Tonis_Fox

Emigruoju Tonis_Fox

Recommended Posts

Tonis_Fox    2

Sveiki,aš noriu emigruoti iš Las.Venturas.LT serverio.

1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tonis_Fox
  2. Kada pradėjote mūsų projekte?: 2018
  3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [kiek laiko žaidžiate, trumpai apie praeitį kituose projektuose    KITAME SERVERYJE ŽAIDŽIAU TIKRAI ILGAI. ten turėjau virš 40k xp. sampą žaist išmokau.
  4. Kodėl emigruojate iš projekto ir renkatės ateitį čia, RLS'e?: Todėl,jog daug draugų čia žaidžia ir šiaip originalus serveris jis man patiko.
  5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt?: Iš draugų,bei YouTubės.
  6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kažkas be priežasties nušovė, žaidėjas maloniai suteikė pagalbą ir kt.]: Buvo toki geri keli žaidėjai kurie priėmė į žaidimą papasakojo apie serverį Padėjo jame tai : Heress_Unn o šiaip tai viskas gerai
  7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Ne neteko.
  8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Gana dažnai ir tai man labai padeda
  9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Autobūsų vairuotoju,gaisrininku ir RC išvežiotoju visi pelningiausi :)
  10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: šiaip jo galėtų būti ir daugiau,bet šiaip patenkintas esu
  11. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Nea nebuvo.
  12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Nea neteko.
  13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Taip buvo ir ne vienas. Nežinojau kur algą atsiimti, kur pasižiūrėti kiek uždirbau bet ddraugas parodė ir viskas buvo labai gerai :)
  14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Mhmm, kad viskas gerai,nereikia nieko pakeisti..

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri