Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Cola

Sportas. Dėl savęs ar dėl kažkokios sukos, kuri atmete tave, dėl to kad tu storas ar lieknas?

Recommended Posts

Sveiki. Praeitame (ne)pavykusiame blogę kalbėjau apie serverio KET, bet kažkaip mažai susilaukiau dėmesio, tad pamirštam kas buvo ir keičiam truputi temą. Ne apie serverį ar jų mažo IQ žaidėjus, bet apie sportą. Manau daugelis (o gal ne??) yra iš čia, kurie sportuoja ir užsiiminėja šiuo dalyku gana rimtai, arba tiesiog nueinat su chebra į kačialką tam, kad pakeltum štangą ar prisitraukimų porą padarytumėte ir toliau einat į mišką ir darot nelegalius dalykus.

Mano istorija...

Sportu užsiiminėju jau gerus 13 metų. Dabar pagalvojus, turėčiau būti jau ambalas, panašus į kokį Lazorį Angelovą, bet iš tikrųjų tai netiesa :D Esu kūdas 19metis vaikinas, kuris žaidžia krepšinį. Pradėsiu nuo to, kad krepšininkai nepasižymi svoriu, nebent esi kaip Valančiūnas, kuris tur sverti beveik Shaq'as, tačiau tau turi turėti daug patirties ir žaisti profesionaliai (NKL, RKL, LKL ir t.t.) jei nori atrodyti, toks kaip jis :D

Aš kadangi 191 cm ir sveriu ~78 kg aš sakyčiau esu kūdas ir dėl savęs užsirašiau į gym+

Tikslas? Kad bent truputi pakeisčiau tiek savo išorę, tiek koncentraciją, nes kartais išsiblaškau, kai būna varžybos ir pasimetu įvairiuose situacijose, todėl manau, kad su treneriu, kuris iš manęs užsiprašė 35 eurų xDDD už planą ir už papildomą valandą, pasieksiu gerus rezultatus. Ambalus tikrai nesiruošiu būti ir vaikščioti po rajoną su fake armani striukėmis ir apsimesti, kad esu verchas ir aš tave atidaužysiu, jei kreivai pasižiūrėsi. Sportuoju dėl savęs, ir kaip viena trenerė pasakė viena "sportas jums padės ateityje".  Ko siekiu, tai geros fizinės formos, kad galėtu mane statyti tinkamoje pozicijoje, o ne kažkur kitur, kur nesigaudau iš viso. Visą laiką mane statydavo sunkiuoju kraštu arba centru, bet persikėlęs į Kauną, mane stato lengvuoju kraštu, nes esu per lengvas, kad būčiau sunkusis kraštas. OK treneriuk, what ever you say... xDD

Tokia mano yra nelemta mano istorija ir gyvenimas, kuriuo tikrai nesiskundžiu, nes

tenor.gif?itemid=5112037

Būtu smagu, kad pasidalintumėte tiek savo patarimų, nes man iš tiesų, jų reikia, tiek savo sportine istorija ir dabartimi. Ar verta naudoti kažkokius baltymų kokteilius, kur vos ne visi gym'e geria po treniruotės.

Dėkui, kas skaitėte mano trumpą blogą, o dabar...

Let the discussion begin!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šiaip GERIAUSIA po trefkės šaut ŠALTO WOLFIUKO xdddd  

o šiaip tai NICE blog'as.

O jei normaliai, tai liesos masės yra sunkiau priaugti, nei numesti svorį... Todėl, siūlyčiau pasportuot kokius 3-4 mėn. be papildų, bet susitvarkius mitybą. O po to, papildų kiekis priklauso nuo tavo noro, ką nori pasiekti. Vitaminus siūlyčiau gert visada, blogiau nebus (PER DAUG NĖRA GERAI). Taip pasiemi 2-3 dienas GYM'E, per tas dienas padarai basic pratimus, įjungdamas kuo daugiau raumenų krupių ir viskas. O jei ambalu nenori būti, nėra tikslo eit kiekvieną dieną į GYM'ą. Išvarginsi save, o nuo to tik krepšinyje bus blogiau ;) ČIA MANO NUOMONĖ, neliepiu tau to daryt, čia jau tavo reikalas. Kiek žmonių - tiek nuomonių! :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
25 minutes ago, Justas_Morello parašė:

Šiaip GERIAUSIA po trefkės šaut ŠALTO WOLFIUKO xdddd  

o šiaip tai NICE blog'as.

O jei normaliai, tai liesos masės yra sunkiau priaugti, nei numesti svorį... Todėl, siūlyčiau pasportuot kokius 3-4 mėn. be papildų, bet susitvarkius mitybą. O po to, papildų kiekis priklauso nuo tavo noro, ką nori pasiekti. Vitaminus siūlyčiau gert visada, blogiau nebus (PER DAUG NĖRA GERAI). Taip pasiemi 2-3 dienas GYM'E, per tas dienas padarai basic pratimus, įjungdamas kuo daugiau raumenų krupių ir viskas. O jei ambalu nenori būti, nėra tikslo eit kiekvieną dieną į GYM'ą. Išvarginsi save, o nuo to tik krepšinyje bus blogiau ;) ČIA MANO NUOMONĖ, neliepiu tau to daryt, čia jau tavo reikalas. Kiek žmonių - tiek nuomonių! :)

Šaltas wolfiukas visada sueina xDD

Aš nesu tikrai tas, kuris vaikšto kiekvieną dieną į gymą nes tikrai bus blogai :D Man užtenka du kartus į gymą nueiti (pirmadieni ir trečiadienį) o šeštadienį fizinį parengimą praeiti. Dėkui už komentarą!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Kadangi neturiu sportinės patirties (tik 6 klasėj kvadrato varžybose laimėjom 3 vietą rajone!) ir asmeniškai dar neaktualus formos palaikymas (bent kol kas!), noriu užduoti tik vieną vienintelį klausimą: taigi, kodėl krepšinis, o ne futbolas? 

Redaguota . Redagavo Cynthia_Hand

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
20 minutes ago, Cynthia_Hand parašė:

Kadangi neturiu sportinės patirties (tik 6 klasėj kvadrato varžybose laimėjom 3 vietą rajone!) ir asmeniškai dar neaktualus formos palaikymas (bent kol kas!), noriu užduoti tik vieną vienintelį klausimą: taigi, kodėl krepšinis, o ne futbolas? 

Buvo 2006 metai, kai pasiūlė mama žaisti krepšinį, tai sutikau :D Futbolas manęs kažkaip nežavėjo, patinka žiūrėti, bet kad žaisti tai ne. Ir aplamai, ūgiui nelabai pritaikytas esu :D 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas