Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

RLS.LT Teisėsaugos turnyras

Recommended Posts

dc1c360ee07eaed58b8da8da116021af308.png

 

Temą kuriu rezultatams paskelbti ir tam, kad teisėsaugininkai ir apsauginiai žinotų visą turnyro planą

Plačiau apie kiekvieną užduotį pranešiu visiems užduoties dieną.

 

SĖKMĖS! <3

Redaguota . Redagavo Jason_Harris
  • Patinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

320d3e8ba711d8263b8ac8ba11ff35c0559.png

 

Turnyro pirmoji diena

 

Na, tai pagaliau startavome teisėsaugos turnyrą, kuris buvo tiek lauktas. Išties džiaugiuosi, kad prieš pirmąją užduotį buvo daug diskusijų, pasitarimų, mąstymo, kaip laimėti, kaip kokybiškai atlikti užduotį ir panašiai.

Pirmoji užduotis - bėglių gaudymas. Tarp savęs konkuravo dvi sritys, kurios dalinosi teisėsaugininkų ir bėglių vaidmenimis, o paskui jais apsikeitė.

Taigi, tarpusavyje konkuravo PD ir FTB bei Armija ir Apsauga.

 

PD ir FTB

 

Kadangi šiuose srityje šiandien buvo bene daugiausiai darbuotojų, todėl jos ir buvo sudėtos tarpusavyje kovoti. Pirmiausiai pradėta nuo PD - kaip teisėsaugininkų, ir FTB - kaip bėglių, PD per kiek trumpiau nei 20 minučių surakino visus septynis FTB bėglius, o vienas paskutiniųjų buvo surakintas su sraigtasparniu, kas suteikė dvigubą tašką Policijai.

Po to teko vaidmenimis apsimainyti - PD tapo bėgliais, o FTB - teisėsaugininkais. Na, ir čia buvo sunkus reikalas FTB, nes per 21 minutę komanda surakino 2 PD bėglius iš 7, tad daug taškų komanda nepelno.

 

Armija ir Apsauga

 

Šioje pusėje komandose buvo po kiek mažiau žaidėjų - po penkis. Kadangi Apsauga kiek skiriasi nuo teisėsaugos, todėl teko keletą dalykų pakoreguoti, kad gautųsi daugiau mažiau lygu. Armijai gaudant Apsaugą per 21 minutę ji surakino tris iš penkių, kas yra gan geras rezultatas.

 

Turnyrinė lentelė po pirmosios užduoties

8925dc31875357066ce4cb6c7ff7ddf7417.png

 

Antroji užduotis - sekmadienį 19:00! Lipsime kliūtimis :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

320d3e8ba711d8263b8ac8ba11ff35c0559.png

 

Turnyro antroji diena

 

Turnyras jau įgavo pagreitį.. Sritys darbuojasi, treniruojasi ir siekia išlošti taškų.

Antroji užduotis - kliūčių užduotis. Tarp savęs konkuravo dvi sritys, kas labiausiai gaila, nes Apsauga ir Armija nesurinko penkių žmonių ir negalėjo dalyvauti, todėl gavo po 0 taškų.

Taigi, tarpusavyje konkuravo PD ir FTB. 

Trumpai pakomentuodamas galiu pasakyti, kad viskas būtų puikiai, bet kažkaip susisuko Armijiečiams smegenėlės ir pradėjo šaudyti dalyvius. Nieko gero.. šiaip galiu pasakyti tiek, kad abi komandos dirbo komandiškai, stengdamiesi pasiekti tikslą - pastato stogą.

 

Turnyrinė lentelė po antrosios užduoties

56d5e9e9558816fe431ee6688e365fc6298.png

 

Trečioji užduotis - REIDASS!! :) Na,  o kada, tai sritys pačios pasirinks..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

320d3e8ba711d8263b8ac8ba11ff35c0559.png

 

Trečioji turnyro užduotis

 

Serveryje savaitė prasidėjo pilna netikėtumų: duomenų bazių lūžimai, TS pertvarkos, todėl teisėsaugai teko keisti planus.

Trečioji užduotis - reido organizavimas. Štai čia pasirodo viena sudėtingiausių dalių teisėsaugos darbe, kadangi gerai suorganizuoti reidą reikia konkretaus plano, gero pasiruošimo ir ypatingos tvarkos bei pareigų vykdymo. Iš esmės tai viskas vyko ganėtinai gerai, sritys treniravosi reidą organizuoti, stengėsi viską atlikti kuo geriau.

 

Pirmadienį reidą organizavo Armija. Realiai, tą dieną reidų prašiau neorganizuoti, nes neturėjau galimybės prisijungti, tačiau Armijiečiai jį suorganizavo man nematant, tai apie patį reidą negaliu daug pakomentuoti, kas nėra gerai, nes negaliu skirti visų taškų dėl tvarkos ir panašiai (nemažiau, kaip reidas buvo vykdomas).

 

Ketvirtadienį reidus organizuoti supuolė Policijos Departamentas. Prie jų prisijungė ir kitoje vietoje treniruotės reidą organizavo FTB. Prie PD "prikibti" neturiu dėl ko, nes viskas vyko greitai, operatyviai, veiksmingai, o ir ypatingų susišaudymų jie išvengė.

 

Penktadienį reidus organizavo FTB ir Apsauga. FTB pradžioje sekėsi tikrai gerai, tačiau reidui įpusėjus prasidėjo įprastinis trukdymas šaudant nuo stogų, todėl kilo sumaištis, kas reido kokybę ir gadino. Apsauga saugojo Vairavimo mokyklą, todėl didelio veiksmo apsauginiai nesulaukė, tačiau džiaugiuosi, jog jie įsiliejo į vieną iš jų pagrindinių veiklų - objektų saugojimą. Apsaugos reido taip pat neteko matyti, tad tvarkos pakomentuoti negaliu.

 

Turnyrinė lentelė po trečiosios užduoties

8960ce05565e84311882d2e347e9b24b531.png

 

Paskutinė ketvirtoji užduotis ir turnyro uždarymas - ŠEŠTADIENĮ 19:00!! :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

320d3e8ba711d8263b8ac8ba11ff35c0559.png

 

Ketvirtoji turnyro užduotis - Uždarymas

 

Štai ir pagaliau(gal ne pagaliau, nes buvo tikrai įdomu) sulaukėme teisėsaugos turnyro pabaigos. Išties tikrai dar nesinori jo baigti, bet pagal planą taip jau yra. 

Ketvirtoji užduotis - kaimelio gynyba/puolimas. Taip, vietoje objekto griebėmės "Gaidžio kaimelio"(ten tas kaimelis, kur gaidys krato galvą pirmyn atgal), kuriame ir vyko visas veiksmas. Gaila, kad Apsaugos nebuvo, todėl rungtyje dalyvavo tik 3 teisėsaugos sritys. 

 

Pirmiausiai kovą pradėjo FTB ir PD. FTB tikslas buvo užsiimti patogias pozicijas ir apginti kaimelį, o PD - jį užpulti ir visus nušauti. Policininkai išties gerai sužaidė panaudodami sraigtasparnį ir užtiko FTB agentus tam nepasiruošusius, todėl Policija šventė pergalę.

 

Antroji kova vyko tarp PD ir Armijos. Šį kartą jau PD buvo kaimelio sergėtojai ir turėjo jį saugoti nuo kareivių. Armijiečiai padarė kritinę klaidą įvažiavę visi į miestelio centrą, kuriame visi buvo labai greitai nušauti. Bet kareiviams pliusas tas, kad pasirinko visai kitą įvažiavimą į kaimelį nei Policininkai tikėjosi.

 

Na ir trečioji kova vyko tarp Armijos ir FTB. Abi dar neragavo pergalių, nes visas dvi susišlavė PD. Trečiosios kovos metu Armija buvo tie, kuri kaimelį saugojo ir panaudodami panašią taktiką kaip PD, sulaukė FTB, kurie taip pat panaudojo PD puolimo taktikos elementų naudodami sraigtasparnį, sugebėjo nugalėti agentus ir iškovoti pergalę bei antrąją užduoties vietą.

 

Išties džiaugiuosi, jog pagaliau turnyras buvo įgyvendintas. Tos pastangos, siekiai, komandinis darbas bei treniruotės parodė, jog teisėsauga yra stipri komanda, kuri gali pasipriešinti bet kam. Taip, nebuvo lengva.. teko ir pyktis, teko ir džiaugtis, teko ir lieti apmaudą, tačiau tikrai žinau, kad iš šios savaitės teisėsaugininkai daug ko pasikrovė savam bagažui ir tai panaudojus ateityje. 

 

TEISĖSAUGININKAI, JŪS GERIAUSI! <3

 

5041a6484a10bc0d433e86d5449540d7558.png

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.