Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Jau šešeri metai!

Recommended Posts

0a72780b768dc5e4c6a8d0b5928c24ce564.png

 

Sveiki!

Šiandien, gegužės 12d., RLS projektas švenčia jau savo šeštąjį gimtadienį. Per juos buvo iš tikrųjų labai daug.. Pradedant rls.wu.lt istorija, kuri nusirutuliojo iki įvairių projektų dramų. Senbuviai tikriausiai pamena tiek Evaldo, tiek Makaro, tiek Mato (Cooler) DPKT vadovavimus, kurie neretai peraugdavo ir į didesnius darbus. Juk seniau tokio dalyko kaip komanda nė nebuvo, pagrindiniais darbais apsiimdavo Dovydas su Deividu, kitais - tuometinis DPKT pirmininkas. Manau dabar, kai į komandą atėjo daug žmonių, nuoširdžiai dirbančių RLS labui, kai yra sukurtos visos taisyklės ir įvestas normalus darbų pasiskirstimas, projektas gali pasiekti kur kas daugiau nei senais laikais, bet pats žaidimas jau sensta, žaidžiančių jų irgi mažėja. Na, bet po tiek metų, kai iš ties smagu prisiminti savo asmeninę patirtį ir ilgą kelią projekte, būnant įvairių įvykių sukūryje. Tikiuosi, kad tai nėra paskutinis mūsų visų projekto gimtadienis ir kad kitais metais būsime dar populiaresni, aktyvesni ir naujoviškesni (juk mažu žingsneliu ateina ir d0Nto staigmenos).

 

Ačiū visiems kad esate su mumis, ačiū už jūsų pasitikėjimą ir linkiu linksmai praleisti projekte laiką, prisimenant viską ką esate patyrę čia.

 

Šiais metais įvairius renginius organizuoja Džioraldas_Golden, ačiū jam už tai, jog padeda pagrindinei administracijai su ir taip labai ribotu laiku. Daugiau informacijos rasite čia:

 

 

Ačiū dar kartą,

Ridas ir Deividas

  • Patinka 10
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.