Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Aidas_Thebest

Cytas Domis_End

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Aidas_Thebest
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Domis_End
4. Kaip buvo čytinama: Aimas 
5. Įrodymai (būtina):


6. Papildomi komentarai (nebūtina): Jau buvo UŽBANINTAS atsiblokavo kaip ir prieme kalte jog čytino.. Rašau ir laukiu tavo patvirtinomo del grubaus.

Redaguota . Redagavo Aidas_Thebest
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Lukas_Zip parašė:

Atsiprašau, kad komentuoju bet nematau čia jokio aimo, į tave šaude Pro_Mode, ir iš kampo atsitupes su emka Domis_End

Tas pats kaip ir mane užbaninai už aimą bet nesimato joks aimas.

Neidomu Man jusu visu nuomones... Nebutu aimas nebutu atsibanines.. ir viskas pats pripazysta.. ir nuo kada taip eina lest? dp narys jau buvo patvirtines  ,kad aimas ir tave patvirtino ir domi.. Gana verkt kitus free banini tai smagu ane ,o kai pats gauni bana tai jau skundies... nebeapsimesk ok? nebe mažas esi jau..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Lukas_Zip parašė:

Sorry dar karta, kur tau mane patvirtino, kad aš aimas? bent DP mate kokius įrodymus tu padarei ? :D

Viska mate babidis.. Be jo zodzio nebuciau net banines ..Tai kad nebe free postinam ok? ačiū

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atsibaninau ne dėl to, kad ten kažką naudoju, o dėl to, kad nereiktų laukt kol įkels ir pazes irdm lmao

Redaguota . Redagavo Domis_End
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 Visu pirmą tau reiktų nebepirkti admino, nes apie tavo čytų žinas geriau patylėsiu. Aplink tave buvo gal 10 teisėsaugos narių ir visi į tave šaudė + gerbiamasis Domantas į tave šaudė atsitupęs su m4a4, tai todėl visos kulkos ir eina į tave. Nesuprantu už ką čia baninai už aimą ar už spread, nes šitame vaizdo įraše aš ką matau tai kaip tu banina ką papuola už tai, kad nušauna tave. Geriau pailsėk nuo to admin. 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

20 minutes ago, Pro_Mode parašė:

 Visu pirmą tau reiktų nebepirkti admino, nes apie tavo čytų žinas geriau patylėsiu. Aplink tave buvo gal 10 teisėsaugos narių ir visi į tave šaudė + gerbiamasis Domantas į tave šaudė atsitupęs su m4a4, tai todėl visos kulkos ir eina į tave. Nesuprantu už ką čia baninai už aimą ar už spread, nes šitame vaizdo įraše aš ką matau tai kaip tu banina ką papuola už tai, kad nušauna tave. Geriau pailsėk nuo to admin. 

Tikrai nežadu čia Free postinti.. Dp narys patvirtino uzblokavau įkėliau kad Domis_End atsirastų grubiuose ir vsk.. Laukiam smeco sprendimo 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įrodymai atmesti. 

0;07 - 0;09 į tave šaudė Pro_Mode, Domis_End [aiškiai matosi susilėtinus]

O likusią dalį tu stovėjai beveik vietoj ir į tave šaudė atsitūpęs Domis [taikinukas nedidėja, nestabilaus movemento nebuvo]. (susilėtinus ir vėl galima tai aiškiai pamatyti).

Už tokius įrodymus drąsiai @Ridas gali tave įspėti, nes blokavimas buvo neapgalvotas ir kaip sakant free.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.