Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Naujasis Apsaugos direktorius!

Recommended Posts

Security Monitor GIF

Sveiki. Atvirai nesitikėjau, kad bus tiek daug kandidatų į direktoriaus pareigas. Šiuose rinkimuose didžiausia dalį dėmesio skyriau idėjoms. Nenoriu, jog ateinantis direktorius apsiribotų grobimais, kaip kad darė pastarieji.

lO5PNdp.png

Kandidatų - 10

Atmesta už taisyklių pažeidimus - 3

lO5PNdp.png

Samp_Dovis – Iki trečiosios idėjos buvo viskas maždaug gerai, ir tada boom: „ padarė daug gero apsaugai. Taip pat išdirbę daugiau nei 15 dienų ir padarę daug gero mechanikams jis gautų 25'000€ premiją“. Iškart šovė mintis, kad kopijuoji kažkieno mechanikų anketa, gal savo, nežinau, nes neradau niekur paskutinės mechanikų rinkimų temos. Toliau, ketvirtoji idėja. Darbuotojai patys išrinks kas nusipelnė rango, tai jeigu tu turi draugų, kilsi per rangus greičiau nei nežinau kas, o naujokai, kurie vos ką pažįsta ir gerai pasirodė, nieko negaus, nes tiesiog draugeliai nominuos draugelius. Apie tavo anketą, kas man patiko, tai jog darbo diena nebus visiškai orentuota aplink grobimus, kas pastarąsias kelias kadencijas vyko, tačiau labiau reikėjo padirbėt dėl savo gramatikos.

Rls_Auris – Visų pirma, reikėjo dar kartą perskaityt anketą, nes pats radau gan daug gramatinių klaidų ir kelias skirybos. Tavo pirma idėja - serverio žaidėjų apmokymai, o tu man paaiškink, kas šitų apmokymų norės? Tai yra tavo pagrindinė idėja, bet abejoju, kad atsiras daugiau nei du žaidėjai per tavo kadenciją, kurie norės šių apmokymų, nes visi mokam atsišaudyt, visi mokam „/admin pzu 34 saudo y civiliusĄ!1!“. Antra tavo idėja - Apsaugos diena. „apsaugos paslaugas bus ... nemokamai. Kadangi bus padaryti už apsauga reiks mokėti.“. Apie šita nieko nerašysiu, tiesiog paskaityk pats.

Justas_Kba – Neturiu daug prie ko galėčiau prisikabinti. GAB, „keletas išrinktųjų galėtų vykti į maišo periimimą“, man kyla abejonių, ar visada laikytumeisi šios savo idėjos. Teisėsaugai trūksta darbuotojų skaičiaus, mafijų daug, o apsaugos 10 prisijungę, bet vos 3 iš jų GAB būrio nariai. Tai nebūtų /get visus 10? Kas man patiko tavo anketoje, tai apmokymų filmukas. Visiems užknisa skaityt kaip turėtų elgtis apsauginis, koks jo darbas. Filmuko idėja manau labai gera!

Feat_Thompson – Idėjos paprastos, bet geros. Ypač patiko neribotų lygių idėja, bet kažkaip nepamačiau nieko apie treniruotes anketoje. Visgi, apsaugoje gan dažnai renkasi naujokai, o tu jų nemokysi tiesiog?  

Jonas_Pain – Kaip ir su Feat‘u, idėjos paprastos, bet geros. Jeigu duočiau direktoriaus pareigas būtent tau, būčiau užtikrintas, kad apsauga būtų pasirūpinta. Tačiau minusas tas, jog tu turi apskritą 0 patirties apsaugoje, o aš norėčiau leisti pasireikšti naujasniam asmeniui direktorio poste, o ne senbuviui.

Franklin_Moreno – Joooo, tikrai nemažai forumo paskyrų turi... Sutinku su tavimi, kvalifikacija tikrai reikalinga šiam darbui, nes čia dažniausiai renkasi naujokai. Apsaugos būriai -  įdomi idėja, man ji patinka. Dėl rangų sistemos, manau treniruotę pravest turėtų būt būtina tik norint patekt į vieną iš aukštesnių rangų, pvž 3 ir daugiau. Nesitikiu, kad naujokas pirmo rango galės pravest naudingą treniruotę, o jeigu kiekvienas darbuotojas turės pravest, kitiems darbuotojams bus užsiknisimas per diena stovėt bent 3 treniruotėse, tai žinai. Likusios idėjos gan geros, labai patinka, jog darbuotojai bus užimti TAVO veikla.

Grazvys_Nfs – Iškarto kyla minusas, jog nesenai grįžai į serverį, dar net darbo su pakvietimu nesusiradai, o jau pildai į direktoriaus pareigas. Kas patiko, tai jog išsikeli aukštus tikslus bei labai pasitiki savimi. Anketoje matosi, kad po apsaugos atnaujinimo ten dar neteko tau dirbti, kadangi nepamini nei karto inkasatorių dalies. Kas gan įdomu, tai kad rinksi pavaduotoją demokratiškai, norėčiau tai pamatyt. Skyriai, kažkas įdomesnio bei unikalaus apsaugai, primena dabartinius SWAT.  „noriu sukurti šioke toke intriga ir neatskleisiu, kaip tos idėjos veiks.“ Tai jeigu vardini idėjas, tai vardink. Aš noriu matyt ką naujo kandidatai įneš į darbą, ir kaip šios idėjos veiks, o ne pažadų lavina (kaip mūsų politikai). Neskaitant tavo minusių, anketa susiskaitė geriausiai iš visų.  

Direktoriaus pareigos atitenka Grazviui_Nfs!

Anketa gera, idėjos geros. Kadangi apie apsaugos atnaujinima daug nežinai, galbūt tai tik į pliusą, dar daugiau idėjų galėsi įnešt į apsauga. Siūlyčiau pavaduotojo pareigas suteikti Franklin‘ui, kadangi manau kartu galėtumėt iškelt apsauga į kitą lygmenį. Sveikinu Gražvi !

Gražviui neišbuvus 14 dienų, direktoriaus pareigos atiteks Franklin_Moreno.

Perliukai:

• Žudyti yra blogai
  • Dabar manau apibūdinsiu savo harakteri
  • šiek turintis vaikiškumo

Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu man atrodo direktorius turi viską žinot apie jo darbą, t.y. kas naujo ir seno liko nes bus nekoks vaizdelis kai darbuotojai žinos daugiau nei pats direktorius. Nu bet tikėkimės aš suklysiu :) swkn

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Lukas_Monstr parašė:

Nenoriu, jog ateinantis direktorius apsiribotų grobimais, kaip kad darė pastarieji.

Visiškai nesutinku su šiuo teiginiu, kad pastarieji apsiribojo tik grobimais.

Realiai ir šį kartą nieko ypatingo nesitikiu, nes akivaizdžiai matosi, jog nėra jau kažkaip nusiteikta siekti kažko, bet gl ;)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.