Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame pavasario sezono nominacijų rinkimų etape! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Buvę komandos nariai

Recommended Posts

fblogom.png

 

Buvę komandos nariai

Šioje temoje yra paminėti žaidėjai, kurie buvo RLS.LT projekto komandos nariai. Dabartinė projekto administracija nuoširdžia dėkoja šiems žaidėjams už darbą projekto labui

 

Buvę pagrindinės administracijos nariai:

  • d0Nt (2011.12.01 - 2019.01.06) - serverio įkūrėjas, buvęs projekto savininkas.
  • Dovydas_Skrudzas (2012.05.12 - 2016.08.18) - buvęs projekto administratorius
  • Tpaba_Akgandzia - buvęs projekto pagalbininkas, DPKT narys (x2), TeamSpeak savininkas.
  • Vladis_Dragon - buvęs projekto bendrasavininkas, DPKT pirmininkas.
  • Lewis_Collins - (2019.01.06 - 2019.03.22) buvęs projekto koduotojas.

 

Kiti komandos nariai:

  • Armis_Txx - Buvęs pirmasis serverio direktorių prižiūrėtojas, trečias registruotas narys forume, vienas iš labiausiai prisidėjusių prie RLS kūrimo narių, wiki prižiūrėtojas;
  • Zilvis_Gang - Buvęs DPKT pirmininkas, RLS-FM kūrėjas;
  • Makaras_Corleone - Buvęs DPKT pirmininkas;
  • Ignas_Omny - Buvęs DPKT pirmininkas, TeamSpeak savininkas (x2), moderatorius, globalus moderatorius;
  • Las_Vegas - Buvęs DPKT pirmininkas, TeamSpeak savininkas;
  • Sky_Line - Buvęs DPKT pirmininkas;
  • Krabas_Tapkius - Buvęs TeamSpeak savininkas;
  • Domas_Safari  - Buvęs DPKT narys;
  • Edvis_Karate  - Buvęs DPKT narys;
  • Bane_Boss - Buvęs DPKT pirmininkas;
  • Aivaa_Tubis - Buvęs DPKT pirmininkas;
  • Evaldas_Pesliakas - Buvęs DPKT pirmininkas;
  • Karolis_Sporty - Buvęs forumo moderatorius
  • Adomaz_Gfx - Buvęs forumo moderatorius;
  • Domantas_Nauseda - Buvęs DPKT pirmininkas (2013.07.12 - 2013.08.**);
  • Tadas_Black  - Buvęs DPKT pirmininkas (antra kadencija 2017.06.24 - 2017.09.16);
  • Tazas_Romero  - Buvęs DPKT pirmininkas (2013.09.01 - 2013.11.01) (2014.11.** - 2015.05.05) , globalus forumo moderatorius, emigracijų prižiūrėtojas (2016.02.06 - 2017.03.17) , wiki administratorius (2016.02.10 - 2017.06.10), administracijos prižiūrėtojas (2017.**.** - 2018.09.01);
  • Daivaras_Marvel - Buvęs DPKT pirmininkas (****.**.** - 2016.02.06);
  • Cooler_Master - Buvęs DPKT pirmininkas, TeamSpeak savininkas (2013.07.29 - 2014.05.**) (2015.05.05 - 2016.02.28);
  • Džioraldas_Golden - Buvęs DPKT pirmininkas (2016.02.28 - 2016.09.25), administratorių prižiūrėtojas (2016.06.** - 2016.09.25), forumo globalus moderatorius, RLS-FM kūrėjęs (2015.10.26 - 2017.02.**);
  • Vincente_Delboske  - Buvęs DPKT narys (2016.08.04 - 2016.09.25);
  • Linas_Killer  - Buvęs DPKT narys, pirmininkas (2016.09.25 - 2016.11.28);
  • Briusas_Pro  - Buvęs DPKT pirmininkas (2016.12.04 - 2017.04.22), TeamSpeak savininkas;
  • Tom_White - Buvęs DPKT pirmininkas (direktorių prižiūrėtojas) (2016.10.13 - 2017.06.07)(2017.12.14 - 2018.01.09)(2018.11.13 - 2019.05.03), TeamSpeak savininkas, forumo globalus moderatorius, facebook paskyros prižiūrėtojas;
  • Lukas_Eptimo  - Buvęs DPKT narys (2017.05.08 - 2017.06.21);
  • Gytis_Malavicku - Buvęs DPKT narys (2017.05.08 - 2017.06.25);
  • Torin_Riverdale  - Buvęs DPKT narys (2017.08.21 - 2017.09.03);
  • Justas_Bennasi - Buvęs globalus forumo moderatorius bei TeamSpeak savininkas (2014.**.** - 2015.**.**)(2016.02.** - 2016.09.**);
  • Ievukz_Miau - Buvusi administratorių prižiūrėtoja (2016.09.** - 2017.**.**);
  • Cynthia_Hand - Buvusi wiki administratorė (****.**.** - 2017.02.06);
  • Intoxas_Samp - Buvęs emigracijų prižiūrėtojas (2016.06.21 - 2017.02.06);
  • Deividas_Gti - Buvęs forumo moderatorius (2017.09.25 - 2018.**.**)
  • Lukas_Monstr - Buvęs direktorių prižiūrėtojas (2017.11.26 - 2018.07.11), TS savininkas (2016.09.** - 2018.09.01), globalus forumo moderatorius.
  • Donatas_Vait - Buvęs forumo globalus moderatorius (2017.09.25 - 2018.07.28);
  • Darius_Blogizzz - forumo globalus moderatorius (2017.09.25 - 2018.**.**), buvęs WIKI komandos narys;
  • Gabis_Plaipa - Buvęs direktorių prižiūrėtojas (2018.07.23 - 2018.11.01);
  • Rytis_Gun - Buvęs direktorių prižiūrėtojas (2018.07.23 - 2019.03.25);
  • Jason_Costello - Buvęs direktorių prižiūrėtojas (2018.11.13 - 2019.05.08)

 

Jei matai, jog trūksta buvusio komandos nario slapyvardžio, parašyk man asmeninę forumo žinutę!

Redaguota . Redagavo Dzioraldas_Golden
Atnaujinta
  • Patinka 4
  • Dėkingas(-a) 3
  • Liūdnas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.