Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Grove Street gauja turi naują bosą ! Vėl !

Recommended Posts

b3ae07e7ac6a680dca6b621176d8970b816.png

 

Televizorius: Grove Street direktorius eilinį kartą atsisakė savo pareigų, nauji rinkimai, nauji kandidatai, naujasis direktorius yra...

Alfredas: Kaži kas gaus gs drk, hmm, I HAVE NO IDEA...

Televizorius: SUŽINOSITE, PO REKLAMOS...

 

Kandidatų apžvalga:

Kristupas_Storm - Visų pirma, tu turi ~4,000  mafijų/gaujų patirties. Tai reiškia, kad pats negalėsi pasiimt bei naudot net colt‘o. Šiuo metu esi medikų pavaduotojas, todėl dažniausiai bendrauji su nepatyrusiais žaidėjais bei netikiu kad turi daug pažįstamų nusikaltėlių. Iš medikų pavaduotojo į gaujos direktorių gan didelis šuolis, nemanai? Tavo anketa: pagal tai ką parašei - gan daug treniruočių bus, o nepatyrusių darbuotojų irgi gan daug manau atsirastų, tai treniruotes reikėtų minimalizuot, kad galėtumėt daugiau „kaitint xp“. Keliose vietose pamiršai kablelį, ar nepakeitei, o šiaip anketa puse velnio. So, overall, dabartiniui The Ballas direktoriui tai jau bus trečias priešininkas. Paskutiniai du neparodė daug pasipriešinimo. O žinant kitus kandidatus, tu lieki paskutinėj vietoj.

Justas_Kba – Sveikutis, tavo anketoje, labai užkliuvo šis sakinys: „direktoriavimo pavadinti niekaip negalėčiau ... tai buvo nuolatinis, pasikartojantis košmaras“. Tu sakai, kad esi turėjęs direktoriaus pareigas ne vieną kartą, ir kiekvieną kartą taip baisiai susikirtai? „KOŠMARAS“, žinant kad turėjai kelis kartus pasitaisyt, bet vistiek sugebėjai iš darbo padaryt šūdą, bijočiau tau duot direktoriaus pareigas, kad tai nepasikartotų dar kartą. Apart šios dalies, gaujose manau darbuotojus labiau džiugina narkotikai, o ne pinigai. Labai dažnai anketose rašo apie pinigines premijas, pagalvok giliau.

The_Smecher – Smecher. Ką? Kur? Užpildė į gs? Waaat? Čia apie The_Smecher kalbam, jo? Jo. Pz. 8da1ed8b4b14f9e6ad69f7379f4a604b10.png ((gargali blemba :DDD))

Sw, negavai drk ;D. Smecher, vienas gerbiamiausių žaidėjų RLS‘e, asmeniškai esu kovojas su tavimi iš vien, prieš tave((unfortunatelly)), žinau kad pasipriešinimą DEAD END BALLAS parodysi, eisiu manau užsimest ant GS crips‘us. Anketa gera, lengvai skaitėsi, turiu idėja kas bus pavaduotojas. Manau vos ikėliai anketa, tiek tau, kandidatams, ballas, bei visam rls‘ui buvo aišku kas naujasis direktorius. Sveikinu. Tačiau, norėčiau asmeniškai kad vidurys bei pabaiga būtų tokia pati, arba bent panaši į pradžią. Esu matęs jau kelis kartus, kad link pabaigos apsileidi. Čia note to self pasidaryk.

 

 

 

Perliukai:

  • susirinkti komandą bandyčiau darydamas filmukus“
  • leisčiau susipažinti su ginklu, jog būtų malonu šaudyti, kaip gali kažką nušauti“

 

Gaujinių rojus jau čia. Linkiu sąžiningos, linksmos bei intriguojančios kovos. Peace out nigga‘z.

Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
2 minutes ago, The_Smecher parašė:

Aš tik +rep norėju chebra

xDDDDD

A pajimsi i darpa? esu bliste bet @Ridas_Rls nepamatis pazadu ;))))

 

O jei rmt, tai sveikinu ;) To ir tikėjosi realiai visi ;D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu su direktoriumi, linkiu didžiausios sėkmės ! 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.