Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Luke_Sheepard

Emigruoju Luke_Sheepard

Recommended Posts

 1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Luke_Sheepard
 2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Nuo šiandien.
 3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: SAMP patirtis, apie 6-7 metais preituose projektuose nepatikdavo, netvarka neprižiūrimas serveris netvarkingas - žmonės nepagarbus čia pažaidęs kažkiek pasirodo, kad žmonės kituoke bendraujantis padėdantis atsakingi administratoriai.
 4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Iš LIFETOWN serverio emigruojų pas jus į RLS renkuosį, ateiti dėl , to kad serveris stabilus be jokių įsikišimų, ar dar kažkokių nesamoniu bendraujantis žmonės pagarbus administratoriai.
 5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Apie RLS jau senai, žinojau kaip SAMP projektą bet niekad netraukdavo, SF miestas bet kai nebeliko kur žaisti visi projektai beveik LS/LV tai nusprendžiau ateiti į SF.
 6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]:Minusu apie projektą, tikrai neturiu jokių kiek žaidžiau apie 4-3 valandas viskas buvo tiesiog, idealu jokiu atsitiktinių šaudymu ar dar kažkokių nesamonių ar dar kažkokių. Pliusai tiesiog visi turbūt, jau minėjau apie tai žmonės padėdantys paprašiau administratorių pagalbos iškarto pagelbėjo atsakė į mano užduotus klausimus.
 7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Žinokit neteko išbandyti, bet tikrai nesivaržysiu ir išbandysiu.
 8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Taip teko tai naudoti.
 9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:  Niekur dar neteko dirbti.
 10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Naudojausi, surasti tikrai lengva buvo.
 11. Ar teko naudoti /admin komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip buvo suteikta pagalba ir labai greitai.
 12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Dar neteko naudotis šią sistema.
 13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Ne neteko susidurti su kažkuo dar susidurti.
 14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Turbūt, kažką mažiau naujokams 5% visiems nuolaidas padaryti, automobilių pirkimui/maistui/teisėms. bet čia tik mano idėja.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.