Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Naujasis Hydros Sergėtojų direktorius!

Recommended Posts

internet explain GIF

 

Sveiki visi. Šiandien buvo renkamas naujasis Armijos direktorius, šiuose rinkimuose sulaukiau 3 anketų, apie jas apačioje.

 

nYKJTTr.png

 

Anketų - 4

Atemsta už taisyklių pažeidimus - 1

Kandidatų - 2

 

nYKJTTr.png

 

Samp_Dovis - Na, pirmas mano klausimas tau - tu išvis žaidi serveryje? Forume tai matosi labai aktyvus tu. Jau tikrai virš mėnesio nesu matęs tavęs serveryje. Idėjos, pirmoji - "Sugauk bėglį". Na sprendžiant iš pavadinimo, tai sugavus žmogų, turinti /bega statusą būsi apdovanotas, o čia pasirodo kalba eina apie didžiausius serverio nusikaltelius. O tai kas, jeigu šie neturi įtarimo? Šiaip privarai, surakini, ir rangą gauni? ((X D)). Antra idėja - labai girdėta idėja, kiek atsimenu, jau ne kartą ją naudojai paskutinius kelis kartus pildydamas į direktoriaus pareigas. Trečia idėja - Sutartys. Viskas buvo gerai, kol priėjau tą dalį, kad kuo ilgiau dirbi - tuo daugiau galėsi atsiimt, nei davei. Nelabai teisingai skamba darbo sutartim. Ketvirta idėja - Na gerai, našiausias darbuotojas turėtų gaut premiją, o kaip tu jį ruošies rinkti? Vistiek tikrai daug ko nepamatysi nei tu, nei tavo pavaduotojai, o forumo naudojimas šiai idėjai irgi nepaminėtas. Penktoji idėja - Na, ot gerai būtų pas tave dirbti su draugais. Na ir paskutinė idėja, Šauktiniai. Nelabai manau, kad supranti, kaip ši idėja funkcionuoja. Armijos direktorius turi tartis su manimi, su visų neutralių darbų direktoriais, ar šie sutinka su tokia idėja. Na, perskaitęs ateinantį dalį - baigiau analizuot tavo anketą. DPS. 

Dovio anketa:

XfUBYTU.png

Kito asmens anketos ištrauka:

dwwI4RK.png

 

Skirmantas_Pro - Sveikas, Skirmantai. Iš tikrųjų nustebau matydamas tave pildantį į Armijos pareigas. Jau senai nemačiau tavęs teisėsaugoje, net neaišku ar žinai jos dabartinę situaciją. Na, judame prie anketos. Pradžia anketos standartinė, neturiu ko analizuot, tai iškart prie idėjų, pirmoji - Karo policija. "darbuotojai tikrins kitus armijos darbuotojus kiekvieną vakarą, apie tikrinimą niekas nieko nežinos" O tai kaip tu žinosi?((:DDDDD)) Visiškai nepaaiškinai idėjos. Kas per tikrinimas? Privažiuoja prie kareivio ir /nark /tikrinti? Ir kaip tai padės atsikratyti korumpuotų kareivių? Ir kokiais būdais ši idėja padaro Armija strategiška? Antroji idėja - Armijos kelias. Na dabar man jau susidarė tokia nuomonė, kad galvodamas šias idėjas, bandei išgalvot kuo gudresnį jų pavadinimą, o ne pačia idėją. Sugauk N skaičių nusikaltelių - gauk premiją. Trečia idėja - Batalionai. Na, Skirmantai, šitoj vietoj tikrai privertei mane susimąstyti. Darbuotojai PATYS galės pasirinkti ar turi jie privilegiją pilotuoti Hydra, ar neturi. Atėjęs naujokas į darbą, iškart gauna galimybę naudotis Hydra naikintuvu, nors jis į ją įsės pirmą kartą savo gyvenime. Interesting. Tada, man kyla klausimas. Minėjai rangus. Tai kokia reikšmę gali turėti rangai, jeigu tu įkuri Batalionus, kurie ir taip galės daryti absoliučiai viską. Tai kurioj vietoj rangai? Didesnės premijos? Mąstyk pildydamas. Ketvirtoji idėja - Karo dievai. Na žinok susidaręs įspūdis apie gerus pavadinimus o ne geras idėjas pasiteisino. Karo dievai((Xddddddd)). Penkta idėja - ",, įkrikštinti " kareivius, tada jie galės pilnai atlikti savo darbą. ", o tai jeigu jie nėra įkrykštinti, per kurią vietą jie negalės pilnai atlikti savo darbo? Na prirašiau daug, o išanalizavau net ne visą anketą. Manau tikrai supratai ką reikia keisti, todėl toliau neberašysiu.

 

(2)Benas_Offensive - Sveikas, Benai. Tiesiai į anketą - kuo geresnis darbuotojų paruošimas grobimams ir taip turėtų būtų Armijos direktoriaus pagrindinis tikslas, Armijos specialybė yra grobimai. Idėjos, pirmoji - Apmokymai. Nieko ypatingo, tačiau malonu girdėti, kad naudotum vaizdo įrašus, žiūrėti vaizdo įrašą manau visiems įdomiau nei skaityti plytą teksto. Antroji idėja - Hydros apmokymai. Kiek čia paaiškinai, tai šie apmokymai bus skraidymas po tiltais naudojant Hydra naikintuvą. O ką tai išmoko pilotą? Skraidyti po tiltais? Naudinga gi mokėti skristi po tiltu grobimų metu. Manau pilotai turėtų būti mokomi kuo ilgiau išbūti vienoje pozicijoje ore, kuo efektyviau likviduoti masę žmonių ar koks geriausias būdas likviduot priešus išsiskirsčiusius po pakankamai didelę vietą. Reidai - Perskaičiau žodį "žemėlapis", ir iškart priminė tas dešimtis reidų idėjų, kuriose buvo paminėtas žemėlapis bei būdavo neįgyvendintos. Pirma kartą tenka skaityti anketoje, kad vienas iš direktoriavimo tikslų - tai perleisti savo pareigas. Visada malonu paliekant savo pareigas, jas palikti žmogui kurį pats išmokei, sakykim užauginau bei pasitiki. 

 

(1)Martynas_Hardas - Sveikas, Martynai. Jau ilgą laiką tenka tave matyti teisėsaugos pusėje, nemažai teko su tavimi susidurti bei kartais pabendrauti. Šiuose rinkimuose sulaukei tikrai daug palaikymo, kas duoda tikrai didelį pliusą tau. Pirma tavo idėja - būriai o ne rangai. Mano manymu tai gera idėja, ypač Armijos darbui. Nors ir turint darbo rangus Armijoje - jie neturi daug reikšmės. Pagrindinis transportas tas pats, aprangos tos pačios, o Cargobob'as ir Sunkvežimis nuvertintos priemonės. Tačiau, dėl būrių vadų - manau abiejų būrių vadai turėtų turėti galimybę prižiūrėti kitą būrį, kadangi abu vadai turėtų būti gebantys pilotuoti Hydra, Cargobob'ą, bei apskritai prestižiniai teisėsaugininkai. Antra idėja - Naujokų programa. Na, pavadinimas skamba įdomiau, nei iš tiesų yra((x d)). Iš idėjos aprašymo nesusidarė "wow" nuomonė apie šiuos apmokymus. Malonu girdėti, kad matai dabartines teisėsaugos klaidas bei kaip direktorius nori jas taisyti, tobulinti bendradarbiavimą, dažninti treniruotes. Šiuose rinkimuose buvai geriausias kandidatas mano, bei Teisėsaugos Pajėgų Vado akimis. Linkiu sėkmės šiose pareigose.

 

pzda kiek prirasiau

Direktorių Priežiūros komanda.

  • Patinka 7
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu, sėkmės direktoriavime, viena geriausių analizių ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.