Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Naujieji nusikalstamų grupuočių lyderiai jau čia!

Recommended Posts

„Cosa Nostra“ mafijos boso rinkimų apžvalga

Aštuoni kandidatai bandė perimti Smecherio bazę ir tik vienas iš jų nesugebėjo redaguoti anketos. Pagaliau kandidatai susiprotėjo. Apačioje visų kandidatų neminėjau - nėra tikslo, nes nėra ką analizuot, nieko naujo ir unikalaus nėra.

 

Pradedam apžvalgą nuo pirmo kandidato - Juliaus_Molten. Deja, bet nieko įdomaus iškapstyti nepavyko. Visoje anketoje tavo valdoma mafija - eilinis GRP darbas. Aprašyti garbės sąrašus, blistus, rangus ir pnš. be jokių unikalių idėjų yra niekalas. O tokių niekalų tavo anketa pilna iki tokio lygio, kad daugiau nėra net ką vertinti. Taigi, galiu tik palinkėti sėkmės ir karjerą mafijose pradėti tampant pavaduotoju, sugalvojant unikalių idėjų ir ateityje nebetuščiažodžiaujant.

 

Kitas taikinys - Edvinas_Minges. Šeštadienį atsisakei pavaduotojo dėl mažėjančio aktyvumo, pirmadienį jau pildai į direktoriaus pareigas. Anketoj norėčiau pasiaiškinimo, kas pasikeitė, kad vėl gali būt aktyvus. O gal tiesiog palikdamas pareigas melavai? Hmm. Prisistatymas - mėsmalė. Bandei kažką gudraus ir įdomaus parašyt, bet man tai nei kiek nepatiko. Tada užsiminei, kad užimei CN pav./dir. pareigas, bet va *pyst* ir parašei, kad buvai GS pav. ir kad gaujose žyyyyymiai daugiau veiksmo. Koks tikslas tą sakyt? Kaip tik turėtum, kad ir šiek tiek pameluoti, bet parodyti man, kad tau mafijos yra prioritetas, įdomiausias dalykas projekte ir veiksmo pilna. Bent jau būtum parašęs tada kodėl pildai į darbą, kuriame mažiau veiksmo. Next stop - treniruotės. Nieko unikalaus ir įdomaus, be reikalo sugaišau savo trisdešimt sekundžių.. Likusi, apskritai kaip ir visa, anketa įspudžio nepadarė. Sėkmės tobulėjant.

 

Dainius_Raketa.. Pirmas patarimas - kai lipdai anketą iš gabalų, sutvarkyk šiftą. Prisistatymas, buvę postai.. blablabla, viskas ok, bet prasideda linksmoji dalis - idėjos. Rašei, kad už nusižengimus mafijoje minusuosi premijas. Tai jei iš tavęs išsi*isinės darbuotojai, neklausys, tu jų neišmesi/neįspėsi, bet tiesiog minusuosi premijas? Būtent tą ir teįsivaizduoju. Galiu net citatą paimti:  „jei darbuotojai neklauso, daro visokias nesąmonės, nemažai nusiskundimų, siūlau tiesiog apmažinti premijų sumas“. Antra idėja nenustebino, tikėjaus kažko daugiau nei eilinės GRP idėjos, ypač mafijoj. Trečioji idėja irgi buvo wow - nori keisti atrankų tipą, kai tokio net nėra. Jokios direktorių taisyklės neapiformina kriterijų pagal kuriuos turėtų būti rinkti direktoriui, kuris turi visas laisves atsirinkti darbuotojus taip kaip nori.. Tai viskas ką ten parašei, keliauja į šiukšliadežę. Kaupiamoji alga, mafijose? Rimtai? Būtų kažkas unikaliau, pvz. Tazo algų sistema, tai viskas būtų gerai, bet parašei kažką panašaus į neutralaus darbo sistemą. Nemanau, kad tai reikalinga.

 

Niall_Rossi - viskas būtų gerai, jei ne tiek daug gramatinių klaidų. Siaubingai daug. Tiek daug dar nemačiau nuo tapimo DPKT. Nesugebėdamas perskaityti netaisyklingo teksto, neturiu ir ką atidžiau apžvelgti ir aprašyti, tiesiog neperskaitau ir nežinau ar parašyta tai, ką turiu galvoj, ar visiškai kita mintis.. Kitą kartą pasistenk žiūrėti ką rašai. Oh, dar labai nustebino anketos pradžia. Iš pradžių rašai prisistatymą ir tik ant galo šovei kozerį "aj jo, mano vardas toks ir anoks ir man tiek ir tiek..". Jei jau rašydamas pamatei, kad užmiršai ką nors, paimk ir redaguok. Juk čia ne koks ranka rašytas darbas, kad nebegalėtum jo redaguoti. So, sėkmės kitą kartą, norėčiau, kad iš pradžių bandytum ką nors pasiekti neutraliuose darbuose, potencialo turi.

 

Feat_Thompson - vos atsisakęs TB direktoriaus pareigų, bando palipėt laipteliais iki mafijos boso kėdutės. Sorry, bet neišeis. Jau kandidatuodamas į TB direktoriaus pareigas aprašei tris idėjas - katik jas perskaičiau, ir ar pilnai įgyvendinai kurią nors? Taip pat palikai gaujos direktoriaus pareigas dėl GS dir. aktyvumo. Tai galiu tik suprasti, kad be d0Nto sistemų veiksmo pasidaryt negalit? Taip pat bus ir su mafija? Esi jau nebenaujokas, o visas senbuvis, žinantis serverio situaciją, iš tavęs jau tikiuosi daugiau nei iš kitų žaidėjų ir taip paprastai jau nebepraslysi. Kartelė kyla. Sekmės kitą kartą, laukiu įspudingos anketos.

 

Taigi.. Norėčiau iš vis pratęsti rinkimus, nes nei vienas kandidatas neatitinka mano reikalavimų, bet rinktis iš kažko juk reikia. Ir, mano manymu, geriausias pasirinkimas šiuo metu yra Dainius_Raketa, kuris ir tampa naujuoju CN direktoriumi. Didelių vilčių nededu, bet sėkmės palinkėti privalau.

 

Rusų mafijos boso rinkimų apžvalga

 

Čia aš ir pradėsiu tylėt. Nėra ką net pasakyt. Vienas kandidatas net į forumą nebeužeina po anketos užpildymo, kitas truputį per daug kelia save serveryje, pastoviai keikiasi, anketa pilna gr. klaidų. Žodžiu - košmaras. Dar vieno kandidato citatą galima paimt: „Rusu Mafija- Tai yra mafija kuri siaubia teisesauga zlugdo ja Grobia bankus uzema bazes Grobia Zmones ir praso ispirkos.“. Neturiu ką pasakyt.

 

Vienintelis kandidatas lieka Dovis_Elemo, tad atsidaręs šampano bonkę sveikinu jį ir tikiuosi tikrai daug. Sekmės.

 

„The Ballas“ gaujos rinkimų apžvalga

lol čia tai nėra ką ir be rašyt, nes turėjom tik vieną kandidatą - Tom_White, kurį ir sveikinam tapus naujuoju gaujos vadovu. Žiūrėsim kaip seksis pildyt idėjas, labai jau gražiai aprašytas anketoje.

 

---

 

  • CN - Dainius_Raketa
  • RM - Dovis_Elemo
  • TB - Tom_White
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
1 minute ago, Tom_White parašė:

Ginkluojamės. 

warmup čia tik bus xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Derėjo žinoma labiau pasistengti, rašiau iš "babunes" , be to nebespėjau nieko ir pakoreguoti ,nes užsirakino tema anyway , Sėkmės patekusiems ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Korupsije krc livinu servą, nes atcibuoda kad če saviem pareigas dalinas, nesakau kad če aš turėjau gaut drk, bet kokiu pagrindu rinkot drk? Noriu, kad prabalsuotumėt per nauje. - demon_green

P.s. Sveikinu Emiliuk, sėkmės direktoriams ;)

Redaguota . Redagavo Donatas_Vait

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 1 valandą, Donatas_Vait parašė:

Korupsije krc livinu servą, nes atcibuoda kad če saviem pareigas dalinas, nesakau kad če aš turėjau gaut drk, bet kokiu pagrindu rinkot drk? Noriu, kad prabalsuotumėt per nauje. - demon_green

P.s. Sveikinu Emiliuk, sėkmės direktoriams ;)

Gal pridusk biškį ką????

 

P.S. Sveikinu ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

xD OK, pasidaryti veiklos be donto zonų sistemu, mafijos žlugusios, dauguma gaujoj lošė už kitus acc, lets go kaitint, kad aktyvumas būtų geras. Sveikinu naujuosius direktorius, bei sėkmės

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.