Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Naujasis radistų direktorius !

Recommended Posts

Humor Dancing GIF

Kandidatų buvo gan daug, bet daugiau nei pusę kopijavo, neturi patirties arba yra DPS, tai lol bšk.

gKDKY9Y.png

Kandidatai - 8

Atmesta už taisyklių pažeidimus - 3

gKDKY9Y.png

Abraom_Linkoln - Abraom_Linkoln | Anketos kopijavimas | 2017.11.28

Eligijus_Nike – Jeigu skaičiau anketą vakar, nereiškia, kad pamiršau ką skaičiau. Gz su DPS.

Priviet_Kenta – Aš tavęs net neanalizuosiu, negaliu nu :-dddd https://i.imgur.com/QzxWmml.png

Kristupas_Storm – Prieš pildant į radistų direktoriaus pareigas gan gera idėja ten pirma padirbt.

Lukas_Zip – Buvai užblokuotas už kenkimą projektui, kita paskyra užblokuota už buginima, buvai įrašytas į grubių pažeidėjų sąraša visam laikui(Spėju Black‘as ištrynė, įdomu kodėl). Nesenai grįžai į projektą ir dar pilnai neišsiaiškinau už ką buvai užblokuotas. Noriu sužinot ar tu pasitaisei prieš duodant direktoriaus pareigas.

Vakaris_Good – Nežinau kiek laiko žaidi Lol‘ą, bet jis rašosi „League of Legends“ xd. Turi tik 1,4k radistų xp. Nori tapti radistų direktoriumi, kurių veikla sukasi aplink rašymą, bet pats nemoki rašyt. Su skliausteliais irgi nežinau ką darai. „skelbti skalbimu vesti rubrikas nes yra UŽDRAUSTAS skelbimas į (/vc /vp /s) ir panaikinti (Reporteriai).“ 1 idėja visai nieko, 3 idėja bazarų kovos - ne ačiū.  Rašai, kad padarytum įdomesnių rubrikų nei rašai idėjose, bet neparašai kokios jos būtų. Jeigu nori direktoriaus - nereikia jokių paslapčių.

Franklin_Moreno – Ta pati situacija kaip ir su Kristupu, reikėtų pirma igyt darbo patirties, nemanai?

Justas_Kba – Turi daugiausiai radistų patirties iš visų kandidatų. Išsikėliai tikslus, pasitiki savimi. Asmeniškai, nepasakyčiau kad radistų darbas yra labai įdomus, bet čia tik aš. Debatų idėja mano manymu nėra labai gera, žmonės tiesiog pyktis pradės. Apie pinigų bomba patylėsiu, god help me. Man gan keista, kad tu galvosi kiekvieną dieną naujas rubrikas, o galėtum tiesiog padaryt inerviu kartas nuo karto su protingais žmonėmis aktualiomis temomis. Apskritai, anketa tikrai gera.

Iš kandidatų, direktoriaus pareigas matau užimant tik Justą_Kba. Sveikinu.  

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 7 valandų, Justas_Kba parašė:

Ačiū!

Nepaėjo su GS, tai nors radistų paimiai, mldc. Sekmės tau drauguži ^^

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

• Šią temą peržiūrėjo

1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Word_Exe 

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.