Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Anoniminis papeikimas - The_Smecher

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: The_Smecher
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Čyterių skilties prižiūrėtojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Nesupratimas to, ką pats turėtų daryt. Priima įrodymus, kurie neturėtų būt priimami, kadangi vaizdo įrašas buvo apkarpytas, kas išsiaiškinta vaizdo įrašą peržiūrėjus kaip minimaliai po 20 kartų su Direktorių prižiūrėtoju Lukas_Monstr, Tvarkos prižiūrėtoju Smith_Juozas, bei Teamspeak prižiūrėtoju Daniel_Rus pagalba, kurie bendrai sudėjus tikrai geriau nusimano apie nelegalias programas. Ties 00:00:07 pradedu šaudyt, nukirptas vaizdo įrašas, ties 00:00:08 jau jis be pusės hp. Net ir su spread'u taip neįmanoma sušaudyt, o pas mane buvo padarytas crosshair'as, kad būtų mažas mažas taškas raudonas, bei šaudydamas tap'inau. Patariu žiūrėt ant x0.25 ir žiūrėt ne vieną kartą.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kur jūs matot nukirpimus?? :DD Manau pats Turbo nesupranti kaip viskas vyksta :D Ps: Jeigu ant tiek *keiksmai* esat ir nematot kad video tiesiog žmogui palagina filmuojant tai idk xd nors ir kažkas būtų karpęs šį video vistiek iš tokio atstumo+atsistojęs nebutum tiek pataikęs ar padaręs tiek Dmg (+matosi jog ten buvai tik tu vienas).

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

27 minutes ago, Bernis_Jokubauskas parašė:

Kur jūs matot nukirpimus?? :DD Manau pats Turbo nesupranti kaip viskas vyksta :D

Hmm Berni... Atsisuk video ant 0:07 ir susilėtink iki 0.25x ir stebėk ka pamatysi iki 0:10 o gi ką gi pastebime? Visos sekundės nukirpimą. Visu pirma prieš dangstat savo draugeli Smecha bei Aivara (tj as tau irgi ppk papaišysiu už tai) reikia bent kelis kartus patikrinti video prieš komentuojant. Biški tau shtempas prota ištampė... Ir baikit čia dramas daryt iš nieko.

Heitinkit kiek norit linksiu prie šitos nuomones. Dw pisu miegot.

P.S. Sr už klaidas rašau per rageli. 

Redaguota . Redagavo Nobody_Ellse

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar pabūkim protingais ir padiskutuokim :D

1 dalykas - jei tai buvo ne lagas, o video nukirpimas, tai betkokiu atvėju jums sutaupė 1sec ar bent pusė sekundės gyvenimo, nes nebuvo šalia žmonių kurie galėjo šaudyti, o + iš tokio atstumo su AK būnant net ir geriausiu SAMP ak įvaldžiusiu žmogum NEĮMANOMA PATAIKYTI, nes taikinukas prasiplečia taip pat kaip ir jūsų šiknos tualetuose darant kaku.

2 dalykas - video dariau ne aš, so you know, dankstot ne mane, o kiek spėju Berni, idk, aš tik patviritnau įrodymus, nes kiekvienas žmogus turintis daugiau nei 30 IQ suvokia, kad šalia nebuvo kas šaudo, o jei čia buvo video nukirpimas, betkokiu atvėju tą sekundė kur turbo šaudė, jis pataikė. Video esmė matosi. Su tokiu taikinuku atsistojusiam neįmanoma pataikyti.

  • Patinka 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

xdd žiurėk ant lėčiausio matysi 4 sec. nukirpimą vpš... nes užlagina žmogui kuris filmavo??? Xd O jeigu video pvz tikrai būtų nukirptas , kas būtų Aivarui padaręs dmg? :D aiškiai suprantama kad Isp rašomas noru išsisukt nuo bano :|

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atsiprasau, pone Turbo, gavus bana ir jeigu patvirtina ird reikia rasyti skunda, ne ppk. Aciu uz demesi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kagandi banas ir įrodymai daryti iš mano pusės, manau verta ir man pasisakyt. (čj pasakysiu tą patį ka smečas sakė, bet piz*u)

Visu pirma, turbo, susigalvojai visiškai nelogišką atmazą, taip netiesiogiai prisipažindamas kad naudojai " pas mane buvo padarytas crosshair'as, kad būtų mažas mažas taškas raudonas, bei šaudydamas tap'inau.". Kad ir kokį taikinuką beužsidėtum, neįmanoma taip taikliai sulest serijos kulkų. Vienintelis logiškas paaiškinimas ar pasiteisinimas būtų kad buvo šaudyta nesitaikant, o tiesiog laikant MB1, bet still, mašina vis dar judėjo, o naudojant MB1 atvejais sunku net į stovintį pataikyt. Tapinimo iš video medžiagos ir audio negirdėt ir nematyt. Kalbant apie video nutrūkimą - tai nieko nekeičia. Jei ir būčiau kirpęs, įrodymai ganėtinai aiškūs, medžiagoje aiškiai matosi, kad be tavęs ten nebuvo daugiau kam šaudyti. Sooo, kaip dontas sakė - "kžn, man panašu į čyt" :D

Ai ir beto, kam rašai anoniminį ppk jei pats prisigauni paaiškinime. Kam švaistyt Rido laiką, jis ir taip turi begales darbų ir be visiškai nelogiškų papeikimų kūrimo, tikrinimo.

Peace, russia.

Redaguota . Redagavo Aivaras_Russia
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Aivaras_Russia parašė:

Kagandi banas ir įrodymai daryti iš mano pusės, manau verta ir man pasisakyt. (čj pasakysiu tą patį ka smečas sakė, bet piz*u)

Visu pirma, turbo, susigalvojai visiškai nelogišką atmazą, taip netiesiogiai prisipažindamas kad naudojai " pas mane buvo padarytas crosshair'as, kad būtų mažas mažas taškas raudonas, bei šaudydamas tap'inau.". Kad ir kokį taikinuką beužsidėtum, neįmanoma taip taikliai sulest serijos kulkų. Vienintelis logiškas paaiškinimas ar pasiteisinimas būtų kad buvo šaudyta nesitaikant, o tiesiog laikant MB1, bet still, mašina vis dar judėjo, o naudojant MB1 atvejais sunku net į stovintį pataikyt. Tapinimo iš video medžiagos ir audio negirdėt ir nematyt. Kalbant apie video nutrūkimą - tai nieko nekeičia. Jei ir būčiau kirpęs, įrodymai ganėtinai aiškūs, medžiagoje aiškiai matosi, kad be tavęs ten nebuvo daugiau kam šaudyti. Sooo, kaip dontas sakė - "kžn, man panašu į čyt" :D

Ai ir beto, kam rašai anoniminį ppk jei pats prisigauni paaiškinime. Kam švaistyt Rido laiką, jis ir taip turi begales darbų ir be visiškai nelogiškų papeikimų kūrimo, tikrinimo.

Peace, russia.

Pamiršai paminėt, kad atsistojus iš tokio atstumo sunku pataikyt be spreado. Dar būtum išsimazinęs, Turbo, jei būtum atsitupęs.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 14 valandų, Tonny_Corleone parašė:

Pamiršai paminėt, kad atsistojus iš tokio atstumo sunku pataikyt be spreado. Dar būtum išsimazinęs, Turbo, jei būtum atsitupęs.

Jei būtų atsitūpęs, kažin ar būtų kas nors norėjęs jį blokuoti, bet šį kartą žmogui suveikė jo mažo intelekto mąstymas ir žinodamas, jog naudojo palengvintas programas, bando įrodyti, jog jų nenaudojo :D kažin ar įmanoma iš šios situacijos išsisukti, geriau jau tylėti rūra suraukus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, The_Smecher parašė:

Jei būtų atsitūpęs, kažin ar būtų kas nors norėjęs jį blokuoti, bet šį kartą žmogui suveikė jo mažo intelekto mąstymas ir žinodamas, jog naudojo palengvintas programas, bando įrodyti, jog jų nenaudojo :D kažin ar įmanoma iš šios situacijos išsisukti, geriau jau tylėti rūra suraukus.

neveltui Turbo drg :DDD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papeikimas atmestas, pagrindinė administracija pasitiki čyterių skilties moderatoriaus sprendimu. O ir kovojant zonose patys turėtumėt filmuoti visą kovą, kad išvengumėt tokių dalykų..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.