Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tom_White

Naujasis "free star" direktorius !

Recommended Posts

jump fence GIF

 

Sveiki! Šiandien buvo renkamas naujasis FTB direktorius. Anketų sulaukėm nemažai, bet realių kandidatų buvo vos pora. Nu nieko, bent sudėjom nemažai hyperlinkų, todėl analizė bus šiek tiek smagesnė skaitymui. 

 

akWSPpI.png

 

Anketų: 8

Atmesti dėl taisyklių pažeidimų: 3.

Kandidatai: 2.

 

akWSPpI.png

 

Donatas_Kutulis - "Nuo paskutinio gauto forumo įspejimo privalo praeiti bent savaitė, priešingu atvėju kandidatūra atmetama."  Tai va.

 

Anta_Nas - direktorių taisyklėse yra paminėta, kad direktorius privalo mokėti rašyti lietuviškai. Skaitant tavo anketą darosi baisu pagalvojus, kaip turėtu atrodyti darbo informacija. Dar anksti tau direktoriaus postas.

 

Vilis_Vili - jūs su Rls_Auriu gal pora? Nes abu mąstot žodis į žodį taip pat.... 

 

Torres_Fiesta - Torres_Fiesta | Čytinimas | 2017.12.18

 

Agentas_Linas - pretenduoji į FTB direktoriaus postą, nors prieš savaitę sugautas teisėsaugos šovei /q. 24 valandas turėjai apmąstyt ką darai blogai, ir kad gal taip nebereikia daryti, jeigu jau nori direktoriaus posto? Nesimato, kad supratai realiai. Nors problema ta pati, kaip pas Kutulį - per anksti galvot apie direktoriaus postą. Aš rimtai.

 

Matas_Rap - rimtai? Ačiū, mums nereikia neaktyvios ir žlugusios FTB, kaip ir visi darbai, kurių direktoriavimu apsiiemi, nebent po 2 savaičių jau daryt kitus rinkimus. 

 

akWSPpI.png

 

[2] Rls_Auris. Anketa skurdi, palyginus su Barrio. FTB veiklų neišvardinai, apart " atsakinga už tvarką mieste ". Čia nebežinai daugiau ką jie daro? Viską aprašyk smulkiai. Aišku, be to - gramatika, rašyba. Direktorius turi mokėt rašyt lietuviškai. Priminimas. Idėja dėl transporto ir laiko pražaidimo - not bad, not bad, bet Barrio tave gan pralenkė tiek visa anketa, tiek veikla bei aktyvumu žaidime. 

 

[1] Barrio_Guerilla. Anketa žymiai rišlesnė ir platesnė, nei Aurio. Viskas aprašyta plačiau, smulkiau, kas suteikė žymiai daugiau taškų, siekiant direktoriaus posto. Idėjų žymiai daugiau, tik ties kai kuriomis gan persistengta. Šiek tiek užkliuvo trečia idėja, kurios tikslas sutaupyti tas mili sekundes, rašant /info xd, o ketvirtoji idėja gan prajuokino: "gali tom tikrom valandom dirbt su nuosava transporto priemone, pvz 15:00 – 16:00, paskui 18:00 – 20:00". Leisi darbuotojams dirbti su nuosava transporto priemone, o už blistus irgi pats mokėsi? Čia toks apmąstymui.xd 

 

Naujasis FTB firmos direktorius - Barrio_Guerilla !

 

Direktorių Priežiūros komanda.

  • Patinka 1
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu naujajį FTB direktorių.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

swejkinu, palinkesiu ismokti kurti savo temas ir nepizdint kitu aciu uz demesi gero darbo

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.