Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Barrio_Guerilla

Teisėsaugos kasdienybė...

Recommended Posts

Nu jo, čia tas Auris, kuris pastoviai šitaip elgiasi, prisidirba, po to grasina papeikimais, du*u išvadina ir dar kviečiasi poto į ts, nu žodžiu su galva kažkas jam negerai, gal būt dvylikametis už ekrano, todėl nenuostabu, tačiau jeigu vyresnis nei 12 metų tai tikriausiai protiškai atsilikęs.

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
11 minutes ago, Karolis_Ispanas parašė:

Nu jo, čia tas Auris, kuris pastoviai šitaip elgiasi, prisidirba, po to grasina papeikimais, du*u išvadina ir dar kviečiasi poto į ts, nu žodžiu su galva kažkas jam negerai, gal būt dvylikametis už ekrano, todėl nenuostabu, tačiau jeigu vyresnis nei 12 metų tai tikriausiai protiškai atsilikęs.

Aha, bet čia ne jis vienas toks, pilnas serveris tokių... :D 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Šitas čiuvas dar iš mano miesto, nesu pažįstamas su juo, bet neduok Dieve pamatysiu aš jį kur mieste. Pats ne kartą ir relogą daręs prieš mane, ir žodžių daug gavęs nuo jo, kai pasakiau, jog iš ten pat kur ir jis esu, ir pavardę žinau tai nutilo žmogus. Dėkui, jog daliniesi šiuo žmogeliu su visais. 

btw 16m žmogus yra, bet mokykloj tikriausiai skriaudė visi, tai pyktį lieja sampe.

Redaguota . Redagavo Matt_Schwing
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 6 valandų, Karolis_Ispanas parašė:

Nu jo, čia tas Auris, kuris pastoviai šitaip elgiasi, prisidirba, po to grasina papeikimais, du*u išvadina ir dar kviečiasi poto į ts

ban added reason='Neadekvatus elgesys žaidime, teamspeake. Tau dar per anksti naudotis TS.' name='Auris_Bmaq'

Jei vyksta tokie dalykai, prašau informuokit mane arba Monstrą. @Barrio_Guerilla

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 8 valandų, Matt_Schwing parašė:

Šitas čiuvas dar iš mano miesto, nesu pažįstamas su juo, bet neduok Dieve pamatysiu aš jį kur mieste. Pats ne kartą ir relogą daręs prieš mane, ir žodžių daug gavęs nuo jo, kai pasakiau, jog iš ten pat kur ir jis esu, ir pavardę žinau tai nutilo žmogus. Dėkui, jog daliniesi šiuo žmogeliu su visais. 

btw 16m žmogus yra, bet mokykloj tikriausiai skriaudė visi, tai pyktį lieja sampe.

O tu kietesnis pasijusi pamatęs jį irl? ;ddd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, The_Smecher parašė:

O tu kietesnis pasijusi pamatęs jį irl? ;ddd

ne, bet praleisiu tai tikrai lol. Kiek jis man apie mano tevus per laida pripasakojes, ka pises, ko nepises, sudegins ir pns. Ko tik is jo negirdejau kai i jaila reikejo vezt. Zodziai skaudziausiai eina, zinai.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Jis visus susaudys sudauzys, o kai pakviecia 1v1 visada nuo visu gauna, arba kviecia I ts ir pats niekada neateina :dd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

žmogus internate sėdėjęs, o tik 16 metų. Tai geriau duot jam sampe pasireikšt. Salėj besėdint mačiau praėjo 12:00h dienos su alum rankose ;d kasdienybė tikriausiai.

Redaguota . Redagavo Matt_Schwing

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

gražūs modai, o tas Auris tai graudutis. Mažiau dėmesį kreipt į tokius, susirast adminą užmutint ir tegul sėdi, kai atsibos visą dieną mutėj sedėt gal pradės kažką mastyt savo mažom išbrinkusiom smegenym 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.