Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tpaba_Akgandzia

Naujasis Rusų mafijos bosas!

Recommended Posts

music video rap GIF

 

Taigi, kaip žinote buvo renkamas Rusų mafijos bosas, kadangi Juozukas buvo nušalintas už melavimą projekto administratoriui Ridui. Kandidatų analizė apačioje.

 

ZHBtmRy.png&key=5839f359ae9289befb9a495897a1ae836f37f34c320627f732ceee9b6eccee3d

Anketų: 5

Atmesta už taisyklių nesilaikymą: 0

Kandidatų: 3

ZHBtmRy.png&key=5839f359ae9289befb9a495897a1ae836f37f34c320627f732ceee9b6eccee3d

 

(3) Aurimas_Pečiulatis Sveikas, Aurimai! Visų pirma pradėkim nuo tavo turėtų pareigų. Minėjai, jog buvai policijos departamento direktorius, įvyko kažkoks lūžio taškas ir rašai „sukaupęryžtą ir drąsą stengiausi judėti pirmyn“, o kas buvo toliau, kai sukaupei tą ryžtą ir drąsą? Vis vien pradėjot pralaiminėt grobimus, tačiau tik su ryžtu bei drąsa? Ties šiuo sakiniu paneigei savo rašytą teiginį „jeigu jau pradėjau darbą - jį visada ir užbaigsiu“. Anketa nėra labai išplėtota, tas pats ir su idėjom. Kas čia? „,Mašinų nuvarinėjimas“ - tai mašinų vogimas į Rusų Mafijos bazę ar garažą, žaidėjai norintys susigrąžinti savo mašiną turės susimokėti 500 eurų, kodėl 500 eurų ? Todėl, nes atstatymas kainuoja 879 eurų ir jiems labiau apsimokės sumokėti mums negu sistemai.“ Kaip ši idėja bus panaudota? Kaip vogsit mašinas, jeigu jos bus užrakintos? Kviesitės mechanikus, jog nutemptų mašiną iki jūsų bazės? Kas jeigu, žaidėjas tiesiog atsijungs ir prisijungs tada, kai nebus, kas saugos transporto priemonę? 

 

(2) Matas_Rap - Sveikas, Matai. Esi nesenai ištrauktas iš DPS blist'o, tačiau tai nesutrukdė tau tapti Grove Street gaujos parankiniu, kiek teko pastebėti tave žaidime, sekasi gan neblogai, tačiau kiek teko žiūrėti iš šono, turi problemų su pykčiu. Kiek supratau, Edvinas_Minges atsisakė savo pareigų, nes gavo itin didelį spaudimą bei neapykantą iš tavo pusės, na vėlgi, nesakau, kad esi kaltininkas, gal ir darbuotojai davė spaudimo, bet mano nuomone pats didžiausias veiksnys buvai tu. Kalbant apie anketą, tai labai daug stiliaus klaidų „pasiekiau apie virš 1 mln patirties taškų“ tai kiek ten pasiekęs? Virš 1mln patirties taškų ar apie 1mln patirties taškų? „sugebu greitai mąstyti ekstrinėse situacijose, esu draugiškas, susikaupęs viskam, bei nepriimu skubotų sprendimų.“, ekstrinėse situacijose greitai mastai, bet skubotų sprendimų nepriimi, šiek tiek prasilenki su logika.

 

(1) Skirmantas_Pro - Sveikas, Skirmantai! Kiek teko stebėti tave žaidime, esi labai pastovus žmogus, puikiai susitvarkai su prižiūrėtojo pareigomis, tuo pačiu ir kariaudamas su teisėsauga būnant rusų mafijozu. Likau nustebintas, jog taxi pavaduotojas išbuvai mėnesį laiko, ne kiekvienas galėtų iškęsti šią neutralių darbų monotonišką rutiną, tačiau tu kuo puikiausiai susitvarkei. Šiuo metu rusų mafijozam reikalingas stiprus bosas, o žiūrint į tavo /xp lentelę bei į tavo turėtus postus, esi tinkamiausias kandidatas šiuo metu, su tuo ir sveikinu!

 

ZHBtmRy.png&key=5839f359ae9289befb9a495897a1ae836f37f34c320627f732ceee9b6eccee3d

Direktorių Priežiūros komanda.

 

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu, Skirma, varai xd 

Redaguota . Redagavo Laimis_Over
HEHEHAHAH ASH PIRMAS =DD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labai sveikinu ir linkiu kad viskas butu ok

 

Tpaba tawo gifas bsk neveikia

Redaguota . Redagavo Rytis_Gun

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.