Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

d0Nt

Kokia ateitis laukia rls?

Recommended Posts

Sveiki,

 

paskutinis kartais, kai buvo kalbama apie planus, tai buvo po buvusio pagrindinio administratoriaus atsistatydinimo, kuris buvo beveik prieš 2 metus. Kas buvo labai seniai. Todėl, mano nuomone, laikas atviriau pasikalbėti apie rimtesnius projekto planus.

 

Velykos

 

Visų pirma norėčiau visus pasveikinti su dar viena mus aplankiusia švente. Ties šia tema daugiau neturiu nieko pasakyti, nebent tik tai, kad eventas bus įkeltas šiandien.

 

Situacija serveryje

 

Atvirai kalbant, situacija serveryje, mano akimis, nėra nei gera, nei bloga. Viskas laikosi daug maž per vidurį, gal būt net aukščiau nei per vidurį. Daugelis prigrasino, kad vos, tikriausiai visiems gerai žinomas, serveris atsidarys, iškart rls žlugs, bet tai buvo taip tikėtina, kaip mano rimtesni atnaujinimai pastaruoju laiku. Tai tik įrodo, kad su lauku esame užsitarnavę pakankamai stabilią žaidėjų bazę, tuo ir džiaugiuosi. Dėl to galite padėkoti ne tik dabartinei komandai, kuri atlieka puikų darbą ir stengiasi palaikyti tvarką, bei kažkuo jus užimti, bet ir visiem buvusiems komandos nariams. 

 

Rimtas žingsnis

 

Atėjo laikas ir man atsistatydinti.. Tikriausiai niekas nepatikėjo, tad laikas pereiti prie rimtų dalykų. Šį dalyką iki šiol žinojo tik keli žmonės. Nenorėjau nieko sakyti, skelbtis, kaip čia viskas puiku, koks aš darbštus ir pan, kaip to paties žinomo projekto komanda xD), todėl ir tylėjau. Dabartinės modifikacijos atnaujinimai todėl ir buvo didžiąja dalimi tik taisymai. Daugiau nebetempiant - perrašau visą modifikaciją iš naujo. Gal net labiau reiktų sakyti, kad perkuriu, nes niekas nėra panaudojama iš senos modifikacijos. Kokia pagrindinė to priežastis? Turbūt rimčiausia priežastis būtų samp programavimo kalba - pawn, kuri "varo vėžį", nes yra tikrai prasta. Paaiškinsiu kelias priežastis, tiems, kurie yra kažkiek susidūrę su programavimu(jei ir nesupranta, tai gal būt vis tiek bus įdomu paskaityti, su kokiomis problemomis susiduria samp serverių skripteriai xD). Pawn neturi klasių ar panašių dalykų, kas stipriai išaugina pačios modifikacijos kodą ir verčia kartoti jau parašytus dalykus kelis kartus. Tas taip pat trukdo ieškoti klaidoms ir panašiems dalykams. Galimas pavyzdys to yra dabartinė situacija su chemikalais. Aiškinant aiškiau, tai narkotikų komponentų sistema veikia, kaip ir veikusi, bet kažkurioj modifikacijos vietoj yra ištrinamas jų objektas(ne iš narkotikų sistemos), tai surasti tarp 60 tūkst. eilučių yra nemažas iššūkis, todėl iki šiol ji ir nėra ištaisyta. O tuo labiau, kai modifikacija rašyta nuo 2011-12, kai dar mokėjau tik esminius dalykus programavime ir nei kodo kokybė, nei dizainas nerūpėjo. Gal būt dauguma pamenat, kai sakiau, kad perrašinėju dabartinę modifikaciją dalimis(ką tiksliau dariau tai tobulinau dabartinį kodą ir stengiausi šiek tiek išskaidyti kodą, nes jis buvo vienam faile), po to supratau, kad išskaidžius kodą, būtent pawno, tapo sunku surasti kur kas parašyta, kur kokia funkcija kažką daro ir t.t., nes nėra jokio normalaus editoriaus, kuris leistų dokumentuoti kodą, surasti funkcijų implementacijas ir dar daug palengvinančių dalykų. Dar viena priežastis buvo ta, kad net ir išskaidžius kodą į dalis, jei 2 failų pavadinimai, kuriuos įterpdavau į projektą sutapdavo(nors ir skirtinguose kataloguose) pawno kompiliuojant pradėdavo mesti "random" klaidas(tas pats būna ir neuždėjus vieno skliausto arba uždėjus jų per daug). Galėčiau vardinti ir vardinti, kas tiesiog neleidžia normaliai dirbti, nors ir atsiranda motyvacija. Per ilgus metus tokių problemų visi tokie dalykai ir atsibodo. Dar preitais metais pradėjau ieškoti, kaip būtų galima pakeisti samp serverio kalbą ir radau geriausiai man tinkamą variantą, tai parašytą "wraperį", kuris leidžia koduoti samp su c# kalba! Taigi v4 versija bus parašyta su ja.

Td1UwFG.png

Dar vienas restartas?

 

Čia tikriausiai vienas iš blogiausių tokio veiksmo pasekmių. Kadangi modifikacija perrašoma visiškai kitaip, nei dabartinė, todėl nesutampa nei duomenų bazės struktūra, nei slaptažodžių kodavimo funkcijos, todėl tikriausiai teks visiems pradėti viską iš naujo. Tokius dalykus, kaip kreditai perkelsim rankiniu būdu.

Spoiler

Balandžio pirmos pokštas. Niekas dar nėra nuspręsta, bet planuojama kiek įmanoma daugiau informacijos perkelti į naują sistemą.

 

Naujas pavadinimas?

 

Turbūt daugelis žinote, kad turiu dar vieną domeną, kuris peradresuoja į rls(role.lt). Todėl po to, kai nauja modifikacija bus išleista keisime ir pavadinimą į tą domeną. To priežastis yra ta, kad norisi viską pradėti iš naujo su nauju pavadinimu ir nauju serveriu.

Spoiler

Ir dar viena melagystė, niekas pavadinimo nekeis.

Kas mums iš to?

 

Sunku pasakyti, kas jums iš to, bet rimčiausias pliusas būtų tas, kad po to, kai modifikacija pagaliau pradės veikti gyvai, tai atnaujinimai turėtų būti ir toliau reguliariai vykdomi. Čia jau nekalbant apie naujesnes ir sudėtingesnes sistemas, kurios bus pristatytos jau paleidimo metu. O daugiau pasakyti negaliu, nes kol modifikacija neparuošta ir neištestuota su didelio skaičiumi žaidėjų, tik galiu pasakyti, kad su c# atsiveria daugybė optimizavimo galimybių, pradedant nuo gijų(kai ilgiau vykstančius ar reikalaujančius didesnių resursų darbus, tokius kaip(planuose) anticheat sistema galima vykdyti lygiagrečiai neįtakojant jokio papildomo užkrovimo serveriui). Bet yra ir minusų, vienas iš jų, kad naują modifikaciją sukurti užtruks(planuojama ją baigti iki 2020 metų), dėl užimtumo.

Spoiler

Dar vienas balandžio pirmos pokštas. Tiksli modifikacijos sukūrimo data nėra žinoma, bet pagal tai, kaip viskas vyksta - modifikaciją turėtumėte išvysti dar iki rudens.

 

Nauja vvp?

 

Dar vienas dalykas, kuris jau kokį 5 kartą perdaromas yra vvp. Aišku čia yra mano problema, kad perrašinėju vis iš naujo,, bet kūrimo procese vis atsirasdavo problemų, kurių sprendimas atimdavo daugiau laiko, nei būdavo naudos. Bet dabartinis variantas, kurį naudoju keliose projektuose, tenkina ir iš patirties supratau, kad tobulų dalykų nebūna :D. Todėl jei turite kokių papildomų pasiūlymų šiai sistemai, galite juos išreikšti kad ir čia. Viena problema, kurią bandysiu spręsti, tai įrodymų prašymas, nors žaidėjas žino, kad banas teisingas.

image.png

 

Kur žadėtas launcheris?

 

Mačiau daugelis, beveik pašiepdami, rašinėja launcherio temoja, kur jis, kiti sako, kad jo išvis nebus. Bet jis tikrai bus, prie jo taip pat dirbama, kai atsiranda laiko. Pagrindinis prioritetas, tai sukurti jį tokį, kad nebūtų galima turint programavimo žinių atkartoti jo ir taip apeiti sistemą kartu su neleistinomis programomis. Pagrindinės funkcijos, kurios jau dabar yra sukurtos:

  • serverių sąrašas, kuris leidžia pridėti ne tik rls serverį į sarašą ir naudotis mūsų launcherio vietoj įprastinio samp;
  • sutaisytas gta_sa mouse sensitivity, kuris neleisdavo normaliai susimažinti pelės jautrumo(buvo galima tvarkingai tai padaryti tik naudojant cleo);
  • automatinis atsinaujinimas - programa paklaus prieš siunčiant atnaujinimą ir tik sutikus pradės siuntimą ir įrašymą, daugiau nieko nereikės daryti.

Ši programa gal būt ir nebus išleista kartu su nauja versija(nes šiuo metu modifikacija yra aukštesnio prioriteto), bet bus stengiamasi sistemą įdiegti kuo greičiau.

image.png

 

Nuotraukos ir gal net papildoma informacija bus pridėta balandžio 2 dieną.

 

Raudonai pažymėtas tekstas buvo balandžio 1 apgavystė.

 

  • Patinka 4
  • Dėkingas(-a) 2
  • Pasimetęs(-usi) 1
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Manau įdomiausia bus pradėt viska iš naujo.

 

Bet manau jei tas restartas tikrai įvyks manyčiau kad narkotikų ginklų prekeiviai būt reikalingi. Daug kas pasiilgsta keleta senų sistemų xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

D0nt pamiršai po savo temos paminėti ,,Su balandžio 1-aja"

Redaguota . Redagavo Lukas_Zip

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėl daugelio dalykų, matau, kad nejuokauji, tačiau su pradėjimu iš naujo, nauju pavadinimu perlenkei lazdą ir prisigavai pats save :D Bet anyway, džiugu matyt, jog vėl šiek tiek užsikabinai ties projekto plėtojimu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Planai puikūs, nuostabu! <3

Tik nesuprantu vieno.. tai iki 2020 jokių stambesnių atnaujinimų ir nebus, nes būsi susikoncentravęs ties nauja modifikacija?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

NUJOOO nieko tokio sakyčiau, žinoma jeigu kreditai pinigai,namai, ir kokainas būtų savo vėžiose, o taip atkris matysit ;) daug žaidėjų dabar turiu 5k kreditų , tai ką vėl šaibas siūlot leist, kad turėčiau kažkiek dėl savęs :D?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Oro kaita galvą perpūtė? Gal jau nebejuokink su tuo pradėjimu nuo 0 vėl? Padarysi tokį prikolą, nematysi pusės žaidėjų, kurie čia žaidžia.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kaškaip nenuliūdino, kad teks laukt dar pora metų iki to nuostabaus dalyko, nes lyg iki šiol buvom lepinami atnaujinimais? dar pora metų palaukt tai ez. ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai restarto greičiausiai nebus,RLS netaps Role.lt ir nereikės laukt iki kitų Seimo rinkimų, bet vistiek atsistatydini? :D kaip suprasti

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.