Tonny_Corleone

Savivaldybe + Parkelis

Recommended Posts

Tonny_Corleone    115

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: T_C

2. Ką sukūrėte, apibūdinkite kūrinį: Pavadinime paminėta

3. Kiek laiko kūrėte: nzn

4. Vaizdo įrašas arba nuotraukos:  Duokit kritikos

Redaguota . Redagavo Tonny_Corleone
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
2 minutes ago, Dzioraldas_Golden parašė:

klausimas kiek objektų sudaro visą šitą daiktą. 

Dabar, Dzioraldas_Golden parašė:

tai nėra jau tiek daug, kad krautų sunkiai ir t.t

nu nežinau, aš vis dar naudoju 2015 metų kompą kuris yra skirtas ofiso naudojimui o ne žaidimams :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Dabar, Malvinas_Mafija parašė:

nu nežinau, aš vis dar naudoju 2015 metų kompą kuris yra skirtas ofiso naudojimui o ne žaidimams :D

same ;DD bet neužkrautų tik tuo metu jeigu jau lagina tau arba pingas sukilęs

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
5 minutes ago, Dzioraldas_Golden parašė:

same ;DD bet neužkrautų tik tuo metu jeigu jau lagina tau arba pingas sukilęs

true shit, aišku pas mane gal 70% sampas modintas tai žinai.. :D ir fps dropai dažnai vyksta tai man biški rip gali būt but oh well

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Ray_Allen    98

Šiaip visai nais. Bus vietos kur mašinai pasistatyt prie pat. Nes dabar tai jei nori pasidėti gražiai turi važiuot aplink kur yra per daug vietų ir yra bereikalingai tos vietos užimamos vietoj ko nors kitko. Nežinau. Normaliai. Gražu. O koks interjeras? Tas pats? 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Man asmeniškai patiko, nes atsirado parkelis, kuris suteikia grožio, taip pat pats pastatas gražus, o tos mašinų vietos žiauriai cool, nes bus galima pasistatyt normaliai mašiną, o ne važiuot ten kažkur už savivaldybės.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Savivaldybė atrodo, kai koks viešbutis, nelabai panašu į savivaldybės pastatą, kažkas oficialiau turėtų stovėt mano manymu, skeitparko rampos prie savivaldybės irgi nelabai į temą, prie oficialaus pastato stovi rampos bmx'ų entuziastams, nu irgi kažkaip man nesiderina, o šiaip visa kita, žaluma ir t.t. visai neblogai žiūrisi

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tonny_Corleone    115
13 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Šiaip visai nais. Bus vietos kur mašinai pasistatyt prie pat. Nes dabar tai jei nori pasidėti gražiai turi važiuot aplink kur yra per daug vietų ir yra bereikalingai tos vietos užimamos vietoj ko nors kitko. Nežinau. Normaliai. Gražu. O koks interjeras? Tas pats? 

Int tai tas pats čj, nemapinau

11 minutes ago, Karolis_Ispanas parašė:

Man asmeniškai patiko, nes atsirado parkelis, kuris suteikia grožio, taip pat pats pastatas gražus, o tos mašinų vietos žiauriai cool, nes bus galima pasistatyt normaliai mašiną, o ne važiuot ten kažkur už savivaldybės.

Aš galvojau dėl tų mašinų vietų padaryt mašinų nuomos punktą, nes dabar tos mašinos už savivaldybes sukištos ir niekas nežino, kad ten nuomotis galima :D

11 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Savivaldybė atrodo, kai koks viešbutis, nelabai panašu į savivaldybės pastatą, kažkas oficialiau turėtų stovėt mano manymu, skeitparko rampos prie savivaldybės irgi nelabai į temą, prie oficialaus pastato stovi rampos bmx'ų entuziastams, nu irgi kažkaip man nesiderina, o šiaip visa kita, žaluma ir t.t. visai neblogai žiūrisi

Dėl savivaldybes tai manau, kad kaip tik geriau yra nei dabar, kažkokie rūmai pastatyti, realistiškiau atrodo. O dėl skeitparko tayjo, galvoju irgi keist, padaryt kokią aikštelę vaikams kaip inception ir pnš

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Edvis_Tam    55

Norėtusi prie pastato, kad būtų kokia aikštelė lėktuvams ar raketoms pakilt, ir laivams uostą kitoj pusėj padaryt, ir bėgiai traukinų kad eitu per stogą.

• Dėkingas(-a) 1
  • Cha Cha 3
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Normalios savivaldybės ir yra tokio stiliaus, o ne įprastiniai rūmai. Į viešbutį nežinau kodėl jums panašus, mano nuomonė, labiausiai tinkantis pastatas iš buvusių geriausių pasirinkimų. 

O dėl to unikalumo vėlgi.. reikia konkrečių pasiūlymų šioje vietoje. Parkelis pats tas ;)

Redaguota . Redagavo Dzioraldas_Golden

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

ka galiu pasakyt nei ghostmodo nei wallhack nematyt, tobuleji bicas. O jei rmt tai gan  basic darbas, bet faktas, kad geriau ziurisi nei dabartine savivaldybe, pastabas jau paminejo bataba tai nera ka ir pridurt.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Biškį reikėtų išimt žolės ir medžių objektų, nes labai skirtųsi nuo paprasto gm, paprastoj vietoj tiek šitų objektų nėr. Biškį dar patobulint tą rampą, tipo kažko daugiau pridėt ir pastatą pakeist į kokį mažesnį. :D O šiaip afigienas darbas, atspindintis realybę - i like it :D 

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Jerry_Clark    49

Šauniai, tačiau šalia savivaldybės sienos kur pradžioje video rodai labai tuščia, tai gal geriau stovėjimo aikštelę pratęst iki galo sienos nuo ten kur yra. Ir tiesiog aplink pačią likusią savivaldybę pridėliot kažkokių medžių nuo kelio pusės, jog neatrodytų taip tuščia, bet neabejoju, jog kietai atrodys. O apie pačią nuomą tai geriau kažkokią aikštelę padaryt mieste su mašinom nuomojamom ir fsio nieko rimto nereikia labai, kad ir toje vietoje kur link ligoninės važiuojant degalinė stovi neveikianti.

Redaguota . Redagavo Jerry_Clark

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Tonny_Corleone    115
prieš 6 valandų, Jerry_Clark parašė:

Šauniai, tačiau šalia savivaldybės sienos kur pradžioje video rodai labai tuščia, tai gal geriau stovėjimo aikštelę pratęst iki galo sienos nuo ten kur yra. Ir tiesiog aplink pačią likusią savivaldybę pridėliot kažkokių medžių nuo kelio pusės, jog neatrodytų taip tuščia, bet neabejoju, jog kietai atrodys. O apie pačią nuomą tai geriau kažkokią aikštelę padaryt mieste su mašinom nuomojamom ir fsio nieko rimto nereikia labai, kad ir toje vietoje kur link ligoninės važiuojant degalinė stovi neveikianti.

Kaip tik nuoma reikalinga ten, kur naujokai atsiranda

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Susikurkite forumo paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Privalote būti forumo narys, jei norite komentuoti

Susikurti paskyrą

Registruokitės ir tapkite RLS projekto dalimi!

Kurti naują forumo paskyrą

Prisijungti

Jau turite forumo paskyrą? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Dabar skaito   0 nariai

Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri