Lukas_Monstr

Naujasis The_Ftb direktorius jau čia!

Recommended Posts

Lukas_Monstr    527

airplane sweating GIF

Sveiki. Šiandien buvo renkamas naujasis FTB direktorius, sulaukėme nemažai anketų, bei puikių kandidatų. Apie juos apačioje.

AuKudjs.png

Anketų - 6

Atmesta už taisyklių pažeidimus - 0

Kandidatų - 3

AuKudjs.png

Absolut_Jokse - Labas, Jokūbai. Jeigu nori tapti direktoriumi, turėtum tikrai labiau pasistengt su anketa. Idėjos apibūdintos vos trim žodžiais, nors net nežinau ar čia išvis idėjų yra. Čia labiau buvo nelabai įdomi ir beprasmiška pasakėlė kurią sukalbėtum 4-mečiui vaikui. Begalo aktyvus, nesibaigiančios treniruotės, nesibaigiančios premijos, aktyvi, efektyvi komanda, puikiai dirbanti savo darbą. Nu jo, tikrai skamba įtikinamai ir ne banaliai, tikrai to nematome bent du kartus kiekvienuose rinkimuose. 

Mantas_Ras - Labas, Dovydai. Užkliuvo gan keliose vietose tiek gramatinės, tiek stiliaus klaidos. Kitą kartą daugiau laiko skirk pasitikrint ar nepadarei kvailų klaidų. Pirma tavo idėja - savaitiniai reidai San Fierro mieste, ne miestelyje. Iš tikrųjų manau, kad tai yra visiškai beprasmiška, nenaudinga ir laiko švaistymas. Narkotikų reidas miesto vidury? Nei vienas žmogus nevažiuotų pro miesta turintis pakankamai narkotikų, kad turėtumėt šansą juos rasti. Geriau jau ką nors būtum sugalvojęs apie narkotikų reidus į bazes. Antroji idėja - Algos. Įprasta idėja, tačiau nepastebėjau, kad ji kadanors būtų išnaudojama darbuotojų. Trečioji idėja - Darbuotojų susiskirstymas. Palauk, ką? "Darbuotojai turėtų susiskirstyti poromis ir patruliuoti kartu viename ekipaže, to nauda yra, jog būtų lengviau sugaunami nusikalteliai, darbuotojai galėtų keistis poromis kas savaite", tipo surakinsi dviejų darbuotojų rankas, kad negalėtų dirbti po vieną? Man atrodo čia labiau tuščias tekstas, kuris niekada nebūtų įgyvendintas. 

Grazvys_Nfs - Ooo, labas Mindaugėli. Kaip nekeista tave čia matyti!!! Po paskutinių direktoriaus pareigų ir leaivnimo tikrai geriausia idėja man grįžus yra pildyti į FTB direktoriaus pareigas!!! Ne, bičiuli, čia tu klysti. "buvau Armijos direktorius, tikrai viskas buvo gerai ir kokybiška pas mane teisėsaugoje" - Tikrai viskas nebuvo gerai ir kokybiška pas tave teisėsaugoje. Darbuotojų masės gal ir turėjai, tačiau 90 procentų jų buvo naujokai, kurie neišmanė ką daro ir kaip daro. Buvo neapmokyti, direktorius dingęs, viskas pasibaigė tuo, kad gavai pasiūlymą pasitraukt pačiam, arba būsi nušalintas. Net tavo pavaduotojai rašė, kad Armijos situacija buvo tragiška. Tuo metu buvę kiti teisėsaugos sričių direktoriai pasakė lygiai tą patį. Bet ne, palauk, kur aš čia buvau, ai taip, prisimenu - "kyla klausimai - ,, Ar tikrai jis gali tapti F.T.B. direktoriumi ką tik grįžes? '' ,, Būtų tikrai nesaugu pasitikėti juo''. Atsakymas į šiuos klausimus yra paprastas - Tikrai galiu!". 

Kandidatai

Aivaras_Russia - Labas, Aivarai. Na privalau sutikti, kad pasikeitei. Nesigailiu išbraukęs tavo vardą iš grubių pažeidėjų sąrašų. Idėjų daug matyti neteko, tačiau bent jau neteko skaityti beprasmių idėjų, kurios tik ir liktų raidėmis. Būrių idėja jau yra tekę matyti, tačiau nėra tekę matyti šią idėją įgyvendinta sėkmingai bei efektyviai. Manau ši idėja tikrai galėtų pasiteisinti, iškelti potencialą. Taipogi sutinku dėl reidų į nusikalstamų frakcijų bazes, gan užmirštas dalykas. Apskiritai daug kas nėra išnaudojama teisėsaugos fronte. Manau turi gan daug galimybių, tačiau tos galimybės nėra išnaudojamos. 

Gytiz_Kweb - Labas, Gycka. Nesenai grįžai į serverį, ir iš šių rinkimų sudarai įspūdį, kad nesiruoši vėl dingti greitu metu. Tačiau jau pasižymėjai, kad kai grįžti, tai neilgam. Norėčiau ilgiau tave matyti serveryje. Anketa buvo parašyta gerai, prisikabint prie nieko negaliu, tačiau kodėl gavai direktoriaus pareigas ne tu, o Vodkius - Vodkius atrodė tinkamesnis kandidatas į šias pareigas, jis yra užsitarnavęs savo kaip teisėsaugininko reputaciją bei tiek įrodęs savo nešališkumą ir atsakingumą. Tu esi labiau užsitarnavęs savo reputaciją nusikalstamam fronte, iš pareigų stažo aiškiai matyt, kad būtent ten leidi daugiau savo laiko, kadangi turbūt ten jauti didesnį malonumą dirbant, nei teisėsaugoje. 

The_Vodkius - Labas, Dovydai! Pamačius tavo anketą, buvau maloniai nustebintas, neturėjau žalios idėjos, kad pretenduosi į šias pareigas, tačiau džiaugiuosi, kad tai darai! Su prižiūrėtojo pareigoms įrodei, kad esi iš tiesų labai atsakingas, visą kadenciją padėjai tiek naujiems, tiek seniems žaidėjams, tiek man, esi aktyvus bei visada apmastantis savo ėjimą. Anketa nors ir ilga, buvo malonu skaityti. Paminėjai komendanto valandą, reidus į mafijų/gaujų bazes, manau išnaudosi kuo įmanoma daugiau galimybių, kurios yra suteiktos teisėsaugai. Labai patiko tavo požiūris į Kvalifikaciją. Kiek supratau, už padarytas klaidas jie bus mokomi ir supažindinami su taisyklėmis, o ne įspėjami ir išmetami. Kiek mėnesių matau tave serveryje, visada tavo vardą galima pamatyti prie teisėsaugos narių sąrašo. Esi ištikimas bei atsidavęs teisėsaugininkas, bei manau turi daug potencialo. Sveikinu su pirmomis direktoriaus pareigomis, Vodkiau! 

AuKudjs.png

Sveiki, čia mes, perliukai =D

"aš esu truputi pasikeitęs, tapau atsakingesniu. Nebesu toks linksmas kaip seniau, į viską pradėjau žiūrėti rimtai." ((turbut puppai pakeite poziuri i gyvenimo prasme ŽŽDDDD))

"buvo tikrai smagu, kol, kaip ir minėjau, susidarę rūpesčiai! Noriu užgarantuoti, kad to tikrai nebebus!" ((zasebys, tie sauktukai tikrai prideda garantoĄ!č))

"Įvesiu naują idėja, kaip ir mokykloje - t.y. ,, F.T.B. agentų savaitės žinių ataskaita '' Trumpai apie idėja. Ši idėja ,, nukratys '' nerimtus darbuotojus iš F.T.B. darbo" ((:DDDDD matos mokikla gera ispudi palika, *keiksmai* pamatysiu ftb darboutoja su hujovai uzristu kaklaraisciu, iskart papurtysiu:Dd))

"Kiekviena savaite, F.T.B. agentas privalomai turės atsakyti į 10 pateiktų klausimų" ((agi mokslo metai baigesi baik t:DDD gal dar pasiruosimo reiks ?:DDDd))

"Manęs tai negąsdins, kad darbe gali likti tik 10 ar mažiau darbuotojų" ((mane tai gasdintu:dD))

"Jeigu būtent tas žmogus ateis į darbą aš jam be abejonės duosiu pavaduotoją" ((romeo ir juliaet))

"kurie grobimų metu paaukodavo visą save" ((uz geresni geryĄĄĄ))

Direktorių Priežiūros komanda.

• Patinka 5
  • Dėkingas(-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri