriavimo rekordo savininkas, radistų „vierchas“, didžėjus iš prigimties - Jason_Harris, kitiems pažįstamas Dzioraldas_Golden slapyvardžiu. Greitai sužybėjęs projekte, neblogai pasirodęs radistų dir. pareigose, šiek tiek susitepęs DPKT pareigose kartu su savo serverio kūrimu, Džioraldas sieka grįžti iš ten kur pradėjo su savo didžiausia iš visų dalyvių anketa. Va ties čia ir nebesmagu. Iš Džioraldo tikėjaus daugiau. Taip, anketa aukštesnio pilotažo nei 80proc. visų kitų kandidatų į dir. pareigas RLSe, tačiau Džioraldas galėjo išspausti ir daugiau. Norėjau, kad labiau palygintum savo praeitą direktoriavimą ir būsimą: ką naudojai seniau, kaip tas pavyko/nepavyko ir kaip tą dalyką tobulinsi grįžęs į pareigas. O galbūt nebenaudosi? Užsiminei apie savo 34 darbo temas, tačiau taip ir neparašei, kuri iš jų buvo įdomiausia, labiausiai susilaukusi dėmesio, o kurios temos buvo klaida, ne taip pasisekusios ir pnš. Pritrūkau unikalumo idėjose, o ir pats jų skaičius neatitinka tavo pačio galimybių - gali ir geriau. Trumpai viską apibendrinant, Džioraldo anketa, nors ir geriausia iš visų kandidatų, galėjo būti dar geresnė.

 

---

 

Kaip ir supratote, pasirinkimas buvo tarp Dariaus ir Džioraldo. Ir ilgai sukiojęs galvą nusprendžiau šansą pasirodyti radistų firmojos valdžioje Dariui, kadangi Džioraldas jau turėjo tokią progą, ten jis padarė tikrai daug ir norėčiau, kad jis siektų šiek tiek daugiau nei radistų firma. Įsitvirtinęs teisėsaugoje ten ir lik, bent jau kol kas, parodyk man ką sugebi būdamas ir kituose darbuose, kaip sugebi vadovauti visai teisėsaugai, o tokia galimybė gali pranokti ir visą radistų darbą. Pabandyk pažaisti už mafiozą, galbūt net pasiimti direktorių ar pavaduotoją. Norėčiau pamatyti tave iš ten. Taip pat Darius šįkart parodė didesnį užsispirimą ir norą, pačiam man įdomu kaip jis tvarkysis su pareigomis ar su kančiomis prabuvęs mėnesį paliks pareigas, ar nustebins ir sugebės pakonkuruoti su Džioraldo laikų radistais. Spėju, kad abu siekiate DPKT pareigų, tad palinkėsiu sėkmės ir lai Dariui tai būna jo show time, kurio metu pažiūrėsiu ką jis sugeba, o Džioraldas, kaip jau ir minėjau, galėtų save parodyti ir mafijos/gaujos pusėje arba tvirto teisėsaugininko kėdėje. Taigi, naujuoju radistų firmos direktoriumi tampa Darius_Blogizzz.

 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

opa sveikinu dariune, more roast battle pls

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
9 minutes ago, Tom_White parašė:

Opa, vėl pora valandų per /rad aptarinėsim gyvenimo tiesas^^

bet nesakom karoče kad yra /radijas komanda ir tegul klausosi, gal proto atsiras kaikuriem žn

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.