Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Benas_Master

Giriu Andrius Winter

Recommended Posts

Benas_Master    93
  • Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje @Andrius_Winter
  • Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas Užvakar buvau prisijungęs serveryje, ir šis "jaunuolis" sugebėjo atlikt visus prašymus, pamatau mašiną ant kelio rašau /admin, vienintelis jis /to padaro per pora ms, paprašau heal, nes medikų nėra vienintelis pagydo, į pagalbos prašymus vienintelis atsako, nu ždž auksas vertas bonuso ;) 
  • Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma) Gal rasčiau, bet tada reiktu užfloodint fotkem 
Redaguota . Redagavo Benas_Master
  • Patinka 1
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kaip ir kiek žinau jį, kiek ir pažįstu, visada užtikrintai galiu pasakyti, jog tai žmogus, kuris yra nusiteikęs padėti kitiems, nepaisant to, jog laiko skirti reikia ir sau. Džiaugiamės, kad turime tokį žmogų serveryje, tokį serverio prižiūrėtoją, kurių retą <3

• Dėkingas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
King_Vegeta    35

Prisidedu ir aš. Mano nuomone serveris seniai turėjo tokį prižiūrėtoja kaip Andrius. Atsakingas, visada šioms pareigoms skiria pirmenybe, nesvarbu kuo užsiims, vos tik pareis į /admin sms kad reikia pagalbos, jisai mes savo veiklą ir skubės padėti žaidėjui. Šaunuolis ir toliau atlik taip puikiai savo darbą :)

Redaguota . Redagavo King_Vegeta
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
The_Smecher    904

Prisidedu. Aktyviausias administratorius. Kiek beprisijungiu į servery tiek jį matau rašantį - pagalbos? - /admin.

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Ray_Allen    111

Aš irgi prisidedu, kiek irgi esu prašęs pagalbos iškart atskuba bei padeda. Beto labai dažnai pamatysi jį serveryje bei jo pagalbos siūlymą 

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisidedu prie tavo pagyrimo, šiuo metu AKTYVIAUSIAS ir GERIAUSIAI atliekantis savo pareigas yra šis administratorius. Kiek prisijungiu paprašau pagetinti, pahealint, padėt ir tt visada atsako tik jis, žiauriai atsakingai žiūri į savo pareigas tikrai šaunuolis. 

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Hero_Master    220

Prisidedu

Andrius vienas iš maloniausiu prižu serve, visad kai reikia padėta, pajuokaujantis...

Tokiu kaip Jis reta Rls'e :) 

• Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri