Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Kalėdinės Darbų Žaidynės !

Recommended Posts

drunk santa GIF

 

Kalėdinės Darbų Žaidynės! 

 

PLTbFhd.png

 

Visiems darbams bus paskirta data, laikas, kada bus jų eilė atlikti kažkokias užduotis.

Užduotys bus visiems darbams skirtingos, o į tai įeina 6 paprastos užduotys, ir po vieną specifinę, pagal darbą.

 

Užduotys:

 

1. Nuotrauka su užuomina. Kiekvienas darbas, burtų kelių, gaus atsitiktinę nuotrauką, o kartu su darbo kolektyvu ir darbinėmis mašinomis (TRV su nuosavomis), turės tą vietą, naudojant tik nuotrauką, atrasti. Galit išsiskirstyt, galit būt grupe. Kuo greičiau - tuo daugiau taškų gausit iš komisijos. Atradus tą vietą rasite užuominą, kur bus kita užduotis.

2. Mįslė ir atradimas. Bus duodama mįslė, painus paaiškinimas kur Jums teks nuvykti. Mįslę įveikus ir atvykę į nurodytą vietą gausite kitą užduotį.

3. Atrasti paslėptas mašinas, žmones. 

4. Mirgalkė. Visame serveryje bus viena darbinė mašina, kuri turės vieną išskirtinumą - jai nepriklausančią mirgalkę. Jums reikės ją atrasti, o joje lauks kita Jūsų užduotis. Ji gali būti ant bet kurio darbo mašinos...

5. SAMP bug'ai. Jums bus duodamos kažkokios užuominos, apibrėžiamai, kita informacija, kurių pagalba teks sienose ieškoti skylių, ar kitų "fishy" dalykų, kurie Jus nuves į kitą misiją. 

6. Slapta misija.

 

Specialiosios užduotys:

 

Medikams:

Kažkur žemėlapyje dingo signalas su garsiu alpinistu. Jūs nežinote kas jam nutiko, ar jis dar gyvas. Jūsų tikslas yra pasiskirstyti į komandas į sraigtasparnius, kibti į paiešką, o suradus pagydyti nuo galimų sužalojimų, parskraidinti atgal į miestą, parvežti namo. Savo būsto numerį jis pasakys pakeliui, o namo viduje laukia kai kas slapto.

 

Mechanikams:

Iš atsitiktinių darbo bazių buvo pavogta 4 mašinos. Jos jau gali būti pakeistos, perdažytos, ir turbūt paslėptos. Paskutiniaisiais duomenimis, visos jos buvo matytos Rytinėje GTA pusėje. Jūsų tikslas yra rasti visas pavogtas mašinas, jas grąžinti į jų priklausomas darbo bazes, susitarti, kad darbuotojai ar direktoriai Jus įleistu. 

 

Taxi:

Gautas iškvietimas, kad vienas labiausiai ieškomų teisėsaugai banditų pakliuvo į bėdą. Jis yra kažkur vandenyje, o kadangi slapstosi nuo teisėsaugos, jo niekur nėra matyt. Jūs turite čiupti valtis ir kibti į iškvietimą, kadangi išsaugojus banditą jis Jums tikrai atsidėkos. Radę jį vandenyje turėsite pergabenti jį į sausumą, o nuo jos į jo slėptuvę, bet būkit atsargūs, nes tik įsėdęs į Jūsų valtį jis išsiduos, ir teisėsauga bandys jį sučiupti, kartu su Jumis. Jeigu būsite su valtimi, policija taip pat šaudys su valti. Jeigu perlipsite į krantą ir sėsite į mašiną - policija taip pat siųs savo ekipažus pas Jus. Dirbkite greitai ir komandiškai. 

 

Tolimųjų Reisų Vairuotojai: 

Drifteriams besitreniruojant baigėsi degalai, o mechanikai nedirba. Jūsų tikslas yra atvežti kuo daugiau kuro jiems, kurie Jūsų lauks "drift" kalne. Minusas tame, kad cisternos yra nekokybiškos, ir vežant į kalną viskas išbėga pro galą, todėl Jums teks į kalną užvažiuoti atbulomis, kad neišbėgtu kuras. Už kiekvieną pristatytą priekabą driferiai Jums atsidėkos. Trumpinti negalima. 

 

Gaujos:

Slapta užduotis.

 

Mafijos:

Priešininkų rankose yra Jūsų mafijos automobilis, o Jūsų rankose - Jų. Jūs esate dideliame, 10-ies aukštų garaže. Viena mafija yra 10 aukšte, turinti priešininkų automobilį, o kita mafija 1 aukšte, taip pat turinti priešų automobilį. Jūsų misija yra pirmiems atsiimti savo transportą ir jį sugrąžinti į savo aukštą. Objectives: iššaudyti visus priešininkus ir/arba nuvaryti priešininkų automobilį į savo aukštą. Nebus jokių respawn, todėl strategiją gerai apmąstykite. Vartojimas galimas. Sprogus mašinai per pora sec sutaisysim. (6 atstovai iš kiekvienos mafijos)

 

Teisėsauga:

Visi Jūs esate kolegos. Visi Jūs esate geri draugai. Visi Jūs esate ištremti į PC miestelį, iš kurio negalite išeiti. Iš vienos bendros teisėsaugos visi pasidalinote į 2 būrius, kurie yra skirtingose miestelio pusėse, ir turi po 1 saugomą žmogų. Jūs turite tik SG ginklą, bet miestelyje yra paslėptų automobilių, kurių bagažinėse slypi slapti, geresni ginklai. Jūsų tikslas yra: išnaikinti visiškai visus priešininkus, arba nušauti jų saugomą žmogų. Gerai apmąstykite strategiją, nes geresni ginklai gali būti geresnė gynyba, o gal geriausia gynyba yra stiprus puolimas? Bus matyt. 

 

PLTbFhd.png

 

Daugiau informcijos apačioje.

DPKT komanda.

  • Patinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

horatio sanz snl GIF

 

25463520_1650006995056421_155777153_n.png?oh=c6175375b1705de43acd265d5a6174d0&oe=5A36F8A6

 

Visas daromas užduotis vertins tam tikra komisija. Kol kas jų nariai nėra viešai skelbiami, tegul tai lieka paslaptėlė. Jie atsižvelgs į Jūsų komandini darbą, pykčius, susitarimus, kartu sprendžiamas bėdas, naujokų panaudojimą ir kitus veiksmus, o to pabaigoje Jūsų bendrą pasirodymą įvertins dešimtbale sistema. (*/10). Visi gausite prizus, bet tų, kurie surinks daugiausiai balų ar geriausiai pasirodys - gaus daugiau. 

 

Šios užduotėlės vyks visą kitą savaitę (18-24 dienomis), o kiekvienas darbas turės savo datą bei laiką pasirodyti iš geriausios pusės.

 

Data - Tos dienos frakcija

12.18 21:00Medikai

12.19 20:00TRV

12.20 19:00Mechanikai

12.20 21:00 - Radistai

12.21 17:00Teisėsauga(Įskaitant Apsauga)

12.21 21:00Taksi

12.21 19:00Gaujos

12.22 21:00Mafijos

 

25463520_1650006995056421_155777153_n.png?oh=c6175375b1705de43acd265d5a6174d0&oe=5A36F8A6

 

Užduoties paaiškinimas, taisyklės:

 

Medikai -

Užduotyje galės dalyvauti maksimaliai 9 darbuotojai. Leidžiama naudotis maksimaliai 3 sraigtasparniais ir 3 automobiliais. Draudžiama naudotis teleportais. Per šią užduotį bus žiūrima į jūsų kaip komandos bendradarbiavimą, medikų valdžios vadovavimo įgūdžius, resursų išnaudojimą bei jūsų laiko išnaudojimą. Nepamirškime, kad žmogus priešmirtinėje būsenoje turi tik 1 min. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

TRV - 

Į kalną užvažiuot turės būtinai firmos valdžia ir bent 3 darbuotojai. Visi kiti - papildomi taškai. Jeigu cisterna nukrenta - jūsų krovinys atkrenta kadangi šis prakiuro. Trumpinti kelią draudžiama. Būsite vertinami pagal jūsų atbulinio vairavimo įgūdžius, laiką per kurį užvežėt cisterna ant kalno viršaus bei kiekį Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Mechanikai - 

Šių 4 transporto priemonių gali ieškoti maksimaliai 8 darbuotojai. Leidžiama ieškot transporto priemonių su nuosavomis mašinomis. Būsite vertinami pagal jūsų bendradarbiavimą, valdžios vadovavimo įgūdžius bei resursų išnaudojimą. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Radistai -

Nustatytu laiku gausite tam tikras užduotis. Būsite vertinami pagal tai, kaip efektyviai jas įvykdysite. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Taksi - 

Leidžiama naudotis 1 valtimi, kad pasiekt šį nusikaltėlį. Pasiekus sausumą, nusikaltėlis duos jums jo sleptuvės vietą. ... Būsite vertinami pagal bendradarbiavimą, situacijos analizavimą, valdžios vadovavimo įgūdžius, resursų išnaudojimą bei efektyvumą. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Gaujos -

Savo užduotį sužinosite viršuje paminėtu laiku. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Mafijos -

Maksimaliai 6 atstovai iš kiekvienos mafijos. Mirus, draudžiama grįžti į karo lauką bet kokiais būdais. Jeigu visi jūsų mafijos atstovai miršta - pralaimėjimas. Jeigu priešai atsigabena jų transportą į jų aukštą - pralaimėjimas. Būsite vertinami pagal savo vartojimo, šaudymo įgūdžius, strategijas, bendradarbiavimą, valdžios vadovavimo įgūdžius bei sąžiningumą. Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Teisėsauga -

Maksimalus dalyvaujančių skaičius - nenustatytas. Draudžiama naudoti visus ginklus, išskyrus tuos kuriuos jums davė arba tuos, kuriuos galit pasiimt iš automobilių. Viso būrio mirtis - pralaimėjimas. Jūsų saugomas žmogus miršta - pralaimėjimas. Būsite vertinami pagal savo šaudymo įgūdžius, strategijas bei bendradarbiavimo.  Maksimalus prizas - 375'000€ (gali keistis).

 

Visi prizai bus išdalinti pabaigoje žaidynių(Kai visi eventai baigsis).

 

25463520_1650006995056421_155777153_n.png?oh=c6175375b1705de43acd265d5a6174d0&oe=5A36F8A6

 

Jeigu turite klausimų, rašykite šioje temoje. 

DPKT komanda.

Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr
TRV laikas pakeistas į 20 valandą. Pakeista gaujų diena į ketvirtadienį. TSSG data pakeista į Ketv - 17:00. Pridėta daugiau informacijos.
  • Patinka 2
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nepamirškime, kad žmogus priešmirtinėje būsenoje turi tik 1 min.“ Ką tai pasako? Kad Medikai per vieną minutę sraigtasparniais turės surasti, nusileisti ir atgaivinti žmogų? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
44 minutes ago, Gytis_Valentas parašė:

Nepamirškime, kad žmogus priešmirtinėje būsenoje turi tik 1 min.“ Ką tai pasako? Kad Medikai per vieną minutę sraigtasparniais turės surasti, nusileisti ir atgaivinti žmogų? 

Taip, būtent tą ir reiškia. Nenurodyta ar turėsite iš bazės važiuot, ar patruliuodami mieste atgaivinti jį.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 2 valandų, Darius_Blogizzz parašė:

Taip, būtent tą ir reiškia. Nenurodyta ar turėsite iš bazės važiuot, ar patruliuodami mieste atgaivinti jį.

Užteko 2 komentarus paskaityt, ir aš jau toks

 

sigh GIF

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 7 valandų, Tom_White parašė:

Užteko 2 komentarus paskaityt, ir aš jau toks

 

sigh GIF

Nepamirstam kur randames seniuk xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 1 valandą, Darius_Blogizzz parašė:

Nepamirstam kur randames seniuk xD

Ne mes paprasčiausiai nesupratome kaip įmanoma pvž: iš kokios bazės iki tpkalno per 1min nuskrist? Mes tai prasibandėm ir tai paprasčiausiai neįmanoma, taip ir likom nesupratę kas čia bus...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 2 valandų, Leonard_Frain parašė:

TAXI - O valtys bus duodamos, ar iš /tpvip? 

Valtys, sraigtasparniai - /tpvip. 

5 minutes ago, Benas_Offensive parašė:

Ne mes paprasčiausiai nesupratome kaip įmanoma pvž: iš kokios bazės iki tpkalno per 1min nuskrist? Mes tai prasibandėm ir tai paprasčiausiai neįmanoma, taip ir likom nesupratę kas čia bus...

Jūs žinote tiek, kad alpinistas yra kažkur aukštai. Galbūt jam viskas gerai, jis toliau kopinėja per kalnus, o visos el. priemonės prarado ryšį. Galbūt jis užsimušė, ir jo jau gyvo neberasite. Jūs nežinot kas bus, todėl medikai, kaip komanda, turi būt pasiruošusi veikti greitai, nes jį pamačius, gali tekti imtis kraštutinių priemonių, norint išsaugoti jo gyvybę. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.