Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Naujasis Policijos Departamento direktorius jau čia !!!!!!ą1č

Recommended Posts

Fuck The Police GIF

 

Sveiki visi !!!1 Šiandien buvo renkamas naujasis Policijos Departamento direktorius !!1 Woohoo!!č

 

16SAzyL.png

 

Kandidatai - 6

Atmesta anketų už taisyklių pažeidimus - 0

 

16SAzyL.png

 

Daniel_Rus – labai jaučiasi, kad gyveni Norvegijoje, kadangi su skiryba yra bėdų, bet tai labai nemaišo. Užkliuvo viena citata: "vienas iš svarbiausių dalykų tampant Policijos direktoriumi aš manau yra jo aktyvumas", minučių kaitinimas nepadarys tavęs geresniu, ar geriausiu direktoriu. Tomas_Castello yra puikus pavyzdys. Į dieną po ~700minučių bet... Gan daug tuščiažodžiauji, daug kas to pasekoje kartojasi, kas nėra gerai. Atrodo rašai tik tam, kad rašyt. Dar vienas dalykas, kuris man baisiai užkliuvo: tavo darbuotojai turės kas dieną pildyti ataskaitas, kad parodytu ką visą dieną veikė, nors rašai, kad esi gan aktyvus, tai kam to reikia? Gale anketos dar pats parašai: „kiekvieną dieną stebėsiu savo firmos darbuotojus kaip jie dirba savo darbą ar aktyvūs ar mandagūs kaip jie sutaria su kita teisėsaugos srities darbuotojais ir ar padeda kitiem žaidėjams bėdoje.“ Nelogiška. Tęsiam, viena iš tavo idėjų: „Sukūrčiau ''Kalėjimo vadovus'' vieną dieną savaitėje aukšto rango darbuotojai turės praleisti kalėjime prižiūrėti nusikaltelius apie 15 minučių ir palaikyti tvarką kalėjime. Į kalėjimų vadovus patekti galės ne kiekvienas tik aukšto rango darbuotojai todėl, kad žmonės turėtu tikslą keltis ranga.“yra arba nelogiška, arba neišaiškinta iki galo. Taip išeina, kad jeigu serveryje bus 1-ojo rango policininkas, o kalėjime bus maištas, jis negalės važiuoti ir jo numalšinti, kadangi neturės to rango? „Dienos apžvalga“ gan slidi idėja, kadangi manau tu tiesiog užsiknisi kiekvieną dieną rašyti kiek kiekvienas darbuotojas pražaidė, ką nuveikė, kokios buvo išdalintos premijos ir t.t. Nu arba puse dienos prabūsi afk, ko nenorėtusi. Policijos rutina nėra tokia įdomi bei originali, kad kas dieną aprašyti savo dienos veiklą. Taigi, idėjos priminė kažką panašaus, kaip „blem, reikia kažką parašyt...“xd. Atrankos: „duosiu pora kulkų ir pagydysiu ir tada kovosime iki mirties poto nuspresčiau ar jis yra vertas policijos darbo ar ne.“ Neskaitant to, kad atranka bus pusiau DM servas, bet aš jau matau tą vaizdą, kaip prie sienos stovi dar 8 žmonės, kurie laukia apklausos, kol direktorius iki mirties išsišaudys su kiekvienu.(XD)

 

Vakaris_Good – „Policija tai viena iš trijų teisesaugos sričių“ tavo žiniai, teisėsaugos sritys yra keturios. Dėl skirybos tau reikėtų stipriai padirbėt, jeigu nuspręsi kada vėl pildyti į direktoriaus pareigas. Aprašei savo tikslus, bet nepaminėjai kaip bandysi jų pasiekti. Rašai, kad nori pralaimėti kuo mažiau grobimų, bet nepasakei kaip. Čytinsi? Darbuotojams duosi cleo čytų youtube link? Ar darbuotojus mokysi ko nors naujo, unikalaus? „„Laimingas skaičius“ Kiekvieną sekmadienį darbuotojai sugalvos skaičių nuo 1-24, laimėtojai būtų - 5, kuriuos išrinkčiau per random.org svetainę.“ Tai kas iš to? Laimėtojai turės galimybę važinėti su rancher‘iu iki 21h? Galės išsipirkt įspėjimą su 50% nuolaida? Galėjai paaiškint plačiau. "pasiekimai" idėja neaprašyta iki galo, ta pati situacija kaip ir su viršuje paminėtomis idėjomis. Kitą kartą išsiplėsk labiau. Tas pats su treniruotėmis. Vėlgi, trūksta apie trijų sakinių.

 

Traškis_Malibu – Tavo klaviatūroj turbūt nėra nei kablelio, nei taško, pildai į policijos direktoriaus pareigas, bet nemoki be klaidų parašyt „Policijos“. Direktoriaus pareigos tau dar LABAI toli.

 

Johny_Flako – Į serverį emigravai prieš mažiau, nei savaitę, o jau pildai į direktoriaus pareigas? Wachu want? Nesi dirbęs mafijoj, todėl duoti tau teisėsaugos direktoriaus pareigas, būtų tas pats, kas duot čyterių prižiūrėtoją žmogui, kuris gyvenime nėra turėjęs čytų.

 

Eligijus_Nike – Direktoriaus pareigose niekada nepadarei didelio įspudžio, kuris tau suteiktų pliusą šiuose rinkimuose. Rašai, jog esi „draugiškas, ramus“ nors vip narių bendrąjame pokalbių kanale darai atvirkščiai. Viena iš tavo idėjų yra tokia, kad naujokus apklausinėsi atidžiau, nors nemanai, kad tai yra faktas, o ne idėja?!?!1ą Su nusinėmis raidėmis esi gan apsipykęs, o kadangi direktorius privalo mokėt rašyt lietuviškai, turi kur tobulėt.

 

Torres_Fiesta – Tai turi būt motyvacinis laiškas, o tu vietoj to, kad jo neparašei, bet dar ir parašei baisiai skurdžią anketą, kuri net nepriminė anketos.

 

Naujasis Policijos direktorius - Daniel_Rus!"11ą 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

  • Dabar skaito   0 nariai

    Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

  • Šią temą peržiūrėjo

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Absolut_Jokse  Justas_Ses  Jake_Thompson 

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.