Benas_Offensive

[Apklausa] Dėl grobimų

Rakinimas  

41 balsai

1. 1. Ar norite, kad banke rakinti nebūtų galima?

Recommended Posts

Sveiki, kadangi dabar nėra pasiūlymų DPKT temos (ar aš jos nerandu) norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie rakinimą banke. Tikriausiai visi mafijozai/gaujiniai buvo susidūrė su tokiu dalyku, kad vos pasibaigus banko grobimui ar prieš prasidedant naujam buvote surakinti ir jums, dėjo tiek starus tiek tikrino narkotikus ir vežė į kalėjimą. WTF, iš kur čia toks dalykas? Tai reiškia, kad pasibaigus grobimui tau susikaupia nemažai starų, nes šaudotes po miestą, ir vos atvažiavus į banką ir norint padėt bombą jūsų jau pasiruošę laukia pareigūnai, pradeda įžeidinėti surakina padaro kratą ir išveža į kalėjimą!? O tuos kurie nors ir nenusikaltę, ne tai, kad paleistų dar ir nušauna be jokios priežasties...

Mano pasiūlymas būtų toks: Uždrausti rakinti banke vos pasibaigus grobimui. 

Redaguota . Redagavo Benas_Offensive

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O kas kaltas kad iškarto po grobimo /TP negalit padaryti? Mažiau zyskit please, ir mąstykit logiškai kaip to išvengti

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
12 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

O kas kaltas kad iškarto po grobimo /TP negalit padaryti? Mažiau zyskit please, ir mąstykit logiškai kaip to išvengti

Zyzti? Teisėsauga taip jau elgiasi, jie pradeda šaudyti jau žinodami, kad grobimas tuoj baigsis ir padaro žalos, kad negalėtume išsitelinti. + Nesiūlyčiau, tokio pasiūlymo jeigu teisėsauga tuo nepiknaudžiautų, bet kai dabar vos atvažiavus į banka, nenusikaltusius išvis neturėdami jokios svarios priežasties nušauna, o su starais iškart išveža tai jo...

9 minutes ago, Feat_Thompson parašė:

Arba jūs durni, arba jūs žaidžiat sampą dienom/naktim ir nesugebat po grobimo /tpd padaryt

Perskaityk, ką blogiui parašiau.

Redaguota . Redagavo Benas_Offensive

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Gang    0
13 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Mes nuvežėm CN maišą ir vėliau grįžom į banką, kad RM grobtų bet ten jau teisėsaugos pilna buvo ir net nespėjus nieko padaryt surakino. Nebuvo net menkiausio nusikaltimo (iš mano pusės tai vpš star neturėjau). Pats ateik ir pažiūrėk, o ne versk logiškai mąstyt kai čia jau nėra apie ką tai daryt.

12 minutes ago, Feat_Thompson parašė:

Arba jūs durni, arba jūs žaidžiat sampą dienom/naktim ir nesugebat po grobimo /tpd padaryt

Gerai, kad tu pas mus viską sugebi. Pasiskaityk aukščiau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tom_White    1.493
13 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Teisėsauga taip jau elgiasi, jie pradeda šaudyti jau žinodami, kad grobimas tuoj baigsis ir padaro žalos, kad negalėtume išsitelinti.

Mano laikais žmonės tokius dalykus vadindavo strategijomis, dabar matau jeigu darai ką nors ne taip, kaip visi, iškarto užkliūni ;d 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Gang    0
2 minutes ago, Benas_Master parašė:

Šjp ta visa tssg buvo vienas žmogus ten toks Menas_Baster, ir parišo biškuti žmogeliukų. PRIEŠ ŠITO TIKRAI NEREIKIA

Aha, tik vėliau pilna FTB buvo ir apsaugos netgi :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Pasiunčiat vieną žmogų be star, kad patikrintu ar banke yra teisėsauga kuri laukia. Banaliausiai - NUŠAUKIT JŪS TEISĖSAUGĄ IR DĖKIT BOMBĄ IŠKARTO. Jeez 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Feat_Thompson    432
prieš 14 valandų, Lukas_Gang parašė:

Mes nuvežėm CN maišą ir vėliau grįžom į banką, kad RM grobtų bet ten jau teisėsaugos pilna buvo ir net nespėjus nieko padaryt surakino. Nebuvo net menkiausio nusikaltimo (iš mano pusės tai vpš star neturėjau). Pats ateik ir pažiūrėk, o ne versk logiškai mąstyt kai čia jau nėra apie ką tai daryt.

Gerai, kad tu pas mus viską sugebi. Pasiskaityk aukščiau.

Čia gi nenaujiena, jei teisėsauga nenori pralaimėti dar, ar nenori veiksmo lauks visų banke ir surakins, bet jei jūs tokie protingi ir sugebat nuvažiuot ir nubėgt į banko apačia kai jų ten pilna, nu tai aš nežinau. Nesugebat pasedėt bazei kažkur dešimt ar penkioliką minučių kol visi išsivažinės ir galėsit tą banką imt? Tiesiog reik pagalvot, o ne iš kart laimėjus grobimą, pult vėl imt banką, kai žinai, kad ten teisėsauga suvažiuot.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Gang    0
1 minute ago, Feat_Thompson parašė:

Čia gi nenaujiena, jei teisėsauga nenori pralaimėti dar, ar nenori veiksmo lauks visų banke ir surakins, bet jei jūs tokie protingi ir sugebat nuvažiuot ir nubėgt į banko apačia kai jų ten pilna, nu tai aš nežinau. Nesugebat pasedėt bazei kažkur dešimt ar penkioliką minučių kol visi išsivažinės ir galėsit tą banką imt? Tiesiog reik pagalvot, o ne iš kart laimėjus grobimą, pult vėl imt banką, kai žinai, kad ten teisėsauga suvažiuot.

Niekas nieko nesakė, prieš tai to nebuvo, o dabar tik atvažiavau ir matau kaip policininkas jau surakino kažką, padėjo kliūtį, kad negalima būtų bėgt į apačią ir dar mane random surakino. Tik nereikia teisintis, savo RM laikais dar ne taip puliuodavai tą teisėsaugą. Tiesiog kai užknisa, kad jiems leista yra jau tikrai per daug ir dar gintis bando.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Monstr    601

what am i reading rn ;-DDDDDDDDDDDDDD

prieš 2 valandų, Benas_Offensive parašė:

dėjo tiek starus tiek tikrino narkotikus ir vežė į kalėjimą. WTF

susikaupia nemažai starų, nes šaudotes po miestą

išveža į kalėjimą!?

prieš 1 valandą, Benas_Offensive parašė:

pradeda šaudyti jau žinodami, kad grobimas tuoj baigsis

o su starais iškart išveža

8 minutes ago, Lukas_Gang parašė:

random surakino

JŪS MAFIJOZAI AR TAKSISTAI ;DDDDDDDDDD

Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Gang    0
6 minutes ago, Lukas_Monstr parašė:

what am i reading rn ;-DDDDDDDDDDDDDD

JŪS MAFIJOZAI AR TAKSISTAI ;DDDDDDDDDD

Realiai net neaiškinsiu, nes tik mes gi durni esam, ką čia aiškint labai "protingiems ir viską žinantiems žmonėms" :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Monstr    601
2 minutes ago, Lukas_Gang parašė:

Realiai net neaiškinsiu, nes tik mes gi durni esam, ką čia aiškint labai "protingiems ir viską žinantiems žmonėms" :)

jūs skundžiatės dėl to, nes jus rakina, deda star, tikrina narkotikus, veža į kalėjimą. Ko jūs tikitės ? ;-dd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Gang    0
Dabar, Lukas_Monstr parašė:

jūs skundžiatės dėl to, nes jus rakina, deda star, tikrina narkotikus, veža į kalėjimą. Ko jūs tikitės ? ;-dd

Visi žinom, kad jeigu nieko neturi  - tave paleidžia. Šiuo atvėju mane patikrino, star neturėjau ir kai atrakino mane sušaudė.

Tu dar kažką turi pasakyt? Ir išvis visi čia esantys žinom, kad jie surakino tam, kad nespėtume padėti bombos, o ne kažkokia tai regulari patikra. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Simas_Rexxas    127

Realiai ko tikėtis dirbant gaujoj arba mafijoj? *keiksmai* kad privaziuos meksikietis mentas ir pasiulys bauda bei dar saldaini duos? Realybej mafukus dar ne taip skriaudz o cia gi RLS.LT, taip kad peace *keiksmai* 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lukas_Monstr    601
2 minutes ago, Lukas_Gang parašė:

Visi žinom, kad jeigu nieko neturi  - tave paleidžia. Šiuo atvėju mane patikrino, star neturėjau ir kai atrakino mane sušaudė.

Tu dar kažką turi pasakyt? Ir išvis visi čia esantys žinom, kad jie surakino tam, kad nespėtume padėti bombos, o ne kažkokia tai regulari patikra. 

Tai tu sakai, jie blogai daro, kad bando sustabdyt grobimą prieš jam prasidedant?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

@Ridas_Rls Aš tik vieno dalyko nesuprantu iš kur išvis čia atėjo toks dalykas, kad taip teisėsaugininkams galima elgti banke. Ar čia tu šitą sugalvojai, ar Juodis? Nes neprisimenu, kad anksčiau tokios nesamonės vyktu.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Benas_Master    93

@Ridas_Rls Aš tik vieno dalyko nesuprantu iš kur išvis čia atėjo toks dalykas, kad taip teisėsaugininkams galima elgti banke. Ar čia tu šitą sugalvojai, ar Juodis? Nes neprisimenu, kad anksčiau tokios nesamonės vyktu.

Tu nori pasakyti taktikos yra nesamonės ? Su galva bšk mastyk, mes surakinom jumis ir dabar jau taip blogai buvo, kad 2h į jailą atsisėdai, nemanau, kad Ridas (naujes dpkt) padarys kažką panašaus, nes tai yra tikra pieva 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Ridas    1.437

Taip buvo visą rls istoriją.

Tai tavo manymu rinktis penkias minutes po vieną į banką yra legit? Kai nepaskelbę grobimo mafijai lesa į teisėsaugininkus yra legit? Jei su bėga statusu driveby darantys mafijozai nubegs į banką tai jų rakinti neb bus galima nes gal mat jie grobima darys? Jei mafijos nesugeba susirinkt savo bazėse, tai ne teisėsaugininkų bėdos. Jie privalo užtikrinti saugumą banke, kuriame pastoviai yra ir kitų žaidėjų. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
47 minutes ago, Ridas_Rls parašė:

Taip buvo visą rls istoriją.

Tai tavo manymu rinktis penkias minutes po vieną į banką yra legit? Kai nepaskelbę grobimo mafijai lesa į teisėsaugininkus yra legit? Jei su bėga statusu driveby darantys mafijozai nubegs į banką tai jų rakinti neb bus galima nes gal mat jie grobima darys? Jei mafijos nesugeba susirinkt savo bazėse, tai ne teisėsaugininkų bėdos. Jie privalo užtikrinti saugumą banke, kuriame pastoviai yra ir kitų žaidėjų. 

Tai tavo manymu rinktis penkias minutes po vieną į banką yra legit? Kai nepaskelbę grobimo mafijai lesa į teisėsaugininkus yra legit? Jei su bėga statusu driveby darantys mafijozai nubegs į banką tai jų rakinti neb bus galima nes gal mat jie grobima darys?

Tai ką tu išvardinai aišku nėra ''legit'', aš tik pasiūliau idėją, jos taisykles galima redaguoti. Taip teisėsaugininkai turi užtikrinti banko saugumą, bet nepiknaudžiaujant savo privilegijomis ir šaudyti visus pasitaikusius mafijozus banke, o tuos kurie su starais - rakinti. 

prieš 1 valandą, Benas_Master parašė:

Tu nori pasakyti taktikos yra nesamonės ? Su galva bšk mastyk, mes surakinom jumis ir dabar jau taip blogai buvo, kad 2h į jailą atsisėdai, nemanau, kad Ridas (naujes dpkt) padarys kažką panašaus, nes tai yra tikra pieva 

Taktikos blet, pamatei mafijozą kuriam mažai hp praėjus jau keliolikai minučių po ano grobimo ir pradedi šaudyt be jokios priežasties? Aš taip padaryčiau, iškart rakintum ir dėtum starų, bet tu gerb. pareigūnas gali daryti ką tiktais nori.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Benas_Master    93
prieš 7 valandų, Benas_Offensive parašė:

Tai tavo manymu rinktis penkias minutes po vieną į banką yra legit? Kai nepaskelbę grobimo mafijai lesa į teisėsaugininkus yra legit? Jei su bėga statusu driveby darantys mafijozai nubegs į banką tai jų rakinti neb bus galima nes gal mat jie grobima darys?

Tai ką tu išvardinai aišku nėra ''legit'', aš tik pasiūliau idėją, jos taisykles galima redaguoti. Taip teisėsaugininkai turi užtikrinti banko saugumą, bet nepiknaudžiaujant savo privilegijomis ir šaudyti visus pasitaikusius mafijozus banke, o tuos kurie su starais - rakinti. 

Taktikos blet, pamatei mafijozą kuriam mažai hp praėjus jau keliolikai minučių po ano grobimo ir pradedi šaudyt be jokios priežasties? Aš taip padaryčiau, iškart rakintum ir dėtum starų, bet tu gerb. pareigūnas gali daryti ką tiktais nori.

Surakinau 5 ciuwus mane nužudė išvežiau tave ir niekam starų nedėjau ka tu čia svaigsti apie tą šaudyma

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri