Lukas_Monstr

TeamSpeak papeikimai

Recommended Posts

Lukas_Monstr    511

QldOuuY.png

Apie nusižengusį privilegijuotą asmenį galite pranešti čia.

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: 
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: 
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: 
  • Pažeidimo įrodymai: 

Rls Teamspeak komanda.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dovis_Elemo    215
1 minute ago, Martynas_Hardas parašė:

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė:  Martynas_Hardas
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Dovis_Elemo
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  Free banas.
  • Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/jE5mIjb

Labas, Martynai. Taip, klaidą pripažįstu, bet prieš mane teisiant, leisk viską paaiškinti. Kadangi per apklausą man buvo sakę, jog Band.Prižiūrėtojams yra prailgintas blokavimo laikas, norėdamas pažiūrėti kiek laiko galiu blokuoti, padariau tai ant tavęs, tik vietoj to, jog būčiau atšaukęs blokavima, NETYČIA nuspaudžiau užblokuoti, bet šioje situacijoje nepasimečiau, todėl greit sureagavau, pranešiau TeamSpeak administracijai ir nepraėjus nė minutei iš kart buvai atblokuotas, problemos jokios nematau, tik tiek, kad turėjai iš naujo prisijungti į TeamSpeak serverį. Dėl visko atsiprašau, daugiau tokių klaidų nepasikartos.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Martynas_Hardas parašė:

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė:  Martynas_Hardas
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Dovis_Elemo
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  Free banas.
  • Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/jE5mIjb

Šiam kartui papeikimas atmestas, kaip pasiaiškino Dovis jis padarė klaidą, bet tu tučtuojau buvai atbanintas.

• Patinka 1
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Matas_Matt    68

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė:  Matas_Matt
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gregor_Ulinshy
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Užbanino ale trukdymas, kad neleidau prižiūrėt kanalo. Negaliu sumovyt savo darbuotojų į kitą kanalą?
  • Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/Hcf1Ysy
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Domis_End    104
26 minutes ago, Matas_Matt parašė:

Anketa:

• Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Užbanino ale trukdymas, kad neleidau prižiūrėt kanalo. Negaliu sumovyt savo darbuotojų į kitą kanalą?

Gregoris negali rašyt forume, todėl pateiksiu jo įrodymus aš. Baną gavai už tai - Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min.

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Matas_Matt    68
3 minutes ago, Domis_End parašė:

Gregoris negali rašyt forume, todėl pateiksiu jo įrodymus aš. Baną gavai už tai - Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min.

Esu direktorius, negaliu su darbuotojais pašnekėti, padiskutuoti? Rimtai už tai baninat? trefkės per jus pravest negalėjau. Ir nelabai norisi diskutuoti, kai prižiūri kanalą, ir kai komentuoja.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Domis_End    104
1 minute ago, Matas_Matt parašė:

Esu direktorius, negaliu su darbuotojais pašnekėti, padiskutuoti? Rimtai už tai baninat? trefkės per jus pravest negalėjau. Ir nelabai norisi diskutuoti, kai prižiūri kanalą, ir kai komentuoja.

Trugdei prižiūrėt kanalą, gavai ką turėjai gaut, pabūsi ramus 30 minučių,  nemanau kad labai daug gali trugdyt asmuo prižiūrintis kanalą

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Matas_Matt    68
2 minutes ago, Domis_End parašė:

Trugdei prižiūrėt kanalą, gavai ką turėjai gaut, pabūsi ramus 30 minučių,  nemanau kad labai daug gali trugdyt asmuo prižiūrintis kanalą

Kur yra tokia taisyklė? Parodyk kur ji parašyta forume. :)

Esu direktorius, norėjau su darbuotojais privačiai pakalbėti. Draudžiama? LOL

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Domis_End    104
Dabar, Matas_Matt parašė:

Kur yra tokia taisyklė? Parodyk kur ji parašyta forume. :)

Esu direktorius, norėjau su darbuotojais privačiai pakalbėti. Draudžiama? LOL

Čia ne taisyklė, o bausmė, pateikiau prieš tai, pateiksiu ir dar kart Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Matas_Matt    68
6 minutes ago, Domis_End parašė:

Čia ne taisyklė, o bausmė, pateikiau prieš tai, pateiksiu ir dar kart Trukdymas prižiūrėti kanalą - Ban 30min.

Kaip aš trukdžiau prižiūrėti kanalą jeigu norėjau, su darbuotojais pakalbėti? ir gavau baną.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 22 valandų, Matas_Matt parašė:

Anketa:

Papeikimas atmestas. Banas buvo teisingas dažniausiai direktoriai/pavaduotojai visus išmoovina, nes nenori, kad jų kanalą prižiūrėtu, taip tu ir pasiilgei.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Scar_Lxrd    4
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Scar_Lxrd
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Rokas_Gun
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo? Su draugais buvau žaidimų kanale ir po biški visi išsiskirstėm, likau kanale užrakintam ir nuėjau nuo kompo, nes reikalų atsirado. Po kažkiek laiko grįžau ir bana radau. 
  • Pažeidimo įrodymai: https://gyazo.com/8464c21a6fd5d7876deec41b38204391

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 13 valandų, Scar_Lxrd parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Scar_Lxrd
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Rokas_Gun
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo? Su draugais buvau žaidimų kanale ir po biški visi išsiskirstėm, likau kanale užrakintam ir nuėjau nuo kompo, nes reikalų atsirado. Po kažkiek laiko grįžau ir bana radau. 
  • Pažeidimo įrodymai: https://gyazo.com/8464c21a6fd5d7876deec41b38204391

@Rokas_Gun įrodymus pateik.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: Ponaitis_Evaldas
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė:  Dovis_Elemo
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  FreeBan, paprašiau kad mane numovintų į FTB kanalą ir pasakiau nes nuo jo smirdi (nes taip ir yra), o tai tikrai nėra įžeidimas ar kažkoks keiksmažodis, tiesiog man nuo jis smirdi ir aš pasakiau reason dėl ko aš noriu move (išreikšta mano nuomonė). O jis man šovė banuką. Ir kas jam davė tą priž? ir + jo reason buvo - "Paliktas užrakintas žaidimo kanalas" (neklauskit). Labai Dovi norėčiau kad užaugtum.
  • Pažeidimo įrodymai https://www.part.lt/perziura/452a3e11862d2a0308d38e05bdb0ebaf376.jpg

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dovis_Elemo    215
27 minutes ago, Ponaitis_Evaldas parašė:

Anketa:

• Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  FreeBan, paprašiau kad mane numovintų į FTB kanalą ir pasakiau nes nuo jo smirdi (nes taip ir yra), o tai tikrai nėra įžeidimas ar kažkoks keiksmažodis, tiesiog man nuo jis smirdi ir aš pasakiau reason dėl ko aš noriu move (išreikšta mano nuomonė). O jis man šovė banuką. Ir kas jam davė tą priž? ir + jo reason buvo - "Paliktas užrakintas žaidimo kanalas" (neklauskit). Labai Dovi norėčiau kad užaugtum.
  • Pažeidimo įrodymai https://www.part.lt/perziura/452a3e11862d2a0308d38e05bdb0ebaf376.jpg

Įrodymų man nereikia, todėl jų ir neturiu, dėl reasono, tai jį pakeičiau, o laikas buvo teisingas. Dėl įžeidinėjimo, tai pats neneigi, jog vartojai įžeidžiančius žodžius.Be to, buvau atėjęs į kanalą ir laukiau iš tavęs atsiprašymo, atsiprašyti nesugebėjai, todėl ir buvai nubaustas. Gl.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Dovis_Elemo parašė:

Įrodymų man nereikia, todėl jų ir neturiu, dėl reasono, tai jį pakeičiau, o laikas buvo teisingas. Dėl įžeidinėjimo, tai pats neneigi, jog vartojai įžeidžiančius žodžius.Be to, buvau atėjęs į kanalą ir laukiau iš tavęs atsiprašymo, atsiprašyti nesugebėjai, todėl ir buvai nubaustas. Gl.

Tai jeigu tarkim tu man betkokį žodį pasakai ir aš isižeidžiu tarkim kuris nėra nei keiksmažodis nei kažkas panašaus, tai viskas galiu banint? Tarkim jeigu būčiau tavo vietoj... Pievos seni čia nėra įžeidimas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Ponaitis_Evaldas parašė:

Anketa:

Papeikimas atmestas. Jeigu tu pats pasakiai, kad jis smirdi tai manau ligoška, kad šneki nesamones. + Prižiūrėtojas, Administratoriams įrodymų darytis neriekia. Ir man įdomu, kaip tu per kompą užuodi kitą žmogų? Pirmai save pasiiuostyk o tada šnekėk. :)

Redaguota . Redagavo Saška_Finazonik

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: Ponaitis_Evaldas
  • Pažeidėjo Vardas_Pavardė:  Darius_Troll
  • Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  Sėdėjom su draugu FTB kanale ir atėjo Darius sako prižiūrėsiu kanalą, mes išėjom į žaidimų kanalą ir gavom su reason "Trugdymas prižiūrėti kanalą" prašyčiau pateikt įrodymus kaip mes tau trugdėm?
  • Pažeidimo įrodymai: 51c3b13a4a7006d46bc06509a37c554b582.jpg
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Darius_Troll    16
14 minutes ago, Ponaitis_Evaldas parašė:

Anketa:

• Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?:  Sėdėjom su draugu FTB kanale ir atėjo Darius sako prižiūrėsiu kanalą, mes išėjom į žaidimų kanalą ir gavom su reason "Trugdymas prižiūrėti kanalą" prašyčiau pateikt įrodymus kaip mes tau trugdėm?

Visų pirmą Prižiūrėtojams įrodymų darytis nereikia. Visų antra gavot banus nes labai aiškiai man pasakėt kai atėjau į kanala ir pasakiau jog jį prižiūrėsiu. "Einam į kokį kanalą nes ponas prižiūrėtojas dės bana" Tiek tu tiek Dainius tai pakartojot kelis sykius, beto tai jūs tai padarėt kokias 15min anksčiau BTK kanale ir buvėt įspėti. Žaidime išaiškinau už ką gavot banus ir vistiek tu rašai tuos papeikimus ok xD. Tenoriu jog pagalvotum kodėl tada reikėtų prižiūrėtojų jeigu visi galėtų elgtis kaip jūs. čia toks pamastymui kol 30min bane sedėsi :) jei kas paskui įmeisu įrodymus nes dbr internetas streikuoja. :)

Redaguota . Redagavo Darius_Troll

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
8 minutes ago, Darius_Troll parašė:

Visų pirmą Prižiūrėtojams įrodymų darytis nereikia. Visų antra gavot banus nes labai aiškiai man pasakėt kai atėjau į kanala ir pasakiau jog jį prižiūrėsiu. "Einam į kokį kanalą nes ponas prižiūrėtojas dės bana" Tiek tu tiek Dainius tai pakartojot kelis sykius, beto tai jūs tai padarėt kokias 15min anksčiau BTK kanale ir buvėt įspėti. Žaidime išaiškinau už ką gavot banus ir vistiek tu rašai tuos papeikimus ok xD. Tenoriu jog pagalvotum kodėl tada reikėtų prižiūrėtojų jeigu visi galėtų elgtis kaip jūs. čia toks pamastymui kol 30min bane sedėsi :) jei kas paskui įmeisu įrodymus nes dbr internetas streikuoja. :)

Bet prie kurybos žmogus tu pastebėjau. Aš su tavim čia nesiginčiosiu ir palauksiu įrodymų, vistiek neverta. Beto paskutinė pieva tai kad nereikia įrodymus, dėl to jūs freebanus ir dalinat.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
47 minutes ago, Ponaitis_Evaldas parašė:

Anketa:

Papeikimas atmestas. Darius viską paaiškino. + Free ban dalina? įdomus fatkas jeigu dalintu ,,free ban'' papeikimų būtų ne vienas ir ne du :)

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Saška_Finazonik parašė:

Papeikimas atmestas. Darius viską paaiškino. + Free ban dalina? įdomus fatkas jeigu dalintu ,,free ban'' papeikimų būtų ne vienas ir ne du :)

Darius viską paaiškino :DD neįdomi jums žaidėjų nuomonė išvis čia visiškai free banas buvo prašyčiau pateikt įrodymus.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 12 valandų, Ponaitis_Evaldas parašė:

Darius viską paaiškino :DD neįdomi jums žaidėjų nuomonė išvis čia visiškai free banas buvo prašyčiau pateikt įrodymus.

Prižiūrėtojams, administratoriams įrodymų darytis nereikia. Viskas. Daugiau prašyčiau nefreepostinti kitaip busi įspėtas forumo įspėjimu.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri