Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Invision_Power

Buggeris, Dovis_Elemo

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Dovis_Elemo
4. Kaip buvo čytinama:Buggino, nėjo nušauti. Prieš tai į jį ėjo šaudyti, poto jis subugino, jog būtų nenušautas.
5. Įrodymai (būtina):


6. Papildomi komentarai (nebūtina):Pildau, nes sakė jog neprisijunks, kol įrd nesibaigs. :)

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Invision_Power parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Dovis_Elemo
4. Kaip buvo čytinama:Buggino, nėjo nušauti. Prieš tai į jį ėjo šaudyti, poto jis subugino, jog būtų nenušautas.
5. Įrodymai (būtina):


6. Papildomi komentarai (nebūtina):Pildau, nes sakė jog neprisijunks, kol įrd nesibaigs. :)

Buggeris xddd Gi matos jog bandziau ismest is masinos ir pastrigo animacijos, nes jis pradejo vazinet, buggeri tu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Dovis_Elemo parašė:

Buggeris xddd Gi matos jog bandziau ismest is masinos ir pastrigo animacijos, nes jis pradejo vazinet, buggeri tu.

Susibugino animacijos, pabuginau, jos svarbiau maišas, dar kai pasibuginai šaudyt pradėjai, tai daryk reloga, žmogeliuk tu mažas. Proto tai trūksta dar, ne pirmas jau kartas toks tavo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Invision_Power parašė:

Susibugino animacijos, pabuginau, jos svarbiau maišas, dar kai pasibuginai šaudyt pradėjai, tai daryk reloga, žmogeliuk tu mažas. Proto tai trūksta dar, ne pirmas jau kartas toks tavo.

Bet tu tai protas, ar matai jog mane i ta vazona istrigina? Ir man nebeina judet, o kad saudyt tai tikrai nesaudziau, nzn, cia gal jum tik taip rodo, o ir tai nieko jum nepankenkiau gi maisa daviau pasiimt.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dovis_Elemo parašė:

Bet tu tai protas, ar matai jog mane i ta vazona istrigina? Ir man nebeina judet, o kad saudyt tai tikrai nesaudziau, nzn, cia gal jum tik taip rodo, o ir tai nieko jum nepankenkiau gi maisa daviau pasiimt.

Nebeimk maišo, jog žinai jog tai būna. Tikrai nebežadu free postint, jog tikrai bėgai, jei ir pabugino, bet poto nuvažiavo, bet kažkodėl dmg tau 0, matai susibugino? /q. Kaip aš darau, matau lagina, iškart atsijungiu, nes žinau to pasekmęs, esu už tokį patį kentėjas, tai tikrai nensuileisiu ir tau. ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Invision_Power parašė:

Nebeimk maišo, jog žinai jog tai būna. Tikrai nebežadu free postint, jog tikrai bėgai, jei ir pabugino, bet poto nuvažiavo, bet kažkodėl dmg tau 0, matai susibugino? /q. Kaip aš darau, matau lagina, iškart atsijungiu, nes žinau to pasekmęs, esu už tokį patį kentėjas, tai tikrai nensuileisiu ir tau. ;)

esi kentejas ne uz toki, ten buvo pilna tavo kalte, o cia jus mane patys i siena ir i ta vazona ibuginat.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Dovis_Elemo parašė:

esi kentejas ne uz toki, ten buvo pilna tavo kalte, o cia jus mane patys i siena ir i ta vazona ibuginat.

Ne apie tą dalyka kalba eina. :D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Invision_Power parašė:

Ne apie tą dalyka kalba eina. :D 

Ar tu isvis mastai? Cia jumis reikia bausti uz buginima, o ne mane. Jus cia mane istriginot, ne as pats i siena ilindau. Ir hp nenusieme todel, nes mane pabuginot ir jum mane rode vienoj vietoj, o as buvau kitoj, matosi jog kulkos kiaurai mane eina.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Julius_Molten parašė:

Gi matos, kad dovis lipo i masina ir susibugino, prisimink ka pats darei, ir rr nedarei per banko grobima, tai galetum siektiek pagalvot pries rasant.....no isp plz :/

Aš kartoju, aš rr padarau, kai tik pamatau jog man palagina, ar pasibugina, nes už tokį panašų dalyką gavęs esu baną.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Realiai nematau čia jokios priežasties kodėl turėtu Dovis_Elemo būti užblokuotas. Amm, nejaugi KAŽKAS buvo naudota iš palengvinančių programų, jog Dovis padėtu maišą? (lol 8k srv valiutos už 1,45€ doneit xdd) Viskas čia legit, tiesiog susibugino animacijos ir nėjo jums nušauti jo, o be to jis jums ir nekenkė susibuginęs, iš video galo sprendžiu, jog ir leidosi būti nušautas. Žinoma kitą kartą geriau padaryti relog'ą, nes prasidės blokavimai už "buginimą" nors visi puikiai matėt, kad į jį atsitrenkus ir jam bandžius išmesti iš mašinos, somehow, jis susibugino. Čia tas pats, kas sprogsta car, tu būni netoli ir susibugina animacijos - rodo ,kad laksto atsigulęs, šaudai, bet nepataikai. Viskas ok, sveiki atvykę į sa-mp'ą (2006m).

 

Įrodymai atmesti, tema rakinama.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri
  • Šią temą peržiūrėjo

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Vierch_Rajon  The_Vodkius 

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.